Chemia. Tom 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla zdających egzaminy maturalne z chemii oraz nauczycieli. Nowa edycja 2005-2023 (Dariusz Witowski) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Chemia. Tom 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla zdających egzaminy maturalne z chemii oraz nauczycieli. Nowa edycja 2005-2023

Dariusz Witowski, Jan Sylwester Witowski

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Nowa Matura
Liczba stron: 492

Produkty powiązane:

Kup w zestawie:

Chemia. Tom 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla zdających egzaminy maturalne z chemii oraz nauczycieli. Nowa edycja 2005-2023
5/5
48,69 zł 51,45 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
154,35 zł
142,17 zł
oszczędzasz 12,18 zł (8%)
-5%

51,45 zł

48,69 zł

oszczędzasz 2,76 zł (5%)

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Tom 2 zawiera:

  • BUDOWA MATERII (wydzielono działy: Cząstki – elektrony, protony i neutrony w atomie; Budowa atomu a  podstawy chemii kwantowej;  Liczby kwantowe;  Zmiany właściwości pierwiastków, itd.

  • WIĄZANIA CHEMICZNE,

  • HYBRYDYZACJA a budowa przestrzenna drobin,

  • PROMIENIOTWORCZOŚĆ

  • Elementy chemii fizycznej: Obliczanie ENTALPII REAKCJI; Wpływ dodatku substancji na temperatury wrzenia i krzepnięcia roztworów; REGUŁA PRZEKORYSTAŁA RÓWNOWAGI REAKCJISZYBKOŚĆ REAKCJI CHEMICZNYCH);

  • Reakcje w roztworach wodnych (wydzielono działy: Podstawy dysocjacjiSTAŁA I STOPIEŃ DYSOCJACJIpHREAKCJE W ROZTWORACH WODNYCHIDENTYFIKACJA ZWIĄZKÓWMIARECZKOWANIE ALKACYMETRYCZNE i przewodnictwo elektryczne roztworów).

  • KATALIZA

  • KRYSZTAŁY

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 408028
Tytuł Chemia. Tom 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla zdających egzaminy maturalne z chemii oraz nauczycieli. Nowa edycja 2005-2023
Autor Dariusz Witowski, Jan Sylwester Witowski
Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Nowa Matura
Klasa Wieloletnie
Rodzaj zbiór zadań, testów
Liczba stron 492
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 286 x 209
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 1.05
Cena detaliczna 51,45 zł
Nasza cena 48,69 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Naseem A.

5/5
| 13-01-2022
Polecam, idealny do przygotowania do matury, różnorodność zadań i możliwość nauki na błędach, coś czego szuka każdy maturzysta chcący napisać maturę na powyżej 70%.

Magdalena Z.

5/5
| 31-05-2020
Wszystko czego można wymagać od takiego zbioru jest w środku. Dobre zadania i bezbłędnie opracowane odpowiedzi. Zawsze łatwiej się uczyć z taką książką.

Mieczysław E.

5/5
| 31-05-2020
Jak masz tą książkę, to nie jest potrzebny Ci żaden korepetytor, czy generalnie zajęcia dodatkowe. No chyba, ze nie będziesz w stanie zrobić jakiegoś zadania, ale w takiej sytuacji zwyczajnie udawałem się do mojej nauczycielki do chemii. Przerobiłem książkę całą, byłem bardzo ambitny bo miałem spory cel – chciałem dostać się na medycynę. I wiecie co? Udało się! Matura poszła mi genialnie i uważam, ze to właśnie za sprawą tej pozycji. Polecam po stokroć!

Nina A.

4/5
| 31-05-2020
Chemia 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla kandydatów na uniwersytety medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z Chemii 2002-2019 to książka, która bardzo mi pomogła gdy przygotowywałam się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Wszystkie zadania przerabiałam wspólnie z moją panią korepetytorką. Generalnie ćwiczenia dotyczą wszystkich obszarów chemii, także przećwiczycie wszystko co trzeba wiedzieć. Matura poszła mi całkiem nieźle, dostałam się na wymarzoną biotechnologię. Polecam więc.

