Xi
 » Zabawki  » Puzzle  » Puzzle tradycyjne
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

Odkrywam kształty, Puzzlowy sorter malucha, CzuCzu - świetny trening małych rączek! 


Czuczu jest znaną polską marką. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu edukacyjnych, pełnych uroku puzzli, książeczek i gier dla najmłodszych. Powstała jako odpowiedź na sygnalizowaną przez rodziców potrzebę spędzania twórczego i ciekawego czasu z dzieckiem. W ofercie Czuczu znajdziemy wiele niezwykle interesujących zabawek, dzięki którym nie tylko przyjemnie spędzimy czas z najmłodszymi,ale także pomożemy naszym pociechom w rozwijaniu rozmaitych praktycznych umiejętności. Tego typu zabawki cieszą najbardziej - są solidnie wykonane, estetyczne i dodatkowo mają walor edukacyjny. Czego chcieć więcej?

Czuczu, Odkrywam kształty - dla kogo przeznaczone?

Puzzle dedykowane są dzieciom od 18. miesiąca życia.

Odkrywam kształty, Puzzlowy sorter malucha, Czuczu to idealna zabawka,by wprowadzić dziecko w fantastyczny świat puzzli.

Warto stopień trudności dostosować do malucha. Na początku można zajmować się tylko dwoma układankami - można opowiedzieć dziecku, co jest na obrazkach, pokazać jak je dopasować. Każde wykonanie zadanie jest ogromnym sukcesem!

Puzzle Czuczu kształty - zasady

W pudełku znajdziemy 16 elementów, czyli 8 układanek. Są to duże tabliczki z wyjmowanymi częściami w różnych kształtach. Zabawa polega na tym, by konkretny element dopasować do pustej dziurki. Wśród kształtów znajdziemy między innymi serce, gwiazdkę, koło, kwadrat czy trójkąt. Dzieci podczas układania poszerzą zasób swoich słów, poznają kolory oraz nauczą się nazywać poszczególne kształty.


Odkrywam kształty, Puzzlowy sorter malucha, Czuczu - opinie

Czuczu kształty są świetnym prezentem dla każdego malucha. Kolorowe, idealnie dopasowane do małych rączek puzzle z pewnością wywołają uśmiech na twarzy dziecka. Zabawka rozwija wyobraźnię, kreatywność, logiczne myślenie i spostrzegawczość. Jest także świetnym treningiem dla rączek. Wspólna zabawa z maluchem to także dobra okazja do tego,by wzmocnić relację a także po prostu odpocząć. Radosne układanie puzzli na dywanie z najmłodszymi to idealny sposób na wyciszenie się po dniu pełnym wrażeń.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

1351336
Ładowanie...