Xi

Interesujesz się ezoteryką i wierzysz w siły natury? Chcesz wiedzieć, jaka aktualnie jest faza księżyca i jakie zioła stosować w danym okresie? A być może jesteś osobą wrażliwą na wszystkie przemiany zachodzące w naturze i pragniesz się do nich dostosować? Jeśli tak, to właśnie "CzaroMarownik 202"4 będzie dla ciebie idealnym kalendarzem na nadchodzący rok. Pozwoli on z wyprzedzeniem poczynić plany i kontrolować poszczególne wydarzenia tak, aby przebiegały zgodnie ze sprzyjającymi siłami natury.

Czym jest kalendarz i planer "CzaroMarownik 2024"?

"CzaroMarownik 2024" to przepiękny kalendarz wydany nakładem wydawnictwa Kobiecego, który nada dodatkowy magiczny rytm naszemu życiu. Na poszczególnych kartach kalendarza znajdziesz wiele interesujących informacji. Pośród nich znajdą się między innym tak ważne dla naszego samopoczucia i podejmowania decyzji fazy księżyca. Dla niezdecydowanych dedykowane także specjalne horoskopy dopasowane do znaku zodiaku.

W kalendarzu znajdą się także wskazówki oraz optymalnie dobrane terminy do wszelkich działań związanych z rytuałami, ćwiczeniami oraz medytacjami. Jeśli orientujesz się, jaka aktualnie jest faza księżyca, lecz pozostałe astrologiczne okoliczności są dla Ciebie tajemnicą, "CzaroMarownik 2024" wszystko wyjaśni. Opisuje dokładnie w jakim ułożeniu wobec znaków zodiaku jest księżyc, jakie ustawienie mają wobec siebie planety i jak skorzystać z tych informacji.

Kalendarz "CzaroMarownik 2024" - zalety i opinie zadowolonych użytkowników

"CzaroMarownik 2024" to kolejna już edycja magicznego kalendarza. Jego format w każdym roku zawiera najważniejsze informacje związane ze strefą ezoteryczną oraz magiczną. Co roku jednak aktualizowany jest, aby jego układ był jeszcze bardziej przejrzysty i czytelny, zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy korzystają z tego wydawnictwa.

Każda kolejna edycja zawiera informacje dopasowane do nowego roku astrologicznego i zawiera ogólny horoskop, z którym warto zapoznać się, aby zaplanować najważniejsze zmiany i terminy podjęcia istotnych decyzji. To właśnie "CzaroMarownik 2024" pozwoli na świadome planowanie także prozaicznych czynności, jak choćby wydatków, inwestycji, posiłków, wyjazdów, czy nawet zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko po to, byśmy pozwolili działać naturze i umożliwi jej wzmocnienie oczekiwanych efektów w poszczególnych aspektach życia.

Co znajdziesz w "CzaroMarowniku 2024"

 • kalendarz księżycowy,

 • horoskop,

 • prognozę astrologiczną na 2024 rok,

 • sakiewkę czarownicy (planowanie budżetu),

 • porady zielarskie,

 • proste i praktyczne rytuały, ćwiczenia, medytacje i przepisy,

 • kalendarium świąt słowiańskich,

 • inspiracje z zakresu magii ochronnej, magii kwiatów, żywiołów i kolorów,

 • słownik pojęć astrologicznych,

 • znaczenie run i symboli ochronnych,

 • przewodnik po miejscach mocy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3417338
Ładowanie...