Xi
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Liczba stron: 192

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
58,90 zł
39,67 zł
oszczędzasz 19,23 zł (33%)
-35%

15,00 zł

9,73 zł

oszczędzasz 5,27 zł (35%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Czarne Stopy to zgrany zastęp harcerski, który tego lata wyruszy na obóz w Górach Świętokrzyskich. Będą to pierwsze samodzielne wakacje, pierwsze podchody, ognisko i nocne alarmy dla zastępowego Maćka Osy i jego gromadki harcerzy Felka, Fobusza, Marka i No - Bo. Razem przez trzydzieści dni na zboczu Diabelskiego Kamienia przeżywać będą wspaniałe przygody pełne ćwiczeń, pościgów i niespodzianek. Trafią również na ślad tajemniczego Leśnego Oka, bacznie obserwującego w gąszczach ich kroki. Jeden z bohaterów, Marek Osiński, dotąd nieszczęśliwy i samotny odnajdzie przyjaźń i wiarę w siebie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 170838
Tytuł Czarne stopy
Autor Seweryna Szmaglewska
Wydawnictwo Książka i Wiedza
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 192
Data premiery 2007-01-01
Rok wydania 2007, 2008
Wymiary produktu [mm] 204 x 10 x 145
Okładka Miękka
Okładka
Cena detaliczna 15,00 zł
Nasza cena 9,73 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Ania K.

5/5
| 10-05-2020
Gdy mój syn przeczytał tą książkę to przybiegł o mnie zachwycony, pytał o kolejne części. Jeszcze nigdy nie wiedziałam go tak rozentuzjazmowanego żadną lekturą. Z ciekawości sama przeczytałam. To był dla mnie jak powrót do przeszłości, miałam wrażenie że autor pisze o moich przygodach sprzed 30 lat. Takie fajne historie, nie dziwię się że dziecku się to spodobało. Szczególnie, że to wszystko we współczesnych czasach to już czysta fikcja. Polecam.

Józef K.

5/5
| 06-05-2020
Lektura, którą czytałem wiele lat temu. Przypomniałem sobie o niej przypadkiem i kupiłem synkowi. Bardzo mu się spodobała. Powiedział nawet, że chętnie pojechałby na taki obóz. Rodzice w końcu będą mieli trochę czasu dla siebie. Polecam przede wszystkim ze względu na przygody, które chłopcy przeżywają i doświadczenie, jakie zdobywają.

Janina K.

5/5
| 06-05-2020
Szkoda, że w obecnej literaturze jest co raz mniej tego typu pozycji. Na szczęście zawsze można sięgać do staroci takich jak właśnie czarne stopy. Ja przeczytałam ją za dzieciaka chyba z 20 razy i teraz przypomniałam sobie na nowo. Syn otrzymał ta pozycję w prezencie od ciotki chrzestnej. Muszę przyznać, że lepiej chyba nie mogła trafić. Książka nieźle wyróżniała się na tle tych wszystkich gier komputerowych, czy innych elektronicznych zabawek.

Grzegorz J.

5/5
| 29-04-2020
Zastęp Czarnych Stóp wyruszył w góry na obóz letni. Bez smartphona, konsoli i telewizora. Książka opisuje stare dobre zabawy i ćwiczenia na obozie. Pokazuje dzieciom w wieku szkolnym co robić poza domem. Bardzo ciekawa lektura dla każdego dziecka.

Ola O.

5/5
| 29-04-2020
Piękna książka, szkoda że teraz już takich nie piszą. To momentami wzruszająca, ale przede wszystkim zabawna historia o chłopcach, którzy dowiadują się w trakcie swoich przygód czym jest przyjaźń, braterstwo, czy odwaga. Po za tym, że lektura wciąga na całego to jest zwyczajnie pouczająca. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam z całego serca. Nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Paulina R.

