Xi

Co mi powiedział tata

Tata pełni istotną rolę w życiu dziecka. Pokazuje i tłumaczy świat, ma głowę pełną pomysłów oraz organizuje najlepsze zabawy. Uczy dzieci odwagi, zachęca młodych ludzi do podejmowania nowych wyzwań i troszczy się o budowanie ich poczucia własnej wartości. Bliska więź z tatą pozwala dzieciom zobaczyć siebie z innej perspektywy, a przede wszystkim odkryć w sobie siłę i moc do działania. W trzeciej cCzytaj więcej

Tata pełni istotną rolę w życiu dziecka. Pokazuje i tłumaczy świat, ma głowę pełną pomysłów oraz organizuje najlepsze zabawy. Uczy dzieci odwagi, zachęca młodych ludzi do podejmowania nowych wyzwań i troszczy się o budowanie ich poczucia własnej wartości. Bliska więź z tatą pozwala dzieciom zobaczyć siebie z innej perspektywy, a przede wszystkim odkryć w sobie siłę i moc do działania.

W trzeciej części bestsellerowej serii o emocjach i więziach rodzinnych Astrid Desbordes i Pauline Martin przyjrzały się niezwykłej i potrzebnej relacji dziecka z tatą.

"Co mi powiedział tata" to ciepła i pogodna opowieść o wielkiej podróży jaką jest życie. Tym razem w rolę przewodnika wciela się właśnie ojciec.

O czym jest książka "Co mi powiedział tata"?

Archibald wybiera się ze swoim tatą na przechadzkę brzegiem morza. Podczas spaceru chłopiec bacznie obserwuje otaczający go świat. Jego zachwyt wzbudzają przelatujące ptaki. W jego głowie rodzi się mnóstwo ważnych pytań dotyczących wolności i życiowych perspektyw. Dzieli się swoimi przemyśleniami z tatą. Rodzic spokojnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania syna i opowiada mu o swoich doświadczeniach. Uspokaja jego lęki i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Zapewnia go o swoim wsparciu i bezwarunkowej miłości.

Archibald zapamiętuje rozmowy z tatą i odważniej spogląda w przyszłość. Z ekscytacją czeka na to, co przyniesie mu los.

"Co mi powiedział tata" - opinie czytelników

Wydawnictwo Entliczek opublikowało kolejną ciekawą książkę znakomitego francuskiego duetu. "Co mi powiedział tata" to świetna publikacja potrzebna zarówno najmłodszym, jak i rodzicom.

Autorki w prosty i przystępny sposób tłumaczą dzieciom rzeczywistość. Używają bezpośrednich zwrotów do czytelnika i dopasowują przekaz do możliwości poznawczych najmłodszych odbiorców. Jednocześnie stale puszczają oko do rodziców i podkreślają jak ważne jest świadome i mądre towarzyszenie dziecku od najmłodszych lat życia.

Mały Archibald zadaje tacie mnóstwo z pozoru prostych, ale jednocześnie filozoficznych, pytań. Rozmowy chłopca z tatą uświadamiają czytelnikom, że zawsze warto dać sobie szansę, podchodzić z optymizmem i wiarą do wszystkich spraw (nawet tych trudnych) oraz odważnie podejmować różne działania.

Okazuje się więc, że dzieci nigdy nie są za małe, by poruszać z nimi ważne tematy. Warto traktować młodych ludzi z szacunkiem, szczerze odpowiadać im na pytania i za wszelką cenę unikać fałszu w swoich wypowiedziach.

Książka dodaje dzieciom otuchy i działa na wyobraźnię. Sympatyczne ilustracje doskonale uzupełniają tekst i podtrzymują zainteresowanie lekturą.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3199807
Tytuł
Co mi powiedział tata
Producent
Język wydania
polski
Okładka
twarda
Nasza cena
22,39 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Co mi powiedział tata” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3199807
Ładowanie...