Człowiek, którego nie było. Operacja Mincemeat
NAJSŁYNNIEJSZA MISTYFIKACJA KONTRWYWIADOWCZA II WOJNY ŚWIATOWEJ W kwietniu 1943 r. wody oceanu wyrzuciły na wybrzeże Hiszpanii ciało Williama Martina, majora Królewskiej Piechoty Morskiej. Przewoził on niezwykle cenną korespondencję pomiędzy najwyższymi dowódcami alianckimi. Niewielu wówczas wiedziało, że Martin to postać fikcyjna główny pionek w wielkiej rozgrywce wywiadów nazwanej przewrotniCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
- Data premiery: 2022-05-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 224
- Wymiary: 207 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3201552
Tytuł
Człowiek, którego nie było. Operacja Mincemeat
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
224
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-05-04
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
207 x 146
Waga
0.26 kg
Wysokość
146 mm
Długość
207 mm
Głębokość
15 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
30,99 zł
Symbol produktu:
9788366989498
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Człowiek, którego nie było. Operacja Mincemeat” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









