Xi

Co się stało z Iwoną Wieczorek.

Szostak Janusz

(okładka miękka)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Harde
Liczba stron: 240
-22%

39,99 zł

31,20 zł

oszczędzasz 8,79 zł (22%)

Niedostępny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Osiem lat poszukiwań, zaangażowanie Policji, jasnowidzów, detektywów. Ślad po Iwonie Wieczorek zaginął w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Znajomi widzieli ją po raz ostatni o 2:50 nad ranem. O godzinie 4:12, 20 minut od domu kobiety, monitoring zarejestrował, jak wracała z imprezy w Sopocie. Siedem lat po całym zdarzeniu policja pokazała nagranie, na którym widać mężczyznę z ręcznikiem idącego za zaginioną. Janusz Szostak jako jedyny dziennikarz zapoznał się z aktami sprawy. Co z tego wynikło, jakie są tropy i co się stało z Iwoną?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 846911
Tytuł Co się stało z Iwoną Wieczorek.
Autor Szostak Janusz
Wydawnictwo Wydawnictwo Harde
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 240
Data premiery 2018-11-28
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 147 x 207 x 32
Okładka Miękka
Cena detaliczna 39,99 zł
Nasza cena 31,20 zł

Recenzje

4/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Wanda F.

5/5
| 31-05-2020
Smutna historia bez szczęśliwego zakończenia. Nawet jeśli jeszcze istnieją szanse na znalezienie tej dziewczyny to moim zdaniem bardzo nikłe. Niemniej duża w tym wina policji. Autor udowadnia swoim czytelnikom ile błahych błędów zostało popełnionych w trakcie przeprowadzania śledztwa. Aż szkoda mi i tej dziewczyny i jej rodziców. Ciężko mi sobie wyobrazić co muszą czuć. Smutne. I pomyśleć, że każdego dni dochodzi w Polsce do tylu zaginięć i tyle z nich jest zagadkowych.

Sandra P.

5/5
| 11-05-2020
Autor wykonał kawał dobrej roboty, analizując dogłębnie i docierając do faktów, które dotychczas nie były znane lub zostały zaniedbane przez policję. Zaginięcie Iwony Wieczorek to sprawa, którą swego czasu żyła cała Polska. Niestety dziewczynie nie została szczęśliwie odnaleziona id alej uznawana jest za zaginioną. Sprawca jest także nieznany, choć autor moim zdaniem jest bardzo blisko ujawnienia prawdy. Szkoda, że policja w Polsce jest jaka jest. Gdyby do zaginięcia doszło w innym kraju, dziewczyna miałaby lepsze szanse na odnalezienie, by lepszej mobilizacji służb.

Janina W.

5/5
| 10-05-2020
Książka wciągająca, dobrze się czyta.

Kamila D.

2/5
| 10-05-2020
Nie mogę wyjść z podziwu dla pozytywnych opinii dla tej książki. Dla nie to tylko powielenie tego co możemy znaleźć w sieci. Plus d tego domysły prywatne samego autora, który chyba przeprowadzał jakieś śledztwo na własną rękę. Jeśli chcecie coś się dowiedzieć o tej sprawie, to zapytajcie rodzinę, a nie czytacie takie książki które tylko napędzają chaos wokół tej sprawy. Dla mnie bez rewelacji naprawdę i raczej nie polecam.

Iga L.

5/5
| 06-05-2020
Dziewczyna zaginęła pewnej feralnej, letniej nocy w niewyjaśnionych okolicznościach. Po przeczytaniu tej książki uważam, że mają z tym związek bliscy, może Ci znajomi z którymi była na imprezie? W tych wypocinach autora widzę wiele niedociągnięć, moim zdaniem popełnił wiele karygodnych błędów. Niemniej, obecnie w żadnej sposób nie wpłynie i tak to na losy tej dziewczyny. W końcu nie została odnaleziona mimo upływu dziesięciu lat.

Jadwiga C.

