Xi
 » Zabawki  » Puzzle  » Puzzle tradycyjne
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie 2+ - maszyny z placu budowy zapraszają do zabawy!

CzuCzu to polska firma, która produkuje wspaniałe edukacyjne zabawki, książeczki, puzzle i gry. Została założona przez rodziców w 2008 roku. Do dnia dzisiejszego jej działalność docenili zarówno dzieci i rodzice, jak i specjaliści z branży. Firma nieustannie się rozwija, projektując interesujące serie i zachwycając odbiorców nowymi pomysłami.

Puzzle progresywne oznaczają, że w pudełku znajdziemy kilka układanek o różnej liczbie elementow. Przygodę z puzzlami warto zacząć od układanek najprostszych i z czasem przechodzić do tych bardziej skomplikowanych. CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie 2+ to świetny pomysł na pierwsze puzzle dla malucha.

CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie 2+ - co znajdziemy w pudełku?

W pudełku - garażu zamieszkało aż 9 fantastycznych maszyn, które pracują na placu budowy. Znajdziemy tu między innymi koparkę i betoniarkę. Ukłądanki mają różną liczbę elementów - 2, 3, 4, 5 i 6. W rozdzielaniu poszczególnych układanek pomogą różne kolory tła na rewersach. Dziecko może spokojnie doskonalić się w układaniu puzzli, przechodząc od prostszych do tych bardziej skomplikowanych układanek. Duże i trwałe elementy idealnie pasują do małych rączek.

CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie 2+ - opinie

Układanie puzzli to nie tylko zródło dużej radości i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także aktywność wspierająca rozwój ważnych umiejętności. Dzieci podczas zabawy ćwiczą się w cierpliwości, rozwijają wyobraźnię a także doskonalą sprawność manualną. Ułożenie konkretnej ilustracji jest żródłem dużej satysfakcji, a wspólne ukłądanie pomaga pogłębić relację. Zalet takiego spędzania czasu jest mnóstwo!

CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie 2+ inspirują do wielu zabaw - ułożenie konkretnych obrazkow to tylko zaproszenie do dalszej aktywności. Można nazywać poszczególne maszyny oraz ich części, poznawać kolory, a nawet zbudować z klocków garaż dla każdego pojazdu. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3229296
Ładowanie...