Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Układanki

Oto edukacyjne puzzle, które zabiorą was w kreatywną i edukacyjną podróż. Poznawanie liter z wesołymi zwierzakami będzie wspaniałą zabawą.

Układanka jest ogromna, bajecznie kolorowa i pięknie zilustrowana. Inspiruje do poznawania liter i umożliwia wiele wszechstronnie rozwijających aktywności. Ułożenie puzzli to tylko jedna z nich. Dołączony do zestawu poradnik jest pełen pomysłów na edukacyjne zabawy dostosowane do wieku i możliwości dziecka. Puzzle doskonale sprawdzają się i w domu, i przedszkolu. Dzieci potwierdzają: literkowa przygoda z uśmiechniętymi zwierzakami to jest to!

Wyjątkowa cecha: kółeczka z literkami można dowolnie wymieniać. Zaproście rodzeństwo i przyjaciół do wspólnej zabawy!

W zestawie:

  • 48-elementową układankę: 24 tradycyjne puzzle i 24 wyjmowane kółeczka

  • scenariusze zabaw

Wymiar układanki: 96 x 64 cm
Duże prezentowe pudełko: 33 x 28 x 7 cm

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Anna P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 23-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Super, puzzle do nauki polecam dzieci bardzo zadowolone.

Magdalena D.

Klient zweryfikowany

5/5
| 07-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Duuuże puuzle z dziurką Alfabet to zaproszenie do wesołego i kolorowego świata literek.

Serio. Te puzzle są ogromne, po ułożeniu tworzą powierzchnię o wymiarach 96x64 cm. A jak wyglądają poszczególne elementy możecie podejrzeć w karuzeli - jest zdjęcie z linijką. W naszym przypadku ta wielka układanka służyła również jako: wyspa, statek piracki, a nawet mata do ćwiczeń.

W pudełku znajduje się 48 elementów (24 puzzle ze zwierzątkami + 24 wymienne kółeczka z literkami), a do tego świetny przewodnik po zabawie czyli scenariusze przygotowane przez neurologopedkę p. Elżbietę Gurgacz. To wspaniały pomysł, który pokazuje, że zabawa z puzzlami i alfabetem nie musi kończyć się samym układaniem. A zapewniam Was, że propozycje przedstawione w tej "instrukcji" to tylko początek. Możecie sami wymyślać zabawy i muszę przyznać, że moje dziecko już nie raz mnie zadziwiło swoją kreatywnością w wymyślaniu zabaw.

My zabawę w zagadki zaczęliśmy już podczas układania puzzli - zadawałam pytania, a Czarek po kolei układał zwierzątko, które było rozwiązaniem. Np. masz taką maskotkę i ma na imię Johnny - wiecie co to? Goryl ? ?
Albo czytaliśmy bajkę o tym stworzonku, najpierw było brzydkim kaczątkiem, a stało się ....? lub jest takie zwierzę, które jest takim duuuuzym kotem i mama tak mówi na tatę - Tygrys.
Na podobnej zasadzie później odgadując o kim mowa wybieraliśmy literki, żeby ułożyć imiona lub nazwy zwierząt.

Kolorowe ilustracje, których autorką jest pani Agnieszka Malarczyk rozświetlą nawet najbardziej ponury dzień.

Polecam. Te puzzle to świetna zabawa, ćwiczenia motoryki małej i dużej, trening spostrzegawczości, rozwój i nauka literek, trening pamięci i nauka opowiadania, a także to co najcenniejsze czyli wspólny czas spędzony z dzieckiem na kreatywnej zabawie.

Dostawa

2984792
Ładowanie...