Ciągle wzwyż, ciągle do Boga...
Bóg wybiera do współpracy ludzi zwykłych. W Jego dłoniach stają się oni jak perły. Kazimiera Gruszczyńska była kobietą o osobowości niesłychanie rzadko spotykanej. Na drodze pełnienia uczynków miłosierdzia jej dusza stała się jednolita, twarda jak stal hartowna, czysta jak lilia; była to dusza jak jednolity granit, który mógł być na wietrze, upale, słońcu, a nie skruszył się. Cały wachlarz jej cnóCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bratni Zew
- Data premiery: 2024-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 124
- Wymiary: 210 x 133
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3581287
Tytuł
Ciągle wzwyż, ciągle do Boga...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
124
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-01-01
Rok wydania
2024
Wymiary
210 x 133
Wysokość
133 mm
Długość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
24,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ciągle wzwyż, ciągle do Boga...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