5/5
| 29-04-2020
To naprawdę smutne co spotkało tą dziewczynę. Nawet nie mogę sobie wyobrazić rozpaczy rodziców, tym bardziej że sama jestem matką. Czytałam tą historię z zapartym tchem. Autor przeprowadza prywatne śledztwo i mówi o wielu rzeczach, których nie znałam z internetu, czy telewizji. Wydaje mi się, że autor tej książki jest o krok od ujawnienia prawdy. Mam nadzieję, że ta Iwona Wieczorek mimo wszystko się znajdzie. Zdaję sobie sprawę, że minęło już wiele lat, ale mimo wszystko w duchu wierzę.

Monika J.

5/5
| 28-04-2020
Książka ujawnia niekompetencje służb, które mają nas chronić. Chaos i zaniedbania doprowadziły wszystkich do ściany. Nie jestem w stanie zrozumieć jak może zaginąć młoda dziewczyna w środku miasta, i nikt nie jest w stanie jej odnaleźć, nawet po ośmiu latach. Przecież nie żyjemy w Meksyku.

Sławomir F.

2/5
| 25-04-2020
W mojej osobistej opinii za dużo tu spekulacji, a za mało konkretów. Spodziewałem się czegoś lepszego. Nie ma tu na pewno niczego odkrywczego, czego nie moglibyśmy dowiedzieć się z mediów, czy przeczytać w internecie. Tyle tylko, że autor pofatygował się i zebrał wszystko w jedną logiczną całość. No i jeszcze jedna mała uwaga, ta książka napisana jest w słabym stylu, nie podoba mi się język pisarza. Czytało się to nudno i topornie. Nie dałem rady połknąć tego na raz, mimo że książka do najgrubszych nie należy.

Marika R.

5/5
| 22-04-2020
Ta książka jest tak jakby prywatnie przeprowadzonym śledztwem dotyczącym tego co się stało w Iwoną Wieczorek. W jakich okolicznościach zaginęła, kto jest sprawdzą, jakie są spekulacje i jaka jest najbardziej prawdopodobna wersja. Polecam przede wszystkim osobom, które nie znajdą dobrze tej sprawy. Ja o tym wszystkim wiedziałam, bo na bieżąco śledziłam doniesienia mediów. W tej książce raczej nie ma nic nietypowego, czy nic odkrywczego.

Nikola J.

5/5
| 21-04-2020
Co się stało z Iwoną Wieczorek to książka, która odpowiada na wiele pytań związanych z zaginięciem tej młodej dziewczyny. Niestety nie odpowiada na najważniejsze, gdzie ona jest? Nie chcę myśleć co by było, gdyby Iwona była moją córką. Rodzice muszą być zrozpaczeni. Tyle lat minęło, chyba czas pogodzić się z tym, ze odeszła na dobre. Książka mimo, że o tragicznej tematyce, to bardzo dobrze i wnikliwie napisana. Generalnie polecam.

Malgorzata E.

5/5
| 16-04-2020
Kawał roboty odwalił pan Janusz Szostak. Książka jest perfekcyjnie napisana.

Helena N.

5/5
| 15-04-2020
Smutna ta historia. Naprawdę nigdy nie chciałabym być na miejscu rodziców Iwony Wieczorek. To przez co musieli przechodzić to istna tragedia. Nie raz podczas lektury zakręciła mi się w oku łezka. Mam nadzieję, że kiedyś dorwą tego zwyrodnialca. Mimo, że lektura porusza trudny, dramatyczny temat, to muszę pochwalić to w jaki sposób została napisana. Autor bardzo dogłębnie stara się dociec prawdy. Mam nadzieję, że ta dziewczyna kiedyś szczęśliwie się odnajdzie.

Mirosława L.

