Czarna walizka
Czy udział w charytatywnej akcji może być źródłem kłopotów? O, tak...Przewożenie walizki wartej dwieście tysięcy złotych nie może ujść uwadze typów spod ciemnej gwiazdy. Czy Jajco, Pchełka i Pucek zdążą na czas dostarczyć dar życia? Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Siedmioróg
- Data premiery: 2022-07-29
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 152
- Wymiary: 208 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3276135
Tytuł
Czarna walizka
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
152
Typ okładki
miękka
Wydanie
III
Data premiery
2022-07-29
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
208 x 145
Waga
0.19 kg
Wysokość
145 mm
Długość
208 mm
Głębokość
8 mm
Wiek od (lata)
12
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
16,59 zł
Symbol produktu:
9788382796162
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Czarna walizka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









