Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Logiczne

Bystre oczko - pełen gier i niespodzianek kuferek gier!

Wyprodukowane przez Adamigo - polską, rodzinną i wielokrotnie nagradzaną firmę, która od 1982 roku specjalizuje się w tworzeniu gier i materiałów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży - Bystre oczko to skompresowana, podręczna wersja hitowej gry rozwiniętej aż do ośmiu propozycji zabawy dla uczniów zerówek i klas 1-2 szkoły podstawowej. Całość została zamknięta w atrakcyjnym, solidnym kuferku, który można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie - do przedszkola, szkoły, na wycieczkę lub wyjazd rodzinny. Staranność wykonania, różnorodne i miłe dla oka grafiki i ilustracje oraz moc korzyści edukacyjnych czyni z zestawu doskonały pomysł na prezent!

Dla kogo przeznaczona jest zestaw Bystre oczko?

Zestaw gier edukacyjnych Bystre oczko skierowany jest przede wszystkim do uczniów w wieku od 3-8 lat. W rozgrywce może brać od 1 do 4 graczy. Gra idealnie nadaje się do zabawy w gronie rodzinnym, jak i podczas zajęć w przedszkolu i szkole.

Jak grać w Bystre oczko?

Gry wchodzące w zestaw Bystrego oczka oparte są na szerokiej propozycji 8 różnych form rozgrywki. Polega ona na odszukiwaniu na planszach takiego samego obrazka, jaki znajduje się na plakietce losowanej przez osobą prowadzącą. Każda plakietka zawiera barwny rysunek zwierząt, roślin, pojazdów i przedmiotów codziennego użytku. Oprócz świetnej zabawy kuferek sprawi, że dzieci skutecznie rozwiną pamięć, spostrzegawczość i refleks, a także nauczą się nazewnictwa przedmiotów i kolorów i przećwiczą analizę słuchową i wzrokową.

Bystre oczko - zawartość pudełka

Zestaw Bystre oczko zawiera:

  • starannie wykonany, poręczny kuferek o wymiarach 220 x 160 x 75 mm

  • 96 dwustronnych kartoników

  • 4 dwustronne plansze

  • instrukcję

Zestaw Bystre oczko - opinie

Kuferek Bystre oczko zawiera same atrakcje dla młodych graczy - 96 elementów, 8 plansz, 8 gier, liczne karty do zabawy i nauki jednocześnie, nieskończona ilość zabawy skrojonej wprost w potrzeby i zainteresowania dzieci. Zestaw Adamigo zapewni świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny, a propozycje obrazkowych loteryjek wprowadzą młodych graczy w fascynujący, pełen emocji, zabawy i nauki świat gier planszowych. Zajrzyj do kategorii Zabawki, gdzie znajdziesz wiele różnych propozycji dla młodszych i starszych graczy!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

572090
Ładowanie...