Czerwona ziemia
Marcin Meller debiutuje jako powieściopisarz: thriller "Czerwona ziemia" porusza do głębi, trzyma w napięciu do ostatnich stron i nie daje o sobie zapomnieć jeszcze przez długi czas od zakończenia lektury!Rok 1996. Młody publicysta Wiktor Tilszer podróżuje po całym afrykańskim kontynencie, a egzotyczne wojaże są dla niego prawdziwą lekcją życia. W drodze czekają na niego równie zachwycające, co niCzytaj więcej
- Wydawnictwo: W.A.B.
- Data premiery: 2022-06-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 316
- Wymiary: 212 x 138
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3234416
Tytuł
Czerwona ziemia
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
316
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-06-01
Rok wydania
2022
Wymiary
212 x 138
Waga
0.39 kg
Wysokość
27 mm
Długość
135 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
23,59 zł
Opinie i recenzje książki Czerwona ziemia
4,7/5
6 recenzji
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Patryk B. Klient niezweryfikowany2022-07-09Recenzja zweryfikowana
- Bartosz I. Klient niezweryfikowany2022-07-05Recenzja zweryfikowana
- Malwina H. Klient niezweryfikowany2022-07-01Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










