Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogia Hell. Tom 3
5/5
35,19 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
102,97 zł

"Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogii Hell" Katarzyny Barlińskiej tworzącej pod pseudonimem Heryteria skupia się na głównej bohaterce czyli Victorii Joseline Clark, która próbuje żyć nowym życiem. Czego dotyczą poważne zmiany, które postanowiła wprowadzić czyn ta rezolutna dziewczyna? Przede wszystkim z jej życia ma zniknąć Nathaniel Shey i całe zło, które niosła ze sobą jego postać.

Jednak życie niewiele robi sobie z poważnych planów młodej kobiety i kiedy ta odczuwa coraz mocniejsze efekty z trudem osiągniętej równowagi, na jej drodze ponownie staje niszczycielska siła miłości w postaci Nathaniela.

O czym jest książka Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogia Hell. Tom 3?

Nathaniel Shey nie chce odejść, mimo że fizycznie od dawna go przy niej nie ma. Nagle, miesiące rozłąki, toksyczne emocje i wspomnienia życia, które przepełniał ból i mrok bledną, a Victorii coraz ciężej jest oprzeć się czarnym oczom chłopaka i jego tajemniczej aurze. Dziewczyna zupełnie wbrew rozsądkowi nie jest w stanie dalej opierać się temu ogromnemu płomieniowi, który, jak się okazuje, nigdy nie zgasł.

Czytelnicy poprzednich tomów nie będą zaskoczeni zachowaniem głównych bohaterów, bo przecież już wcześniej ich relacja nie była łatwa. Mimo to niewidzialna siła nieustannie ich do siebie przyciąga, lecz czy okaże się wystarczająca, aby zbudować zdrowszą i bardziej szczerą relację?

Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogia Hell. Tom 3 - opinie

Autorka tym razem skupia się na odkryciu prawdziwych twarzy bohaterów, bo z pewnością odczuwalna będzie zmiana nastroju wcześniej pełnego kłamstw, niedopowiedzeń i manipulacji. Toksyczny charakter tej relacji zniknie gdzieś na dalszym planie, podczas gdy na główny wysunie się odkrywanie kolejnych tajemnic obojga bohaterów, ich przeszłości i prawdziwych motywacji. Dzięki temu czytelnicy będą mogli poznać prawdę o młodych ludziach, których łączy coś niezwykłego i trudnego do pojęcia.

Czytelnicy właśnie za ten aspekt pokochają książkę Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogia Hell. Tom 3. Pomimo, że zostanie ukazana bolesna prawda o doświadczeniach tej dwójki i o niezwykle szkodliwej stronie toksycznej relacji, wzajemną fascynację uda się przekuć w coś bardzo pozytywnego i budującego.

Katarzyna Barlińska zadebiutowała w 2016 roku na platformie Wattpad, na której jako pierwsza w Polsce zebrała ponad 115 tysięcy obserwujących i właśnie stamtąd zna ją większość czytelników. Autorka Trylogii Hell swoje powieści publikowała wyłącznie na popularnej platformie, a sukces jaki tam odniosła był ostatecznym impulsem do przedstawienia swojej twórczości szerszej publiczności.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Eliza L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-01-2023 | Recenzja zweryfikowana
Burn the Hell. Runda trzecia. Trylogia Hell. Tom 3  to kolejny już tom genialnej książki. Bardzo dobrze się czyta, świetny styl pisania, ciekawa oprawa graficzna. Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć do grona zadowolonych nabywców no i oczywiście z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.

Nikola E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Autorka jak na nieopierzonego twórcę świetnie radzi sobie z oddawaniem takich poniewierających emocji i bardzo dobrze się ją czyta. Choć ze względu na mój wiek niektóre wątki wydają się nieco dziecinne, rozumiem, że dla młodszych czytelniczek to jest absolutna bomba, bo dla mnie także by była. Wszystkim, którzy zaczęli cykl, gorąco polecam, choć oni zapewne sięgną po każdy kolejny tom. Nieznającym czytelnikom gorąco polecam całą serię, jest świetna i świetnie prognozuje na przyszłość. Z pewnością będę śledziła poczynania tej autorki! :)

Barbara D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Burn The Hell Runda trzecia to emocjonalna książka, która pokochacie od pierwszej strony!! Nathaniel znika. Victoria Clark zamyka się w sobie przez miesiące. Powinna zaznać spokoju, a było wręcz odwrotnie…poświęca się pracy, by zapomnieć o przeszłości. Niestety nagły powrót Nathaniela znów wszystko burzy… Powieść swoją historią emocjonalnie wciąga i powoduje, że pragnęłam poznać więcej. Z każdą częścią wiemy o postaciach coraz więcej i to mi się podobało. Nie dało się nudzić ani na moment, ponieważ fabuła jest fantastyczna! Czytając czujemy wiele emocji: ból, cierpienie, szczęście a nawet zaskoczenie, które sprawiły, że momentami musiałam analizować to ,co się wydarzyło! Ogrom wszystkiego co się dzieje jest wielkie i czasem ciężko ogarnąć wszystkie wydarzenia z lektury. Więcej dialogów niż opisów w porównaniu do poprzednich tomów jest na plus, ponieważ przez lekturę się „płynie” z częstym uśmiechem na twarzy. Nadal świat nastolatków jest pełen problemów, dylematów i rozterek z którymi się zmagają. Nathaniela powoli zaczynam lubić co w porównaniu do poprzednich części. Relacja z Victorią jest toksyczna, pomimo tego ciągnie ich do siebie… Bliższe poznanie postaci powoduje, że zżywamy się z nimi mocniej. Powieść jest jedna z książek MustRead! Dzieje się wiele. Emocje są atutem książki. A przede wszystkim sposób ich wyrażenia i przelania na papier jest znakomite. Pomimo trudnej i skomplikowanej relacji historię Victorii i Nathaniela pokochałam. Czekam na rundę czwartą, która z pewnością dostarczy mnóstwa emocji! Całym sercem polecam Wam tą historie. Ogromna ilość wrażeń wbije was w fotel! Pokochacie ja również mocno co Ja?

Dostawa

3286345
Ładowanie...