Xi
Polecamy podobne produkty

"Ciekawa zabawa" to seria zestawów przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zestawy te skupiają się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu. Dostępne są zestawy "Ciekawa zabawa" już dla trzylatków. Do każdych zestawów "Ciekawej zabawy" dla dzieci, dostępne są też książki dla nauczyciela, wspomagające pedagogów w pracy.

Zestaw "Ciekawa zabawa. Sześciolatki. Zestaw dla dziecka" składa się z czterech części - Kart pracy, Pomocy, Książki sześciolatka oraz Mojego zeszytu (zeszyt grafomotoryczny).

Ten zestaw:

  • Ułatwia naukę czytania dzięki "Książce sześciolatka" - opiera się ona na metodzie analityczno-syntetycznej, ale w ramach ćwiczeń z mówienia zawiera też elementy czytania sylabami oraz czytanie globalne. Ta książka to nie tylko poznawanie liter - to także czytanie ze zrozumieniem i czytanie obrazów.

  • Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych, zawartych w podstawie programowej i stanowi solidne przygotowanie do klasy pierwszej, poprzez zawarte w "Kartach pracy" różnorodne ćwiczenia.

  • Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.

  • Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez "Pomoce sześciolatka", czyli zbiór gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka.

  • Umożliwia ćwiczenia grafomotoryczne i przygotowuje dzieci do nauki pisania, dzięki dołączonemu do zestawu zeszytowi grafomotorycznemu z ilustracjami, szlaczkami literopodobnymi, literami i cyframi do pisania po śladzie.

  • Zaciekawia i pobudza wyobraźnię dzieci różnorodną szatą graficzną i pokazuje zastosowanie różnych materiałów.

  • Rozwija umiejętność uczenia się dzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.

"Ciekawa zabawa. Sześciolatki. Zestaw dziecka" to wysokiej jakości materiały, z których wykonany jest zestaw, najwyższej klasy treść i mnóstwo zabawy dla przedszkolaka, który już niedługo przeniesie się do szkoły podstawowej. To wiele przydatnych na następnych etapach nauki informacji które sprawią, że dziecko bez lęku wkroczy w progi szkoły.

Zestawy publikowane są przez wydawnictwo Nowa Era, które proponuje przyjazną i skuteczną edukację w nowej metodyce pracy z dziećmi i młodzieżą. Ich innowacyjne podejście przekonało już wielu nauczycieli i rodziców, a setki publikacji pomagają zdobywać wiedzę w szkołach, przedszkolach i domach w całej Polsce.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3050488
Ładowanie...