Xi
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

Starter malucha - nigdy nie jest za wcześnie na wspólne odkrywanie świata!

Gry edukacyjne z bestsellerowej serii CzuCzu zostały stworzone bezpośrednio przez rodziców - założycielka wydawnictwa, Justyna Han, poszukiwała odpowiedzi na odwieczne pytanie, jak kreatywnie i mądrze spędzać czas ze swoimi pociechami. Poręczna, przyjazna w podróży, pełna innowacyjnych pomysłów seria gier edukacyjnych szybko zdobyła szerokie uznanie zarówno rodziców, jak i dzieci. Nowa edycja Startera malucha to zestaw kontrastowych kart i książeczek do pokazywania, który sprawdzi się w pierwszym roku życia dziecka. Wzbogacony o specjalny poradnik z informacjami na temat rozwoju wzroku i pomysłami na wspólną zabawę jest świetnym pomysłem dla rodziców niemowląt i bliskim ideału narzędziem do wsparcia ich rozwoju!

Dla kogo przeznaczony jest Starter malucha?

Start malucha to zestaw edukacyjny do pracy z najmłodszymi dziećmi do pierwszego roku życia. Zabawa z niemowlęciem nigdy nie była tak prosta, kreatywna i pożyteczna zarazem! Proste, kontrastowe ilustracja dostosowane są do rozwijającego się wzroku maluchów, a cały zestaw sprawdzi się doskonale jako wyjątkowy pomysł na wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi.

Jak grać w Starter malucha?

Cała zabawa w Starter malucha oparta jest na faktach z rozwoju z niemowląt - po urodzeniu dzieci widzą tylko wyraźne, mocno kontrastowe wzory i dopiero z czasem, stopniowo nabywa zdolność rozróżniania kolorów i szczegółów. Dlatego też zabawa ze Starterem to zabawa z kontrastami, dzięki którym dzieci uczą się skupiać wzrok, stymulują rozwój mózgu, trenują wyobraźnię i, co najważniejsze, budują wyjątkową więź z mamą lub tatą. Zabawa polega na przesuwaniu kart przed oczami dziecka, przybliżaniu i oddalaniu w łagodny, płynny sposób oraz opowiadaniu o tym, co widać na obrazkach.

Starter malucha - zawartość pudełka

W pudełku o wymiarach 16,5 x 19 x 7 cm znajdują się:

  • 2 książeczki harmonijki 

  • 7 dwustronnych kart z ilustracjami dostosowanymi do wieku dziecka

  • Poradnik dla rodziców

  • Przewodnik dla najmłodszych odkrywców

Starter malucha - opinie


W całości wymyślony i wyprodukowany w Polsce Starter Malucha sprawdzi się świetnie jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców czy przyszłej mamy na “babyshower”. Przede wszystkim jednak posłuży jako rewolucyjne narzędzie w pierwszych edukacyjnych przygodach i zabawach z niemowlakami, które w swoich pierwszych miesiącach rozwijają się w bardzo intensywny sposób. Zabawa z kontrastowymi wzorami pozytywnie wpłynie na rozwój widzenia i połączeń nerwowych maluchów, a słuchanie głosu rodziców pomoże rozwijać słuch i przyszłą mową. Starter malucha zapewni wspólną zabawę i bliskość oraz samą radość płynącą z budowania poczucia bezpieczeństwa i więzi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3229815
Ładowanie...