5/5
| 25-04-2020
Fantastyczna lektura opowiadająca o grupie przyjaciół, młodych chłopców którzy wspólnie przeżywają różne przygody. Najważniejsze są braterstwo, odwaga oraz przyjaźń. Nie ma w tej historii absorbujących telefonów, czy komputera. Są za to zabawy wymyślane z głowy, dużo biegania po dworze, dużo wygłupów. Uf jak dobrze, że było mi dane żyć w podobnych czasach. Tyle pięknych wspomnień.

Malwina W.

5/5
| 22-04-2020
Czarne stopy to ulubiona książka z czasów mojego dzieciństwa Pewnie dlatego, że historia opisana w książce jest mi bardzo bliska. Sama była harcerzem, jeździłam na obozy i przezywałam podobne, szalone przygody. Szkoda że obecne dzieciaki nie mają już takich możliwości. Co raz więcej z nich, łącznie z moim synem, woli przebywać w wirtualnym świecie. Lekturę Czarne stopy oczywiście polecam.

Gabriela L.

5/5
| 22-04-2020
Bardzo przyjemnie napisana książka o harcerzach, którzy wyjechali na obóz w góry Świętokrzyskie. Zdobywają doświadczenie, bawią się i ćwiczą. Książka pokazuje dobrą koleżeńską więź między grupą młodzieńców. Naprawdę dobra lektura szkolna. Szkoda, że opisane przygody to raczej czasy minione. Teraz dzieciaki nie ruszają się z domu bez smartphona.

Michalina C.

5/5
| 15-04-2020
Książka mojego dzieciństwa, książka którą postanowiłam sobie przypomnieć i pokazać synkowi. Nie był niestety jakoś zachwycony lekturą. Woli opowiadania o robotach, czy kosmosie. No cóż, takie mamy czasy. Ja od siebie jedynie dodam, że mnie nadal zachwyca. Beztroskie przygody dzieciaków na obozie harcerskim. Ah ile bym dała, by te czasy powróciły na nowo. Polecam zdecydowanie!

Bogusław S.

5/5
| 15-04-2020
Bardzo dobra książka dla przyszłych i obecnych harcerzy. Świetna dla wszystkich chłopców lubiących przygody na łonie natury. Podobała mi się dawno temu i podoba się również teraz mojemu synowi. Proste i miłe przygody harcerzy bardzo odbiegają od tego co jest obecnie literaturą dla młodych. Tutaj liczy się przyjaźń, wsparcie, dobra przygoda i trochę niegroźnych figli. Beztroskie stare czasy. Polecam dla dzieci w wieku szkolnym.

Nina K.

5/5
| 10-04-2020
Fajna książka dla wszystkich małych odkrywców. Pamiętam ją z czasów swojego dzieciństwa, a teraz podrzuciłam lekturę synowi. Chyba podobała mu się historia, bo przeczytał w jedno popołudnie. Miło patrzeć na to, że we współczesnych czasach mój syn jakoś się wyróżnia. Nie jest tak bardzo zainteresowany technologią. Woli wypady z kumplami, wspólne obozy. Tak jak jest to właśnie opisane w książce Czarne Stopy.

Justyna Z.

5/5
| 08-04-2020
Przyjemna książka przygodowa dla wszystkich fanów harcerstwa. Nie dowiedziałabym się o niej, gdyby nie była lekturą szkolną córki. Moja nastolatka nie przepada za takimi historiami. Zdecydowanie jest domatorką, niż fanką aktywności na świeżym powietrzu. A ja, czytając takie historie marzę tylko, żeby wrócić do czasów młodości i spędzać czas ze swoją drużyną J

Nina D.

5/5
| 08-04-2020
A jaki przyjemny powrót do dzieciństwa, prawie zapomniałam o tej książce. Ostatnio zobaczyłam ją w księgarni w nowym wydaniu i nie mogłam się oprzeć, prędko zakupiłam i podarowałam w prezencie mojej chrześnicy. Przeczytała w jeden tydzień i jest zachwycona. Powiedziała, że też chciałabym przeżywać takie przygody jak Ci młodzi bohaterowie z książki. Fantastycznie, ze na świecie są jeszcze dzieci które interesuje coś więcej niż tablet, czy telefon.