Bernadeta E.

5/5
| 16-05-2020
Kupiłam ten podręcznik córce, która ubiegała się o dostanie się na uniwersytet medyczny. Uważam, że to w dużej mierze dzięki tej pozycji zdała maturę z dobrym wynikiem i finalnie dostała się na wymarzone studia. Oczywiście trzeba być skrupulatnym i systematycznie, każdego dnia uczyć się z tym podręcznikiem. Są tu najważniejsze zagadnienia w fajniej i przystępnej formie, dużo przykładów, a przede wszystkim ogrom zadań do wykonania.

Jagoda U.

5/5
| 10-05-2020
Zanim podeszła do matury to przerobiłam sporą część tego podręcznika. Uważam, że to bardzo mi pomogło. Kilka podobnych zadań pojawiło się nawet na egzaminie, więc bardzo polecam wykonanie choć kilku ćwiczeń. Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy tego, że autorzy skupiają się na kilku rozdziałach do których jest bardzo dużo zadań. Niektóre ważne tematy są jakby zaniedbane i jest do nich dosłownie kilka ćwiczeń. To taka jedyna uwaga, poza tym wszystko w porządku.

Marta W.

5/5
| 06-05-2020
Jeśli szukasz sposobu, aby przećwiczyć materiał z chemii, to kup koniecznie tą książkę. Nie jest to cienki zeszyt, a całkiem spora kobyła. Jednak nie zniechęcaj się i zrób chociaż część zadań. To naprawę pomaga, szczególnie że na egzaminie maturalnym możesz spodziewać się bardzo podobnych rzeczy.

Adrianna O.

5/5
| 01-05-2020
Bardzo dobra książka zawierająca ćwiczenia z praktycznie każdego możliwego zagadnienia z chemii. Polecam zacząć przerabianie książki na rok przed maturą, aby zrobić wszystko, wtedy nie będziecie zaskoczeni niczym już na samym egzaminie. Książka jest ponadto fajnie wydana, minimalistyczna, ma dobrą cenę. Zero minusów, polecam więc.

Iwona I.

5/5
| 01-05-2020
Świetny zbiór, który bardzo mi pomógł zarówno z maturą jak i na studiach. Zadania są dobrze przygotowane.

Violetta L.

5/5
| 01-05-2020
Bardzo fajna książka. Trochę kosztuje, ale moim zdaniem warto wydać te pieniądze. Ja początkowo robiłam sobie kserówki od książki mojej pani nauczycielki, ale z biegiem czasu uświadomiłam mojej mamie że jest to bez sensu i sprezentowała mi jeden egzemplarz. Zrobiłam wszystkie zadania i maturę zdałam celująco, a co za dym idzie dostałam się na medycynę. Teraz książka służy mojemu bratu, który także za 2 lata podchodzi do matury i wybiera się na medyczny kierunek.

Renata F.

5/5
| 29-04-2020
Kupiłam tą książkę z radą naszej nauczycielki chemii. Poleca ją wszystkim, uważa że rozwiązując te zdania przygotujemy się do matury perfekcyjnie. Nie zdołałam zrobić wszystkich, ale na pewno znacząco rozszerzyła i utrwaliłam swoją wiedzę. Wiele podobnych zadań pojawiło się już na samym egzaminie maturalnym, więc polecam.

Malwina N.

5/5
| 25-04-2020
Chemia 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla kandydatów na uniwersytety medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z Chemii to nie tylko fantastycznie skonstruowane repetytorium a, ei doskonały podręcznik dla każdej osoby, która lubi pogłówkować nad zadaniami z chemii. Kiedyś to był mój ulubiony przedmiot szkolny. Więc, gdy córka po maturze rzuciła książkę w kąt, to ja się wzięłam za rozwiązywanie ćwiczeń. Szło mi całkiem nieźle. Uważam, ze ta książka jest bardzo dobrze skonstruowana. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

Konrad B.

5/5
| 22-04-2020
Zbiór przeróżnych zadań z chemii, o różnym stopniu trudności. Przerobiłem cały podręcznik od A do Z tuż przed maturą, dzięki czemu żadne zadanie egzaminacyjne nie było dla mnie zaskoczeniem. Polecam takie rozwiązanie wszystkim osobom, które szykują się do pójścia na studia medyczne.

