Czas, drzewa, zjawiska
Andrzej Zając ur. w Konstancinie-Jeziornie (1969), pochodzący z Jasła, żyjący w Krakowie franciszkanin, nauczyciel akademicki, poeta, tłumacz, wydawca. Jest autorem dwóch tomików wierszy: Po prostu jest (Wydawnictwo Literackie, 2001) i Modlitwa na brzegu gazety (Papierowy Motyl, 2015), kilku librett oratoriów oraz słów do muzycznej opowieści o św. Franciszku Wiał wiatr (Art Blue, 2008) i do mszyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bratni Zew
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 68
- Wymiary: 181 x 118
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3446725
Tytuł
Czas, drzewa, zjawiska
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
68
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2024
Wymiary
181 x 118
Waga
0.12 kg
Wysokość
118 mm
Długość
181 mm
Głębokość
8 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
116 mm
Nasza cena
34,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Czas, drzewa, zjawiska” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









