Xi

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone

Zawadka Michał

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mind&Dream
Liczba stron: 256
Serie: Chcę być kimś!

Kup w zestawie:

-36%

44,90 zł

28,55 zł

oszczędzasz 16,35 zł (36%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego, napisana przez Michała Zawadkę, autora spotkań motywacyjnych przeprowadzonych dla ponad 5 000 nastolatków w całej Polsce! To świetne narzędzie dla nauczycieli i rodziców, pomagające w pobudzeniu młodzieży do działania. Książka przedstawia rozwiązania problemów, ale też pomaga w inspirowaniu do upartego dążenia do celu. Prowokuje do myślenia oraz odpowiada na mnóstwo pytań. Przede wszystkim autor chce jednak, by odbiorca zrozumiał siebie, uwierzył w swoją wyjątkowość i zmienił swój sposób myślenia oraz życia. Pomaga także w zwiększeniu wiary w swoje możliwości. Czytelnicy poznają w tej książce narzędzia pomocne w wyznaczaniu celów oraz w planowaniu czy zarządzaniu pieniędzmi. Autor skupia się także na temacie budowania wartościowych relacji. Mówi o barierach, które przeszkadzają w życiu, a także uczy podejmowania odpowiednich decyzji. To książka doceniająca indywidualność, aktywność i samodyscyplinę.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 651247
Tytuł Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone
Autor Zawadka Michał
Wydawnictwo Wydawnictwo Mind&Dream
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 256
Data premiery 2016-10-26
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 205 x 25 x 145
Okładka Miękka
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 28,55 zł
Serie: Chcę być kimś!

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marek N.

5/5
| 19-09-2020
Książka „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” to moje najnowsze odkrycie. Książka, która wskazała mi właściwa drogę  w życiu zawodowym, która dała do myślenia, w której zaczytuje się obecnie moja żona i także jest pod wrażeniem. Autor w pięknych, bardzo trafnych słowach określa to jak ważne jest wyznaczanie celów i dążenie do nich w życiu. Nie ma tu lania wody, tylko same konkrety, Takie książki motywacyjne w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość. Szczerze polecam.

Lukasz I.

5/5
| 16-09-2020
Bardzo dobra książka, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie i do które pewnie jeszcze nie raz, nie dwa razy wrócę. Wciąga od początku do końca. Mam nawet pozaznaczane najciekawsze fragmenty, do których zaglądam gdy mam jakiś moment zwątpienia. Jeśli masz jakieś cele w życiu ale nie do końca dysponujesz narzędziem by je osiągnąć, to tu otrzymasz garść inspiracji. Nie tylko porady praktyczne, masę wskazówek ale też dużo przykładów z życia wziętych. Polecam po stokroć z całego serducha.

Edyta P.

4/5
| 31-08-2020
Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone to bardzo fajny poradnik motywacyjny. Szczególnie przydatny obecnie, gdy młodzi ludzie mają co raz większe wymagania, a jednocześnie są leniwi i chcą coś osiągnąć kosztem niczego. Może nie wszystkie rzeczy tu są jakieś odkrywcze, jest też trochę lania wody, ale generalnie czuję się bardzo zmotywowana i fajnie się czytało. Na pewno jeszcze wrócę do niej w przyszłości.

Marcelina R.

5/5
| 21-08-2020
Przeczytałam już w swoim życiu chyba ze sto książek o podobnej tematyce, ale ta zrobiła na mnie wyjątkowe wrażenie. Jeśli myślisz, że ciężko jest osiągnąć zamierzone cele, to jesteś w ogromnym błędzie i to właśnie udowadnia ta pozycja. Fajny styl pisania, fajny język, mnóstwo porad życiowych. Książka jest nasycona wiedzą praktyczną. Polecam!

Mieczysław N.

5/5
| 11-08-2020
Coś dla wszystkich osób szukających książek zmieniających sposób myślenia i motywujących do działania. Autor skupia się na analizowaniu decyzji, przeszkód oraz sposobów radzenia sobie z nimi, a także doradza, jak zbudować w sobie poczucie własnej wartości. To także książka, z której wiedzę mogą również czerpać wychowawcy, próbujący zainspirować swoich uczniów do wyboru odpowiedniej drogi życiowej.

Grażyna B.

5/5
| 01-08-2020
Jeśli czasem już nie wiecie, jak dotrzeć do młodego człowieka i zmobilizować go do działania, możecie spróbować podrzucić mu książkę Michała Zawadki. Autor jest znanym oraz bardzo doświadczonym mówcą, który przeprowadził wiele spotkań motywacyjnych. W tej książce uczy zarządzania zasobami, planowania oraz samodyscypliny czy wiary we własne możliwości. To książka pomagająca w podejmowania wyzwań.

Tomasz H.

5/5
| 22-07-2020
Książka dla wszystkich tych, którzy szukają pozytywnej motywacji do zaplanowania swojego życia po szkole. To jedna z nielicznych książek motywacyjnych dla młodzieży, przywiązująca bardzo dużą uwagę do podkreślania odmienności i wyjątkowości każdego młodego człowieka. Można ją polecić nie tylko młodzieży, ale też rodzicom czy nauczycielom, zastanawiającym się, jak rozmawiać z młodym człowiekiem o jego planach oraz marzeniach.

Ilona U.

5/5
| 12-07-2020
Prowokująca do myślenia o własnej przyszłości, inspirująca do działania książka, która trafi do uczniów i nauczycieli. Michał Zawadka oparł ją o spotkania motywacyjne przeprowadzone dla 5 000 nastolatków w całej Polsce. Uczy wiary w siebie oraz pomaga dostrzec swoją wartość i wyjątkowość. Zawiera także wiele porad dotyczących organizacji swojego życia, ale też zarządzania pieniędzmi.

Ewa E.

5/5
| 13-07-2017
Pomaga, inspiruje,jest debest:-) polecam szczególnie młodym szukającym drogi...

Anna A.

5/5
| 17-11-2016
Każdy sam spełnia swoje marzenia, my stawiamy sobie nasze własne cele i osobiście je realizujemy, nie inni! Książka dodaje otuchy, pobudza intelektualnie, inspiruje do działania i próby zmiany czy przemiany - także wewnętrznej - na lepsze.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...