Xi

Czarne stopy

Szmaglewska Seweryna

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Książka i Wiedza
Liczba stron : 192
-28%

15,00 zł

10,86 zł

oszczędzasz 4,14 zł (28%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Czarne Stopy to zgrany zastęp harcerski, który tego lata wyruszy na obóz w Górach Świętokrzyskich. Będą to pierwsze samodzielne wakacje, pierwsze podchody, ognisko i nocne alarmy dla zastępowego Maćka Osy i jego gromadki harcerzy Felka, Fobusza, Marka i No - Bo. Razem przez trzydzieści dni na zboczu Diabelskiego Kamienia przeżywać będą wspaniałe przygody pełne ćwiczeń, pościgów i niespodzianek. Trafią również na ślad tajemniczego Leśnego Oka, bacznie obserwującego w gąszczach ich kroki. Jeden z bohaterów, Marek Osiński, dotąd nieszczęśliwy i samotny odnajdzie przyjaźń i wiarę w siebie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 170838
Tytuł Czarne stopy
Autor Szmaglewska Seweryna
Wydawnictwo Książka i Wiedza
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 192
Data premiery 2007-01-01
Rok wydania 2007
Wymiary produktu [mm] 204 x 10 x 145
Okładka Miękka
Cena okładkowa 15,00 zł
Nasza cena 10,86 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Radosław G.

| 01-04-2020
Piękna historia chłopaków, którzy wyjechali na obóz harcerski. Mnóstwo zabawnych zwrotów akcji, świetni bohaterowie. To ulubiona lektura szkolna mojego syna. Zresztą nie ma co się dziwić, sam jest harcerzem. Mówi tylko, że te przygody, to w dzisiejszych czasach by nie przeszły. Poza tym ludzie są inni. Cóż, chyba trochę w tym racji.

Michał J.

| 01-04-2020
Czarne stopy to opowieść o harcerzach, którzy podczas obozu przeżywają przeróżne przygody. Emocjonująca, fajna, błyskotliwa, wzruszająca, śmieszna. Ciężko jednym słowem wyrazić opinię na temat tej pozycji. Jestem totalnie oczarowany, zresztą tak samo jak syn, który otrzymał tą książkę w prezencie. Oczywiście po lekturze stwierdził, ze chce należeć do harcerstwa. Szkoda, że w naszej wiosce nie ma grupy. Niemniej fajnie, że młody ma taki zapał.

Michalina U.

| 26-03-2020
Oh jak ja tęsknie za błogimi czasami swojego dzieciństwa. Tak bardzo też mi przykro, że mój syn teraz nie ma takiej pogody ducha jak bohaterowie Czarnych Stóp. Obecnie liczą się tylko telefon i komputer. Nic po za tym. Chciałam wysłać dziecko tego lata na kolonię. Zapomnijcie! W ogóle nie był chętny. Dopiero po przeczytaniu tej książki zaczął poruszać temat obozów i tego jak to wyglądało kiedyś. Jesteśmy na dobrej drodze. Jednak te złote czasy już nigdy nie powrócą.

Bernadeta E.

| 25-03-2020
Szkoda, że za moich czasów nie była to lektura szkolna. Zapewne przeczytałabym ją w jeden wieczór. Moje córki przerabiają ją teraz w 5 klasie. Ja również po nią sięgnęłam. To opowieść o pięknej przyjaźni, odwadze i braterstwie. Ciężko o takie wartości w dzisiejszych czasach, szczególnie wśród młodzieży.

Bozena S.

| 25-03-2020
Gdy czytałam tą książkę wspólnie z synem to oczyma wyobraźni wróciłam do czasów dzieciństwa. Pięknych czasów gdy nie było elektroniki, komputerów, czy tabletów. Była za to gromada dzieci pod blokiem, wspólne zabawy w błocie. Była przyjaźń i solidarność. Gdy patrzę na syna to żałuję, ze urodził się w takich trudnych czasach. Nie ma już tych wszystkich cennych wartości opisanych w historii z książki.

Marcin R.

| 18-03-2020
Ahoj przygody! Czytam tą książkę wspólnie z synem. Mam wrażenie, że autorka opowiada o moim dzieciństwie. Harcerstwo to piękna sprawa. Niestety, jakoś mój syn nie chce iść moim śladem. W głowie mu tylko gry komputerowe i programy w telewizji. No cóż, Może więcej takich lektur i w końcu złapie bakcyla?

Sara C.

| 18-03-2020
Ile bym dała, żeby czasy beztroskiego dzieciństwa wróciły. Czarne stopy to historia chłopców, którzy wspólnie przeżywają mnóstwo wspaniałych przygód. Ja za dzieciaka miałam podobnie, szkoda że córka już nie ma takich możliwości. Przed blokiem nikt się już nie bawi, każdy maluch woli spędzać czas na tablecie, czy telefonie. Córka czytając ta książkę pytała gdzie się obecnie tak żyje? Bo ona w sumie też by tak chciała. Aha smutne to trochę, prawda>

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
8 Kwiecień, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
8 Kwiecień, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
8 Kwiecień, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
7 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
7 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...