Xi

Adwent to radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Wielkie odliczanie do cudownej wigilijnej nocy jest pełne uśmiechu i podekscytowania. Grudzień - z długimi, zimowymi wieczorami - to idealny czas, by razem z dziećmi zrobić coś miłego. Wspaniałą propozycją na rodzinne oczekiwanie na Gwiazdkę jest książka "Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy".

Aneta Głowińska - autorka uwielbianej przez dzieci serii książek o Kici Koci - jest jedną z najbardziej znanych polskich pisarek i ilustratorek. Książeczki o sympatycznej Kici Koci i jej przygodach zachwycają zarówno maluchy jak i ich rodziców.

O czym jest książka "Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy"?

W książce "Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy" znajdziemy 24 otwierane okienka, co z pewnością będzie dużą atrakcją dla małych czytelników. Bohaterowie utworu - Kicia Kocia i jej młodszy braciszek - nie mogą się doczekać Bożego Narodzenia. Wspólnie otwierają okienka adwentowego kalendarza. Każde kryje jedno wyjątkowe zadanie. Dzięki temu czas wypełniony jest radością i biegnie zdecydowanie szybciej. Młody czytelnik może przyłączyć się do Kici Koci i Nunusia, by razem z nimi umilić sobie grudniowe dni.

"Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy" - opinie

Książki z otwieranymi okienkami, dzięki temu, że kryją w sobie niespodzianki są szczególnie lubiane przez najmłodszych. Czytanie i odkrywanie zadań w książce Anity Głowińskiej "Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy" jest dla najmłodszych wspaniałą zabawą. Publikacja stanowi także szansę na to, by zimowe wieczory spędzić w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Przygotowania do świąt są tak ekscytujące!

Dla wszystkich fanów Kici Koci książka "Czekamy na święta! Kicia Kocia i Nunuś. Kalendarz adwentowy", która ukazała się nakładem wydawnictwa Media Rodzina, będzie fantastyczną atrakcją. Bohaterowie serii utworów o tej sympatycznej kotce przeżywają wydarzenia znane dzieciom z ich własnej codzienności. Tym razem wspólnie mogą przygotować się do Gwiazdki. Ten czas oczekiwania na pewno nie będzie nudny!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3300343
Ładowanie...