Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Logiczne

Któż z nas nie zna bajki o Czerwonym Kapturku? Tytułowa bohaterka jest już postacią kultową, której losy poznają kolejne pokolenia. W grze „Czerwony Kapturek" z serii Smart Games ta baśń dostaje nowe życie.

„Czerwony Kapturek" wydany przez IUVI GAMES jest wspaniałą grą logiczną, którą z pewnością polubią zarówno dzieci, jak i dorośli.

Produkt zasadniczo dedykowany jest młodym graczom w wieku 4-7 lat. Znajdziemy tu 48 zadań o zróżnicowanym poziomie trudności. Zestaw zawiera następujące elementy:

  • 1 figurka domu,

  • plansza do gry,

  • 3 figurki drzew,

  • 1 figurka Wilka,

  • 1 figurka Czerwonego Kapturka,

  • książeczka z obrazkami,

  • książeczka z zadaniami i ich rozwiązaniami,

  • 5 elementów ścieżki.

Wszystkie elementy są doskonałej jakości - trwałe, estetyczne, kolorowe. Potrafią zachwycić!

Gra obejmuje cztery stopnie trudności. Do domku babci trzeba doprowadzić Czerwonego Kaptura,a w wersji trudniejszej także wilka. Jest to gra dla jednego dziecka.

Po grę z pewnością chętnie sięgną dzieci młodsze i starsze. To rewelacyjny sposób spędzania czasu. Atrakcyjna forma zdecydowanie zachęca do aktywności. Każdy maluch może oczywiście grać w „Czerwonego Kapturka" również według własnych reguł - dowolnie układając elementy na planszy. Nawet taka czynność jest sensowna i oswaja z późniejszą grą - już bardziej wymagającą.

Dbanie o wielostronny rozwój dziecka nie jest równoznaczny z zachęcaniem młodego człowieka do spędzania czasu nad podręcznikami. Nauka może odbyć się w zdecydowanie przyjemniejszej formie niż ta, która znamy ze szkoły. Granie w gry nie tylko relaksuje i dostarcza radości, ale także stymuluje rozwój. „Czerwony Kapturek" ma wiele zalet. Uczy nie tylko logicznego myślenia, ale także strategii, planowania i rozwiązywania zadań. Rozwija również wyobraźnię i stanowi doskonałą okazję do ćwiczenia koncentracji. Dodatkowo dzięki książeczce z ilustracjami będącej częścią zestawu każdy może opowiedzieć własną wersję przygód dziewczynki w czerwonym płaszczyku.

Grę tę warto mieć w domu. Dobrze jest także, by znalazła się w wyposażeniu przedszkolnej sali lub świetlicy w podstawówce. Nie znudzi się się szybko, a relacje opiekunów potwierdzają, że dzieci bardzo chętnie po nią sięgają.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Katerina S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajna gra! Dzieci to uwielbiają, a ja naprawdę to uwielbiam! Dziecko ma prawie 3 lata, wykonuje zadania z pierwszych 2 stron.

Izabela

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Gra jest niesamowita i warta każdej złotówki. Córka (4,5 l.) sama do niej zasiada i główkuje. Fajna zabawa nawet we dwoje (można układać na przemian, „rzucać” sobie wyzwania:)). Polecam!

Adrianna I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 30-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jak tylko zobaczyłam w księgarni pozycję „Czerwony Kapturek (PL) Smart Games” to wiedziałam, że musze ją kupić mojej siostrzenicy. Gra jest super ciekawa, kolorowa, rozwija wiele umiejętności, do kreatywności po logiczne myślenia. No aż żałuję, że za  moich czasów dzieciństwa nikt nie robił tego tylu fajnych książeczek. Reasumując, polecam, polecam i jeszcze raz polecam no i nie mogę doczekać się kolejnych super pozycji z tego wydawnictwa.

Bożena K.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 28-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Moja córka jest ogromną fanką czerwonego kaptura, więc zakup pozycji „Czerwony Kapturek (PL) Smart Games” był be wątpienia obowiązkowy. Gra jest bardzo fajnie zrobiona elementy są solidne, cała szta graficzna fajna. Generalnie uważam, ze osoba która odpowiedzialna jest za oprawę graficzną w tej grze wykonała kawał dobrej roboty. Gra jest ciekawa, mała nie znudziła się po pierwszej rozgrywce tak jak to zwykle bywa. Reasumując, same plusy, brak minusów. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Eliza Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Zawsze jak tylko mam okazję, to staram się kupować mojemu dziecku jakieś kreatywne fajne gry logiczne, I taka tez okazała się ta pozycja. Fajnie zrobiona, z mnóstwem elementów które fajnie wpływają na odbiór gry. Szata graficzna fajna, kolorowa czyli tak jak dzieci lubią. Dużo ciekawych interakcji w trakcie gry, dużo logicznego myślenia. Jednym słowem gra idealna. Cena także w porządku, adekwatna do jakości. Polecam.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

2953710
Ładowanie...