Xi

"Ciało bez tajemnic" Louie Stowell to popularnonaukowa książeczka z okienkami, dzięki której odpowiesz na wiele pytań najmłodszych dzieci, dotyczących ludzkiego organizmu. Każde kolorowe okienko zawiera coś ciekawego, a przy okazji pomaga rodzicom przekazywać dziecku wiedzę! Dzięki wspaniałej autorce literatury dziecięcej wyruszycie z całą rodziną na świetną naukową wyprawę, a podczas niej poznacie niesamowite fakty o człowieku!

O czym jest "Ciało bez tajemnic"?

Ciało skrywa wiele tajemnic, ale teraz możesz odkryć część z nich! Wystarczy otworzyć okienko, by zobaczyć wnętrze organizmu człowieka. Jak organizm walczy z wirusami? W jaki sposób się regeneruje? Na czym polega oddychanie? Dlaczego ludzie rozpoznają różne smaki? Autorka wyjaśnia, jak działają poszczególne narządy ludzkiego ciała. Opowiada o tym, co sprawia, że widzisz lub słyszysz. Tłumaczy, jakie tajemnice kryje mózg i w jaki sposób steruje całym organizmem niczym superkomputer.

W tej ilustrowanej książce znajdziesz ponad 100 okienek, dzięki którym poznasz ludzki organizm. Płuca, mięśnie i kości w zdumiewający sposób tworzą niesamowitą całość, jaką jest człowiek. Wszystkie mechanizmy biologiczne muszą doskonale ze sobą współdziałać, by organizm był zdrowy oraz dobrze się rozwijał. Teraz masz szansę zobaczyć, w jaki sposób to wszystko funkcjonuje!

"Ciało bez tajemnic" - opinie

"Ciało bez tajemnic" to wyprawa do wnętrza ludzkiego organizmu, a przy tym świetne źródło wiedzy dla każdego dziecka ciekawego świata, które chce dowiedzieć się czegoś o człowieku. Louie Stowell w przystępny dla najmłodszych czytelników sposób opowiada o tajemnicach biologii i precyzyjnie wyjaśnia, jak działają poszczególne narządy. Rewelacyjne ilustracje pomagają w zdobywaniu wiedzy oraz rozbudzają ciekawość dzieci. Znajdziecie tu mnóstwo fascynujących informacji, a także dowiecie się dużo o tym, jak żyć zdrowo!

Louie Stowell jest brytyjską autorką literatury dziecięcej. Pisze głównie fantastyczne opowieści dla najmłodszych czytelników. Baśniowe światy to jednak tylko jedno z jej wielu zainteresowań literackich. Ponadto pisarka pomaga dzieciom odkrywać świat dzięki pięknie wydanym książkom edukacyjnym. Te świetne książeczki będą znakomitym wyborem dla najmłodszego dziecka, które chce dowiedzieć się czegoś nowego i wciąż zarzuca pytaniami swoich rodziców. Autorka w prosty sposób wyjaśnia różne zagadnienia, rozbudzając zainteresowania naukowe czytelnika już w najmłodszym wieku.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


3397052
Ładowanie...