Xi

Autorka znana z połączenia lekkiego i przyjemnego stylu oraz bardzo życiowych i zwyczajnych tematów, które porusza w swoich powieściach, tym razem sięgnęła po swoją historię. Zaprosiła czytelników do swojego życia, stawiając przed nimi obraz bardzo trudnej przeszłości oraz nadzieję i wiarę, że dopóki biją nasze serca, jesteśmy w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji.

O czym jest książka "Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem"?

Tym razem uwielbiana przez Polki pisarka Anna H. Niemczynow za centralny punkt fabuły obrała swoje życie. Ta publikacja jest jednak zupełnie inna od wszystkich, w których serwuje czytelnikom piękne, wzruszające i fikcyjne historie. W tym przypadku historia jest prawdziwa, prywatna, intymna i mocno chwytająca za serce.

Pisarka przytacza kilkanaście wspomnień, które z perspektywy czasu uznała za najbardziej przełomowe wydarzenia w jej życiu. Z jednej strony ukształtowały ją one jako artystkę i kobietę, a z drugiej są żywym świadectwem siły nadziei i wiary. Każde przywołane wspomnienie obrazuje także walkę Anny H. Niemczynow o siebie i swoje życie, nierzadko w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pisarka odwołuje się do trudnego dzieciństwa, molestowania, którego doświadczyła, współuzależnienia, zaburzeń odżywiania, rozwodu i samotnego macierzyństwa, które stało się jej udziałem. Wydarzeń, z których ocalała w książce czytelnicy znajdą znacznie więcej.

Powrót do tych wydarzeń nie stanowi jedynie wyznań, ale przede wszystkim dowód na to, że nasz siła, determinacja i ogromne pokłady wiary są w stanie zdziałać cuda. Pisarka oprócz wspomnień, w książce zawarła także refleksje, wskazówki i porady, których być może udziela samej sobie z tamtych lat, ale przede wszystkim wszystkim czytelnikom i czytelniczkom, którzy walczą z kryzysem braku wiary w siebie.

Książka "Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem" - wzruszająca lektura i emocjonalne opinie

Fani twórczości pisarki, którzy zapoznali się już z jej najnowszą publikacją zwracają uwagę na jedną główną zaletę książki. Autorka wniosła do niej wszystko, co najlepsze w jej powieściach, czyli autentyczny styl i narrację, która oddaje zwyczajne, a przy tym wzruszające wydarzenia.

Wielbiciele Anny H. Niemczynow mogą teraz podejść bliżej pisarki, poczuć jej obecność, poznać jej historię. W końcu książka "Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem" stanowi swoiste zaproszenie do spotkania, może nawet zawarcie przyjaźni, ale przede wszystkim do dostrzeżenia w artystce człowieka z krwi i kości...

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


3420361
Ładowanie...