Xi
Polecamy podobne produkty

Cymbałki chromatyczne. 27 tonów – nauka poprzez zabawę

Cymbałki chromatyczne to zabawka edukacyjna, która wprowadzi Twoją pociechę w świat muzyki. Pomaga poznać nuty i zagrać proste melodie, rozwija kreatywność. Z cymbałkami dziecko będzie się uczyło poprzez dobrą zabawę!

Cymbałki chromatyczne – co warto wiedzieć?

Cymbałki 27-tonowe to połączenie zabawki i instrumentu. Składają się z 2 szeregów metalowych płytek, a każda blaszka posiada oznaczenie dźwięku (słowne i literowe), co znacznie ułatwia naukę gry. Co ważne, dzwonki są chromatyczne, czyli można zagrać na nich tzw. półtony. Dzięki temu użytkownik jest w stanie odtworzyć bardziej skomplikowane melodie, co daje mu znacznie więcej przyjemności i satysfakcji z gry.

Cymbałki strojone są elektrycznie. Pozytywnie wpływa to na precyzję dźwięków i zwiększa komfort użytkowania.

Cymbałki chromatyczne – dlaczego warto je kupić dziecku?

Czy wiesz, że nauka muzyki jest bardzo korzystna dla rozwoju dziecka? Badania zgodnie mówią, że granie na instrumencie poprawia pamięć, koncentrację i zdolności manualne, a więc potencjał intelektualny, zwiększa wyczucie językowe, wreszcie, pozytywnie wpływa na nastrój. Korzyści te przekładają się na wzrost dyscypliny i systematyczności, a więc także na lepsze wyniki w nauce.

Cymbałki rozwijają poczucie rytmu i muzyczne zdolności, stając się idealnym wstępem do gry na innych instrumentach. Z ich pomocą dziecko poznaje nuty, uczy się grać proste melodie, rozwija się, odtwarzając coraz bardziej skomplikowane utwory.

Aspekt edukacyjny to tylko jedna z wielu korzyści gry na cymbałkach. Instrument pozwoli Twojemu dziecku miło i kreatywnie spędzić czas, a proste melodie, których się nauczy, z dumą może prezentować na rodzinnych spotkaniach czy szkolnych uroczystościach.

Cymbałki – do znajduje się w zestawie?

W pudełku znajdziesz:

• dzwonki chromatyczne, 27-tonowe

• 2 pałeczki do gry

Cymbałki to prosty instrument, który urozmaici zajęcia w przedszkolu, w wartościowy sposób wypełni wolny czas dziecka w domu. Jeśli szukasz zabawki, która pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej pociechy oraz jej emocje, kup cymbałki i wspólnie nauczcie się grać „Wlazł kotek na płotek”.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

936824
Ładowanie...