Xi

Być razem. Książka dla par. Rodzina potrzebuje rodziców, którzy potrafią zadbać o siebie

Juul Jesper

(okładka miękka)

Wydawnictwo: MiND
Liczba stron: 272
-23%

31,90 zł

24,41 zł

oszczędzasz 7,49 zł (23%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Światowej sławy pedagog i terapeuta rodzinny Jesper Juul znany głównie z książek o tematyce wychowania i rodzicielstwa, tym razem prezentuje pozycję skierowaną do osób w związku. Znalazło się w niej siedem rozmów z parami, w których wspólnie poruszają problematykę niezgodności w podejściu do dzieci, nierównego podziału odpowiedzialności, presji wzajemnych oczekiwań czy po prostu codziennych konfliktów. Autor wspomina również o swoich przemyśleniach na temat życia w związku, bliskości i porozumienia. Dodatkowo w książce znalazł się rozdział o specjalnej więzi między dzieckiem a jednym z rodziców i konsekwencjach, jakie przynosi to całej rodzinie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 847619
Tytuł Być razem. Książka dla par. Rodzina potrzebuje rodziców, którzy potrafią zadbać o siebie
Autor Juul Jesper
Wydawnictwo MiND
Język wydania polski
Język oryginału duński
Liczba stron 272
Data premiery 2018-12-10
Rok wydania 2018
Okładka Miękka
Cena okładkowa 31,90 zł
Nasza cena 24,41 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marzena Z.

5/5
| 10-05-2020
Bardzo mądra i pouczająca książka. uwielbiam ją czytać i na jednym razie się nie skończyło. Dzięki wskazówkom autorka rozwiązaliśmy z mężem mnóstwo swoich problemów, nauczyliśmy się komunikować i wiemy, ba! Jesteśmy przekonani, że to ma też pozytywny wpływ na nasze dzieci. Z perspektywy czasu wstyd mi, że musiałby słuchać naszych kłótni. Polecam książkę wszystkim rodzicom. Zresztą nie tylko tą, ale i wszystkie inne tego autora.

Danuta M.

5/5
| 25-04-2020
Tą książkę powinno przeczytać każde małżeństwo, każda para na świecie, która ma dziecko. Często nie zdajemy sobie jak swoimi wewnętrznymi konfliktami, jak kłótniami możemy wpływać na naszego malucha. Nie zawsz problemy emocjonalne dzieci biorą się z otoczenia szkolnego, czy podwórka. Czasem my jesteśmy źródłem. Polecam przeczytać tą książkę od deski do deski, potraktować ją jako podręcznik i zastosować się do wszelkich wskazówek autorka. Moim zdaniem Jasper Juul to autorytet w dziedzinie i można mu zaufać w stu procentach.

Jagoda M.

5/5
| 10-04-2020
Wielu rodziców ma problemy jeśli chodzi o zgodność w wychowaniu dziecka. Wiele ludzi ma zwyczajnie odmienne poglądy na ten temat i jest zwyczajnie zrozumiałe. Grunt to dojść do konsensusu i właśnie w tej kwestii pomoże Wam ta książka. Zarówno mnie, ja i mojej żonie treści z tej pozycji uświadomiły naprawdę wiele. Od kilu miesięcy jesteśmy zgodni w kwestii wychowania córki. I to wszystko dzięki tej książce, która Wam serdecznie polecamy.

Bernadeta F.

5/5
| 26-03-2020
Rodzice często niestety różnią się poglądami an temat wychowania swojej pociechy. Takie sytuacje często rodzą konflikty, które wpływają nie tylko na relacje w małżeństwie, ale i na nasze dzieci. Jeśli taka sytuacja zdarza się raz na jakiś czas, to raczej nie mamy powodu do niepokoju. To moim zdaniem zupełnie normalne. Niestety gorzej, jeśli do kłótni dochodzi częściej,. Dziecko to widzi i reaguję w swój własny, emocjonalny sposób. Moi drodzy nie pozwólcie na to. Przeczytajcie tą książkę i dowiedzcie się jak dość do porozumienia. Polecam, nam pomogła.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...