Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Literatura dziecięca 6-8 lat

Twoje dziecko właśnie poznaje świat liter? Może podejmuje już pierwsze próby czytania?

Ten wspaniały zestaw edukacyjny zapewnia ćwiczenie w sposób pełen radości. Inspiruje i pomaga rodzicom. Dopasujesz go do potrzeb określonego wieku, wybierając odpowiednie zadania. Dzięki temu będziesz stopniowo przygotowywać dzieci do podjęcia właściwiej nauki czytania.

W tym wyjątkowym zestawie znajdziesz 2 poradniki wypełnione edukacyjnymi pomysłami. Przy ich pomocy wybierzesz najlepsze w danej chwili zadanie, a także wymyślisz własne propozycje ćwiczeń. Kolorowe pudełko z wygodną rączką skrywa wiele skarbów! Sympatyczni bohaterowie już na okładce zachęcają dziecko do wspólnego czytania. Będzie to wyjątkowa oraz niezapomniana przygoda! Zestaw "Czytamy razem" zawiera 6 książek harmonijek. To aż 88 liter i 20 wyrazów przeznaczonych również do układania. Gotowe scenariusze zajęć znacznie ułatwiają korzystanie z prezentowanych materiałów. Natomiast poradnik dla rodziców zawiera wiele cennych wskazówek, dzięki czemu poradzicie sobie z wieloma wyzwaniami.

Nieduże pudełko można zabrać ze sobą, wybierając się na wycieczkę. Łatwo spakujecie wszystkie elementy, a potem znów je rozłożycie. Ponadto jest wystarczająco wytrzymałe, by przetrwać wiele dziecięcych przygód! Kolorowe ilustracje zostały opracowane w bardzo przejrzystym stylu, dzięki czemu nie rozpraszają uwagi, ale także zachęcają do dalszego ćwiczenia. Krótkie teksty tematyczne są przeznaczone zwłaszcza dla starszych dzieci, które zaczynają czytać same. Opowiadają o tematach dobrze znanych dziecku z otoczenia. Dzięki temu będzie bardziej zainteresowane oraz łatwiej zrozumie treść opisu. Z praktycznych żetonów z literkami i ilustracjami z pewnością ułożycie wiele ciekawych słów, a może nawet całe historie! "Czytamy razem" to wspaniała okazja, by już w najmłodszym wieku zacząć poznawać literaturę.

Wydawnictwo Bright Junior Media powstało w 2009 r. Wspiera dzieci w poznawaniu świata, oferując wiele materiałów edukacyjnych. W ofercie znajdziecie układanki, zagadki, książki, karty edukacyjne i gry, rozwijające pamięć oraz pomagające w poznawaniu nowych umiejętności. Produkty powstają dzięki współpracy z wybitnymi psychologami i ilustratorami. Dziecko rozpozna tu swoje ulubione tematy, chociażby w zestawach "Moje pierwsze zagadki" lub "Układam dinozaury".

Jak się bawić? Czytamy razem- instrukcja

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Monika L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-04-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książki w życiu Amelki i Natanka odgrywały, ba! - nadal każdego dnia odgrywają bardzo ważną rolę: bawią, uczą, rozwijają wyobraźnię, pokazują jak radzić sobie z emocjami, a nawet pozwalają podróżować. Czyż to nie wspaniałe? W życiu każdego dziecka (wiem, bo sama nim kiedyś byłam:)) przychodzi taki czas, że zaczyna interesować się literkami, a nawet zdaje sobie sprawę, że w szeregu zakodowanych liter skrywa się jakaś informacja. Literkowy bakcyl dopadł również Amelkę i Natana, którzy od dłuższego czasu przymierzają się do samodzielnego czytania.

Zestaw do nauki czytania „Czytamy razem” od CzuCzu okazał się niezastąpioną pomocą, która poprzez aktywne i rozwijające zabawy uczy, tak! - uczy czytać! Zestaw zawiera 6 książeczek, 88 liter, 20 wyrazów, 20 obrazków i 2 poradniki dla rodziców, które w prosty, szybki i przyjemny sposób odkrywają przed dziećmi świat literek, samogłosek, sylab, prostych rzeczowników i czasowników. Książeczki z dużym drukiem, krótkimi tekstami, a także obrazkami, które fantastycznie ilustrują treść. Podczas czytania książeczek zadaję Amelce mnóstwo pytań o treść prowokując ją do streszczania przeczytanego tekstu. Z dołączonymi do zestawu literkami tworzę z córką nowe wyrazy i wyrażenia - w trakcie ich układania Amelka ćwiczy nie tylko swoją pomysłowość, ale także wytęża swoje szare komórki ;) CzuCzu przygotowało dla rodziców poradnik i scenariusze zabaw, dzięki którym wspólnie rozwijamy nowe umiejętności, a Amelka podąża w kierunku samodzielnego czytania, choć my także wymyślamy własne scenariusze zabaw z tym zestawem (jak chociażby karmienie dinozaura wykonanego z rolki po papierze utworzonymi z literek sylabami ;)). Duży plus za jakość treści książeczek - mają prostą formę, która doskonale oddaje różne rodzinne sytuacje, porusza ważne kwestie, które budują tożsamość dziecka i relacje z rodzicami. Książeczki zachęcające dzieci do rozmów i budowania wypowiedzi. To znakomita propozycja dla dzieci, które rozpoczynają naukę naukę czytania bądź zaczynają interesować się literkami i potrafią w skupieniu usiąść i posłuchać czytanej książeczki. Cały zestaw zasługuje na 5+. Szczerze polecam!

Katarzyna Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 30-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Głównie uczyłąm dziecko czytać przez czytanie książeczek, ale opornie mu to idzie. Kupiłam zestaw z nadzieją, ze coś pomoże. Faktycznie widzę postępy. Może nie szalone, ale pomału do przodu. Estetycznie zestaw jest bardzo ładny. Nie mam co zarzucić mu pod tym względem. Nie korzystam z zabaw wymyślonych przez producentów, bo wymyśliłam swoją. Tamte też ciekawie wyglądają. Może spróbuje kiedyś. Nada się dla dzieci od 2 roku życia.

Dagmara G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 21-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jestem zadowolona z tego zestawu. Córka chętnie się z niego uczy a to dla mnie najważniejsze. Fajnie zapakowany, ładne są rysunki i obrazki. Prosto się z niego korzysta, można na różne sposoby uczyć dziecko, bo można sporo zabaw wymyślić z tym zestawem. Jak z postępami to jeszcze nie wiem, bo mamy to od niedawana. Może nie oczekuję niewiadomo czego, ale oby coś tam dawał. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.

Teresa J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 20-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Super zestaw do nauki czytania!! Dla dzieci od 2 do 5 roku życia. Mamy różnej trudności rzeczy w środku. Do tego, załączony jest przewodnik z proponowanymi grami, więc rodzic nie musi wszystkiego sam wymyślać. jeśli chodzi o szatę graficzną, to jest ładna. Dziecku się podoba. Robi pomału postępy w czytaniu. Poza zestawem czytamy jeszcze książeczki, żeby szybciej nauka szła. Polecam innym rodzicom.

Dostawa

2984820
Ładowanie...