Iza C.

5/5
| 16-04-2020
Chemia 2. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami dla kandydatów na uniwersytety medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z Chemii 2002-2019 to książka, którą przerabialiśmy wspólnie za zajęciach dodatkowych. Uważam, ze pomogła każdemu uczniowi w pojęcia i przećwiczeniu najważniejszych zagadnień z chemii. Zresztą było to widoczne po wynikach, jakie osiągnęli na maturze. Zdali rewelacyjnie, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Violetta I.

5/5
| 15-04-2020
Ta książka stanowi doskonałą powtórkę z zakresu chemii nieorganicznej. Poznajcie w niej mnóstwo zagadnień i przećwiczycie dotychczasową wiedzę. Muszę przyznać, że niektóre zadania były dla mnie wybitnie trudne, mam nadzieję że nie trafię na podobnie w trakcie matury. Chociaż na studiach medycznych będzie jeszcze gorzej.

Patrycja D.

5/5
| 10-04-2020
Dosyć dobra książka przygotowująca uczniów do matury z chemii. Zadań jest do groma i polecam przerobić każde po kolei. Wiem, ze trochę tego jest, jednak gdy zrobicie wszystko to naprawdę jest spora szansa, że podobne ćwiczenie będzie potem na egzaminie maturalnym. Książka kosztuje trochę, ale moim zdaniem ejst warta swojej ceny. Nie trzeba tracić czasu na szperanie w Internecie w poszukiwaniu podobnych treści. Ja osobiście bardzo polecam.

Mirosława O.

5/5
| 08-04-2020
Bardzo cieszę się, ze trafiłam na ten podręcznik przed egzaminem maturalnym. Ćwiczyłam z tą książką dzień w dzień i finalnie okazało się, że na maturze kilka podobnych zadań pojawiło się. Pozycja liczy ponad 400 stron więc to naprawdę solidne źródło wiedzy. Polecam z całego serca, tym bardziej jeśli zależy Wam an dobrym wyniku.

Patrycja K.

5/5
| 01-04-2020
Bardzo dobra książka, która pomoże przygotować Ci się do rozszerzonej matury z chemii. Nie zdołałam zrobić wszystkich zadań, ale większość udało się. Uważam, że to najlepszy sposób aby zdać egzamin na dobrym poziomie. Wiedza, wiedzą, ale najważniejsza jest praktyka w ćwiczeniach. Polecam!

Grażyna M.

5/5
| 26-03-2020
Kupiłam tą książce mojej córce za radą nauczyciela chemii. Twierdził, ze nie ma obecnie lepszego podręcznika, który przygotowałby merytorycznie uczniów do matury z chemii. I chyba się nie mylił, bo dziecko zdało egzamin bardzo dobrze. Córka dostała się na upragnioną medycynę. Oczywiście nie twierdzę, że to tylko zasługa podręcznika. Nauczyciel także był kompetentny no i dziecko maiło niesamowity zapał.

Sara E.

5/5
| 25-03-2020
Chemia nieorganiczna jest moją bolączką odkąd pamiętam. Bardzo obawiałam się na maturze zadań z tego zakresu. Dzięki tej książce poszło dobrze. Przerobiłam mnóstwo zadań, część w nauczycielką w szkole, część samodzielnie w domu. Najtrudniej było z zadaniami z zakresu kinetyki reakcji chemicznych oraz podstaw elektrochemii.

Małgorzata S.

5/5
| 18-03-2020
Świetnie opracowane repetytorium dla każdej osoby która wybiera się na kierunek medyczny. Przestudiowałam ten podręcznik przed maturą i zdałam egzamin celująco. Mnóstwo zadań, dzięki którym przećwiczyłam swoją całą dotychczasową wiedzę. Niektóre były bardzo trudne, ale z pomocą nauczycielki i takie rozwiązałam. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
9. grudnia, pt. — 12. grudnia, pon.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
12. grudnia, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...