Xi

Chłopiec, kret, lis i koń

Grupa wspaniałych przyjaciół wyrusza na wzruszającą wyprawę! "Chłopiec, kret, lis i koń" Charliego Mackesy'ego to ilustrowana opowieść dla dzieci i dorosłych odbiorców, zapraszająca na pełną emocji przygodę, podczas której bohaterowie odkryją w sobie piękne cechy oraz zainspirują do patrzenia z nadzieją na wyzwania codziennego życia. Autor pomaga zrozumieć, jak poradzić sobie z bólem i strachem, aCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Albatros
 • Data premiery: 2023-06-06
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 128
 • Wymiary: 224 x 180

Grupa wspaniałych przyjaciół wyrusza na wzruszającą wyprawę! "Chłopiec, kret, lis i koń" Charliego Mackesy'ego to ilustrowana opowieść dla dzieci i dorosłych odbiorców, zapraszająca na pełną emocji przygodę, podczas której bohaterowie odkryją w sobie piękne cechy oraz zainspirują do patrzenia z nadzieją na wyzwania codziennego życia. Autor pomaga zrozumieć, jak poradzić sobie z bólem i strachem, a także opowiada o miłości oraz o tym, w jaki sposób tak mocne uczucie zmienia człowieka. Ta wspaniała opowieść udowadnia, że każda osoba jest wyjątkowa i zasługuje na to, by być kochaną!

"Chłopiec, kret, lis i koń" - o czym jest książka?

Charlie Mackesy prezentuje niesamowitą wędrówkę grupki bohaterów, podczas której postacie odkrywają siebie i dzielą się zdobytą mądrością z czytelnikami. Przemierzając nieznany świat, razem poznają sposoby na to, jak przetrwać trudne chwile. Wspólnie pokonują wyzwania codzienności oraz uczą się, czym jest odwaga. Przypominają, że każdy człowiek może przynieść światu coś dobrego!

Zaprzyjaźnieni bohaterowie pomagają odkryć w sobie siłę i wyjaśniają, dlaczego nie można się poddawać. Ich fascynujące rozmowy ujęto w graficzną formę. Piękne ilustracje zdobyły ogromną popularność internetową, a wreszcie trafiły do czytelników również w formie książki. Nauczyciele nawiązywali do nich podczas lekcji, a rodzice chętnie czytali dzieciom teksty autora. Niektórzy ludzie tatuowali sobie nawet ilustracje artysty! Co ciekawe, wśród fanów jego twórczości są Julia Roberts, Miranda Hart, Bear Grylls, Richard Curtis oraz Elizabeth Gilbert.

"Chłopiec, kret, lis i koń" - opinie

"Chłopiec, kret, lis i koń" to inspirująca, dodająca odwagi i pocieszająca przygoda, podczas której czytelnik poznaje ponadczasowe porady, przekazywane przez 4 ciekawe postacie. Ich podróż jest okazją do rozmowy o trudach codzienności. Bohaterowie pomagają czytelnikom pokonywać życiowe wyzwania oraz bardzo dobrze przypominają, jak ważne są miłość i przyjaźń. Z odwagą, wyrozumiałością, szczerością oraz życzliwością wędrują przez świat, ucząc tych wartości każdego czytelnika!

Charlie Mackesy to brytyjski ilustrator i pisarz. Karierę artystyczną rozpoczął jako rysownik współpracujący z czasopismami. Później został również ilustratorem książek. Znany jest także z prowadzenia szerokiej działalności charytatywnej. Artysta zdobył światowy rozgłos dzięki niesamowitym ilustracjom, przedstawiającym przygody chłopca, kreta, lisa oraz konia. Dzieła tego twórcy trafiły do książek, czasopism, kawiarni, szkół, kościołów i szpitali. Jego twórczość docenili krytycy oraz czytelnicy w każdym wieku.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3381571
Tytuł
Chłopiec, kret, lis i koń
Wydawnictwo
Liczba stron
128
Data premiery
2023-06-06
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
224 x 180
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.52
Długość
170
Głębokość
220
Wysokość
180
Nasza cena
35,78 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Chłopiec, kret, lis i koń” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
0,00 zł
3381571
Ładowanie...