Xi
Polecamy inne produkty z serii "Schleich Horse Club" Zobacz wszystkie

Osiodłajcie konie. Spotykamy się za 15 minut na ujeżdżalni.

Jesteście gotowi? Wyregulujcie strzemiona i w drogę! Pamiętajcie, by anglezować na dobrą nogę. Teraz dodajcie łydkę. Przejdźcie do galopu. Doskonale Wam idzie! Tak trzymać!

W czasie zabawy Centrum Jeździeckim Lakeside poczujecie się jak zawodowi jeźdźcy w prawdziwej stadninie.

Centrum Jeździeckie Lakeside Horse Club - długie godziny fantastycznej zabawy w siodle

Zestaw Schleich Horse Club Centrum Jeździeckie pozwoli Wam przeżyć wielką jeździecką przygodę.

Doskonale wyposażony ośrodek jeździecki zaprasza wszystkich miłośników koni na codzienne zajęcia w siodle. Do dyspozycji jeźdźców pozostają 3 konie czystej krwi arabskiej, w tym jeden źrebak, idealny dla najmłodszych na pierwszą jazdę na lonży.

Osoby zaawansowane przed swoimi zajęciami samodzielnie przygotowują wybranego konia do jazdy. W boksie znajdą szereg praktycznych akcesoriów do czyszczenia wierzchowca (m.in. magic brush, kopystkę i zgrzebło). Skorzystajcie z koniowiązu albo osiodłajcie rumaka w boksie. Wybór należy do Was.

Dzięki stanowisku do mycia koni zadbacie o higienę ciała konia po długim i intensywnym galopie w terenie. Jeśli jednocześnie pomożecie posprzątać stajnię i boksy koni, właściciele centrum pozwolą Wam nocować na strychu ośrodka.

Schleich Lakeside Horse Club - zawartość pudełka

Zestaw Schleich Horse Club Lakeside zawiera aż 75 elementów inspirowanych rzeczywistym wyposażeniem stajni:

  • dom,

  • 2 boksy dla koni,

  • 2x belka słomy

  • 2x jabłko

  • 2x marchewka

  • 1x koń

  • 1x koc na siodło

  • 1x kapelusz kowbojski

  • 1x w pełni ruchoma figurka

Zestaw Schleich Centrum Jeździeckie - dlaczego warto?

Centrum Jeździeckie Schleich powstało z myślą o miłośnikach zwierząt w wieku od 5 do 12 lat. Produkt inspiruje dzieci do swobodnej zabawy w odtwarzanie ról i tworzenie własnych scenek z jeźdźcami w roli głównej.

Zabawa oryginalnymi figurkami Schleich wspiera zdolności manualne młodych użytkowników, kształtuje koordynację ręka-oko oraz zachęca do mówienia, poszerzania słownictwa i samodzielnego opowiadania historii. Wiernie odwzorowane części wyposażenia stajni, wspiera edukację młodych ludzi i pozwala im lepiej poznać i zrozumieć istotę jazdy konnej. Liczne elementy wchodzące w skład zestawu rozwijają dziecięcą kreatywność i dostarczają wielu przyjemnych wrażeń.

Zabawka ma konstrukcję modułową. Ośrodek można przebudowywać według własnego pomysłu i dowolnie łączyć elementy. Jest kompatybilny z innymi produktami z serii tematycznej Horse Club (sprzedawanymi oddzielnie).

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3407361
Ładowanie...