Xi

Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację

"Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację" to najnowsza książka Józefa Białka. Wizja współczesnego świata jaką autor roztacza przed czytelnikiem bynajmniej nie napawa optymizmem. Cywilizacja łacińska jest zagrożona. Tendencje przyspieszające jej upadek cały czas zyskują na intensywności. Czy istnieje jakiś ratunek?W "Czasie sodomy" zatroskany Białek wnikliwie analizuje niewesołą sytuację cywilizacCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wektory
 • Data premiery: 2020-11-24
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 332
 • Wymiary: 250 x 176

"Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację" to najnowsza książka Józefa Białka. Wizja współczesnego świata jaką autor roztacza przed czytelnikiem bynajmniej nie napawa optymizmem. Cywilizacja łacińska jest zagrożona. Tendencje przyspieszające jej upadek cały czas zyskują na intensywności. Czy istnieje jakiś ratunek?

W "Czasie sodomy" zatroskany Białek wnikliwie analizuje niewesołą sytuację cywilizacji łacińskiej we współczesnych czasach. Największym zagrożeniem dla świata, jaki znamy jest według niego erozja jego fundamentów, do której dochodzi wskutek zbytniej swobody w sprawach płciowych. Według autora istnieje bezpośrednie przełożenie seksualnego rozpasania na słabnącą pozycję cywilizacji zachodniej w skali globu. Uskarża się on również na feminizację kultury i społeczeństwa, która według niego jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Zniewieściałość stawia on bowiem w jednym szeregu z cwaniactwem i seksualnym rozpasaniem. Przeciwstawia temu wartości takie jak honor, odwaga i odpowiedzialność, które według niego mogą być kultywowane wyłącznie w społeczeństwie nieco bardziej powściągliwym w sprawach seksu.

Seksualna swawola jest według Białka koniem trojańskim kulturowej rewolucji, która nieuchronnie zbliża cywilizację łacińską ku upadkowi. Autor nie waha się przed odważnym zdemaskowaniem źródeł i celów knowań zwolenników obyczajów rodem z biblijnej Sodomy. Z książki dowiemy się nie tylko kto i kiedy sformułował program rewolucji sodomitów, ale także w jaki sposób jest on realizowany. Białek sprawdził również, jakie instytucje zajmują się promowaniem tego typu destrukcyjnych postaw oraz skąd pozyskują środki finansowe. Wszystkie te informacje sprawiają, że "Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację" to lektura niezbędna dla każdej osoby pragnącej wyrwać Europę z bezwstydnych macek zgubnej rozpusty.

Józef Białek to polski przedsiębiorca, działacz polityczny i założyciel firmy Wektory, prowadzącej działalność wydawniczą. Od 2001 odpowiedzialny za publikację czasopisma "Opcja na prawo", gdzie współpracował ze znanymi postaciami polskiej prawicy, takimi jak Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Wojciech Cejrowski. Założyciel Dolnośląskiego Towarzystwa Gospodarczego, a także współzałożyciel Towarzystwa Prywatyzacyjnego oraz stowarzyszenia przedsiębiorców „Forum Polskie”,

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2959007
Tytuł
Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
332
Data premiery
2020-11-24
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
250 x 176
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.57
Długość
230
Głębokość
160
Wysokość
176
Nasza cena
36,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
10 recenzji
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ilona J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-30
  Książka warta przeczytania. Pokazuje mechanizmy rządzące dzisiejszym światem.
 • Paula P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-23
  Co tu dużo pisać, kupiłam ta książkę bo zaintrygował mnie tytuł i okładka. A zawartość? Jestem zachwycona. opis kryzysu cywilizacji zachodniej w pigułce. I do tego wszystkie autor używa fajnego, potocznego języka, aczkolwiek wiedza na najwyższym merytorycznym poziomie. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.
 • Aneta J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-18
  Must have dla każdego miłośnika historii. Fajnie napisana, ma dobrą cenę. A dzięki stylowi pisarskiemu jaki ma autor, czyta się lekko i przyjemnie, a wszystko w głowie zostaje, polecam.
 • Teresa N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-15
  Bardzo dobra książka, jedna z lepszych jakie ostatnio czytałam. Totalnie warta przeczytania przez każdego historyka. Dużo faktów i ciekawostek o których dotychczas nie miałam pojęcia. Gratuluję autorowi i naprawdę, z czystym sumieniem polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


2959007
Ładowanie...