2/5
| 10-04-2020
Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie to książka, która powstała bezsensownie. Chyba tylko po to, żeby zarobić pieniądze. A może zwyczajnie ktoś chce tu zdobyć rozgłos i być sławnym? Myślę, że każdy Polak czytający gazety, siedzący w sieci wie o tym zaginięciu i jak dla mnie więcej jest informacji w Internecie, niż w tej banalnej książce. Nie polecam zdecydowanie.

Nina C.

5/5
| 08-04-2020
Pamiętam jak sprawą Iwony Wieczorek żyła kiedyś cała Polska. I nic w tym dziwnego, w końcu takie tajemnicze zaginięcia nie zdarzają się często. Kilka miesięcy, ba nawet kilka lat po zaginięciu ciągle była szansa na odnalezienie dziewczyny. Co chwile były jakieś doniesienia, że ktoś ją widział. Niestety robiło to tylko złudne nadzieje rodzinie. Autor tej książki stara się za pomocą zdobytych materiałów dojść do tego kto jest sprawcą. Bardzo intrygująca książka, dobrze napisana. Polecam.

Sandra W.

5/5
| 05-04-2020
Po ośmiu latach nadal nie wiadomo co się stało z dziewczyną, która zniknęła nie w buszu tylko w centum dużego miasta. Szok

Tomasz A.

4/5
| 01-04-2020
Bardzo nie lubię gdy ktoś próbuje nadmuchać akcję wokół tak tragiczne sprawy. Owszem są ludzie dociekliwi i pewnie pod nich została napisana ta książka, ale bez przesady. Internety wypełniony jest po brzegi różnymi spekulacjami, które zaspokoją waszą ciekawość. Ja po przeczytaniu żałują że kupiłem tą książkę. Wyniosłem z niej tylko ból i smutek, który widać w prawie każdym fragmencie. Mam tylko nadzieję, ze mimo wszystko Iwona Wieczorek kiedyś się odnajdzie.

Wiktoria T.

2/5
| 26-03-2020
Zdecydowanie za dużo tu spekulacji i domysłów. Myślałam, że kupując tą lekturę będę miała do czynienia z indywidualnie przeprowadzonym śledztwem. Tymczasem nie ma tu żadnych informacji, których nie mogłabym znaleźć w Internecie, czy ogólnie w mediach. Plus tylko taki, że nie muszę szukać w sieci i mam wszystko w jednym miejscu. Ponadto nie odpowiada mi styl pisania jakim posługuje się autor, jest bardzo sztywno i czasami totalnie nudno. Jakby na siłę przeciągnięte zostają pewne wątki. Mnie ta książka nie urzekła.

Beata T.

5/5
| 25-03-2020
Co się stało z Iwoną Wieczorek to bardzo dobra książka odpowiadająca na szereg pytań, które zostały postawione po zaginięciu tej dziewczyny. Autor zebrał wszystkie materiały do kupy i przeprowadził samodzielnie dogłębną analizę wszystkich faktów. Muszę przyznać, że zrobił kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że w żaden sposób to i tak nie pomogło w odnalezieniu Iwony. Niemniej polecam tą książkę. Mnie wciągnęła na długie godziny, a jej przeczytanie zajęło mi dosłownie jeden wieczór.

Ryszard D.

5/5
| 23-03-2020
Prawdziwe dziennikarskie śledztwo. Takie książki czyta się jednym tchem. Szkoda tylko że temat prawdziwy, że nie jest to fikcja literacka.

Emilia N.

1/5
| 18-03-2020
Pamiętam wielki szum medialny, który narósł wokół zaginięcia Iwony Wieczorek. Minęło już tyle lat, dziewczyna nie została odnaleziona, a media robią dalej wszystko żeby był rozgłos. Nie rozumiem naprawdę po co w ogóle powstała ta książka. Chyba dla tych wszystkich paranoików co lubią afery i nierozwiązane sprawy. Takim osobom polecam jednak przeczytanie skandynawskiego kryminału, a nie żerowanie na cudzej tragedii. Ja osobiście odradzam zakup tej książki. W końcu popyt tworzy podaż.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...