Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 314
Niedostępny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Czas ludzkiego życia trwa absurdalnie krotko - średnio cztery tysiące tygodni. Oliver Burkeman - pisarz i dziennikarz w swojej książce "Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie" przekonuje, że można i warto je przeżyć świadomie i z poczuciem wewnętrznego spokoju.

"Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie" - o czym jest książka?

Nasze życie jest wypełnione pośpiechem i nerwami. Ciagle za czymś gonimy, czegoś szukamy, za czymś tęsknimy. Otaczają nas przepełnione skrzynki odbiorcze i coraz dłuższe listy spraw do zrobienia. Zaległości się piętrzą, doświadczamy frustracji, mamy problemy z koncentracją. Sięgamy po kolejne metody, jak zorganizować swój dzień, które niestety szybko okazują się nieskuteczne.

W świecie, w którym żyjemy mamy niemal nieograniczony wybór, a nasza codzienność wypełniona jest rozmaitymi rozpraszaczami uwagi. Niestety wszelkie rady dotyczące efektywności i produktywności tylko pogarszają sytuację. Nieustannie karmimy się złudzeniem, że kiedyś nadejdzie taki moment, że wykonamy wszystko i wreszcie staniemy się panami swojego czasu.

Książka "Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie" w sposób lekki, ale konkretny pokazuje alternatywną drogę polegającą na pogodzeniu się z ograniczeniami. Dążenie do tego, by w pełni zarządzać swoim czasem skutkuje tym, że jesteśmy jeszcze bardziej wyobcowani, sfrustrowani i rozproszeni. Autor przekonuje, że z codzienności nie sposób jest zupełnie wyeliminować niepewność oraz że nie da się zrobić absolutnie wszystkiego. Warto nadać sens i priorytety działaniom w teraźniejszości i uwolnić się od złudzeń, które nie prowadzą do niczego dobrego. Książka "Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie" jest praktyczna i wspierająca szczególnie w powrocie do normalności po okresie pandemii. Autor zaczął ją pisać wcześniej, ale sytuacja na świecie sprawiła, że obecnie temat tej publikacji jest jeszcze bardziej wartościowy.

"Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie" - opinie

W Książce "Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie", która ukazała się nakłądem wydawnictwa Insignis znajdziemy wyjaśnienie, dlaczego obecnie ważniejsze od wydajności jest decydowanie czego nie robić oraz dlaczego cierpliwość jest kluczową supermocą. Autor inspiruje czytelnika do glębszej refleksji, zadaje pytania i stwarza przestrzeń do przewartościowania swojego życia.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3308243
Tytuł Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie
Wydawnictwo Insignis
Liczba stron 314
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 210 x 140
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.28
Cena detaliczna 44,99 zł
Nasza cena 39,69 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Lidia E.

Klient zweryfikowany

5/5
| 22-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie to świetna książka, która bardzo chciałam przeczytać, czekałam na nią jak tylko widziałam zapowiedzi. No i nie zawiodłam się na tym przekazie. Książka jest genialna i to chyba pod każdym możliwym względem, wszystko jest tutaj dopieszczone od szaty graficznej, po styl pisania. Świetny przekaz, który zainspirował mnie do zmian i to w zasadzie nie tylko mnie, ale całą moją rodzinkę bo wszyscy przeczytali. Poleca serdecznie!

Weronika K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 22-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie  to genialna pozycja, którą pokocha chyba każdy kto ma trudne życie i chciałby je zmienić, tak właśnie było w moim przypadku. Książka jest bardzo inspirująca i co ważne napisana w fajnym stylu, czyta się błyskawicznie. Nim się obejrzałam byłam już na ostatniej stronie, a wiedza zostaje w głowie. Naprawdę to pozycja dla każdego, bardzo mocno skłania do refleksji. Podzielam wszystkie pozytywy na jej temat i serdecznie polecam.

Wioleta R.

Klient zweryfikowany

5/5
| 22-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Cztery tysiące tygodni. Czas na twoje życie  t moim zdaniem must have dla każdego w dzisiejszych trudnych czasach. Świetnie napisana pozycja i naprawdę bardzo inspirująca do zmian. Wszystko rzetelnie wytłumaczone i co ważne, bez zbędnego lania wody. Myślałam, ze lektura całości zajmie mi z miesiąc, a tymczasem weekend i byłam już po lekturze całości, ale na pewno jeszcze wiele razy do niej wrócę, mam nawet pozaznaczane najważniejsze z mojej perspektywy fragmenty. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
6. lutego, pon. — 7. lutego, wt.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...