Czas pokory. Dziewczyna z kamienicy. Tom 3
Trzy kobiety, trzy historie, jedna przyjaźń. Połączyła je kamienica przy Gnieźnieńskiej w Pleszewie, a rozdzieliła druga wojna światowa. Stefania Niemyjska, przedwojenna nauczycielka i emancypantka, zostaje aresztowana przez Gestapo za prowadzenie tajnych kompletów. Trafia do obozu pracy Wiesengrund i ostatecznie do obozu śmierci Auschwitz-Birkenau. Helena Szewczyńska, łączniczka AK, działaczka akCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Kobiece
- Data premiery: 2024-11-27
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 304
- Wymiary: 203 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3563609
Tytuł
Czas pokory. Dziewczyna z kamienicy. Tom 3
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
304
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2024-11-27
Rok wydania
2024
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
203 x 146
Waga
0.34 kg
Wysokość
146 mm
Długość
203 mm
Głębokość
22 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
30,49 zł
Symbol produktu:
9788383219066
Opinie i recenzje książki Czas pokory. Dziewczyna z kamienicy. Tom 3
5,0/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Ewelina P. Klient niezweryfikowany2025-01-02Recenzja zweryfikowana
- book_matula Klient niezweryfikowany2024-12-14Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









