Xi
Polecamy inne produkty z serii "Opowiem ci, mamo" Zobacz wszystkie

Kudłacz jest bardzo głodny i nie może niczego upolować. W końcu udaje mu się znaleźć jajo. Szybko przekonuje się jednak, że nie zrobi z niego jajecznicy ani sadzonego. Znaleziony przedmiot okazuje się bowiem kapsułą do podróży w czasie, która przenosi go wraz z przyjacielem karaluchem do świata dinozaurów. Tam poznają całą masę ogromnych gadów. Trafiają na teratozaura, który zgubił swojej jajo, roślinożernego diplodoka, szponiastego terizinozaura, olbrzymiego argentynozaura, latające archeopteryksy, wodne plezjozaury, tyranozaura kłócącego się z ankylozaurem i przodka największych dinozaurów – riochazaura, a także wiele innych niesamowitych stworzeń z zamierzchłych czasów.

Książka Emilii Dziubak to nie tylko wspaniały przewodnik po świecie dinozaurów. Publikacja opowiada również o innych stworzeniach, które wraz z nimi żyły na Ziemi, a także odpowiada na pytanie, jak stara jest nasza planeta. Znalazły się w niej piękne, szczegółowo dopracowane informacje, a także potężna dawka wiedzy i humoru. Jej dodatkowym walorem są interaktywne zadania zachęcające do skutecznego zgłębiania wiedzy.

"Opowiem ci, mamo. Dinozaury" to książka, która skupia się nie tylko na tych prastarych jaszczurach, ale i na innych zwierzętach zamieszkujących naszą planetę w tym okresie. Niektóre z nich wyginęły, ale na szczęście część z nich nadal można spotkać nawet w dzisiejszych czasach. Są to między innymi: pszczoła, ważka, rekin, ślimak czy żółw. Jak więc widzicie, książka ta potrafi w prosty i dość zabawny sposób przekazać konkretną wiedzę. Nauka o dinozaurach zahacza o elementy historii, geografii i biologii.

Seria "Opowiem Ci, mamo" to przepiękne, wielkoformatowe książki, które mogą stać się początkiem czytelniczej przygody Twojego dziecka. Doskonałe ilustracje, ciekawe tematy i możliwość poszerzenia wiedzy maluszków. Różnorodność tematów sprawia, że z łatwością znajdziecie taki, który w punkt dopasuje się do zainteresowań dziecka. Chęć opowiedzenia mamie tego, co się przeżyło, czy zobaczyła, jest dla dzieci niesamowicie ważna. Dlatego też inspirując się tą potrzebom, wydawnictwo Nasza Księgarnia stworzyło produkt niszowy i unikatowy. Książeczki, które pomagają dzieciom wyrazić swoje wnętrze, uczą opowiadania i przekazywania informacji.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

732868
Ładowanie...