Cukrzyca i depresja monografia
Monografia Cukrzyca i depresja pod redakcją prof. Agaty Szulc dostarcza naukowych informacji na temat rozpoznawania depresji, patofizjologii tej choroby oraz czynników ją wyzwalających. Autorzy zwracają uwagę na silne związki depresji z cukrzycą typu 2, a także z tkanką tłuszczową jako przyczyną zaburzeń procesów immunologicznych i zapalnych oraz odnoszą się do metabolicznego podtypu depresji. OprCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Medical Education
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 164
- Wymiary: 205 x 141
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3616760
Tytuł
Cukrzyca i depresja monografia
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
164
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
205 x 141
Waga
0.23 kg
Wysokość
141 mm
Długość
205 mm
Nasza cena
89,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Cukrzyca i depresja monografia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