Radosław G.

5/5
| 01-04-2020
Piękna historia chłopaków, którzy wyjechali na obóz harcerski. Mnóstwo zabawnych zwrotów akcji, świetni bohaterowie. To ulubiona lektura szkolna mojego syna. Zresztą nie ma co się dziwić, sam jest harcerzem. Mówi tylko, że te przygody, to w dzisiejszych czasach by nie przeszły. Poza tym ludzie są inni. Cóż, chyba trochę w tym racji.

Michał J.

5/5
| 01-04-2020
Czarne stopy to opowieść o harcerzach, którzy podczas obozu przeżywają przeróżne przygody. Emocjonująca, fajna, błyskotliwa, wzruszająca, śmieszna. Ciężko jednym słowem wyrazić opinię na temat tej pozycji. Jestem totalnie oczarowany, zresztą tak samo jak syn, który otrzymał tą książkę w prezencie. Oczywiście po lekturze stwierdził, ze chce należeć do harcerstwa. Szkoda, że w naszej wiosce nie ma grupy. Niemniej fajnie, że młody ma taki zapał.

Michalina U.

5/5
| 26-03-2020
Oh jak ja tęsknie za błogimi czasami swojego dzieciństwa. Tak bardzo też mi przykro, że mój syn teraz nie ma takiej pogody ducha jak bohaterowie Czarnych Stóp. Obecnie liczą się tylko telefon i komputer. Nic po za tym. Chciałam wysłać dziecko tego lata na kolonię. Zapomnijcie! W ogóle nie był chętny. Dopiero po przeczytaniu tej książki zaczął poruszać temat obozów i tego jak to wyglądało kiedyś. Jesteśmy na dobrej drodze. Jednak te złote czasy już nigdy nie powrócą.

Bernadeta E.

5/5
| 25-03-2020
Szkoda, że za moich czasów nie była to lektura szkolna. Zapewne przeczytałabym ją w jeden wieczór. Moje córki przerabiają ją teraz w 5 klasie. Ja również po nią sięgnęłam. To opowieść o pięknej przyjaźni, odwadze i braterstwie. Ciężko o takie wartości w dzisiejszych czasach, szczególnie wśród młodzieży.

Bozena S.

5/5
| 25-03-2020
Gdy czytałam tą książkę wspólnie z synem to oczyma wyobraźni wróciłam do czasów dzieciństwa. Pięknych czasów gdy nie było elektroniki, komputerów, czy tabletów. Była za to gromada dzieci pod blokiem, wspólne zabawy w błocie. Była przyjaźń i solidarność. Gdy patrzę na syna to żałuję, ze urodził się w takich trudnych czasach. Nie ma już tych wszystkich cennych wartości opisanych w historii z książki.

Marcin R.

5/5
| 18-03-2020
Ahoj przygody! Czytam tą książkę wspólnie z synem. Mam wrażenie, że autorka opowiada o moim dzieciństwie. Harcerstwo to piękna sprawa. Niestety, jakoś mój syn nie chce iść moim śladem. W głowie mu tylko gry komputerowe i programy w telewizji. No cóż, Może więcej takich lektur i w końcu złapie bakcyla?

Sara C.

5/5
| 18-03-2020
Ile bym dała, żeby czasy beztroskiego dzieciństwa wróciły. Czarne stopy to historia chłopców, którzy wspólnie przeżywają mnóstwo wspaniałych przygód. Ja za dzieciaka miałam podobnie, szkoda że córka już nie ma takich możliwości. Przed blokiem nikt się już nie bawi, każdy maluch woli spędzać czas na tablecie, czy telefonie. Córka czytając ta książkę pytała gdzie się obecnie tak żyje? Bo ona w sumie też by tak chciała. Aha smutne to trochę, prawda>

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...