Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy

praca zbiorowa, Jerzy Walocha

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Liczba stron: 180

Produkty powiązane:

-20%

26,25 zł

20,99 zł

oszczędzasz 5,26 zł (20%)

Dostępność 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł

Opis

"Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy" to jeden z podręczników z serii Anatomia prawidłowa człowieka Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Książka "Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy" skupia się na brzuchu i jego okolicach, ścianach brzucha, pochewce mięśnia prostego brzucha, przepuklinach, jamie brzusznej, zachyłkach jamy otrzewnowej, sieci mniejszej i większej, torbie sieciowej, przestrzeni przedotrzewnowej. Podręcznik opisuje struktury jamy brzusznej związane z wydzielaniem dokrewnym, rozwój cewy pokarmowej, losy rozwojowe krezek, rozwój steku, wątroby, trzustki, śledziony. Cały rozdział poświęcony jest żołądkowi, kolejny dwunastnicy, wątrobie, drogom żółciowym, trzustce, śledzionie, tętnicom brzusznym, jelitom cienkiemu i grubemu (także różnicom między nim), nerkom, moczowodowi, splotom trzewnemu, międzykrezkowemu i krezkowemu dolnemu i podbrzusznemu górnemu. Dzięki wyczerpującym informacjom, ilustracjom i rycinom, książka będzie wspaniałym podręcznikiem dla studentów pierwszego roku studiów lekarskich i lekarsko-dentystycznych, a także kierunków paramedycznych, ale i uzupełnieniem i przypomnieniem wiedzy dla studentów wyższych lat, jako uzupełnienie wprowadzenia do nauk klinicznych. Książka  będzie również przydatna lekarzom w codziennej praktyce.

Książka wydana jest w miękkiej oprawie, liczy sobie 180 stron. Zawiera wyczerpujące informacje na temat poruszanej tematyki i liczne ryciny i rysunki. Podręcznik został ponadto wzbogacony o nazewnictwo anglojęzyczne zgodnie z wytycznymi zawartymi w Krajowych Ramach Kwalifikacyjnych oraz nazewnictwo łacińskie. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego to jedno z najważniejszych polskich wydawnictw naukowych, działa na rzecz rozpowszechniania polskich osiągnięć naukowych na całym świecie oraz udostępniania polskim naukowcom i studentom wysokiej jakości treści naukowych i dydaktycznych.

Seria Anatomia prawidłowa człowieka, pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum, jest kontynuacją cyklu podręczników wydawanych pod redakcją profesora Andrzeja Skawiny. W serii zachowano dotychczasowy układ opracowań i uzupełniono treść o nowe zagadnienia, najnowsze odkrycia medycyny oraz poprawione ryciny. Autorzy książek, korzystając z wieloletnich tradycji dydaktycznych krakowskiej szkoły anatomicznej i opierając się na własnych przemyśleniach oraz doświadczeniu, starali się ująć najistotniejsze zagadnienia z zakresu anatomii człowieka w sposób przystępny, ułatwiający przyswajanie wiedzy.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 725442
Tytuł Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy
Autor praca zbiorowa, Jerzy Walocha
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 180
Data premiery 2020-03-12
Rok wydania 2013
Wymiary produktu [mm] 24
Okładka Miękka
Waga Produktu [kg] 0.33
Cena detaliczna 26,25 zł
Nasza cena 20,99 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Arleta E.

5/5
| 01-10-2021
Po książkę „Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy” sięgnęłam za radą naszego pana profesora. Jestem totalnie oczarowana tym podręcznikiem i jestem tez przekonana, że jako lekarz, po skończeniu studiów jeszcze nie raz nie dwa do niej zajrzę. Książka to swoiste cenne źródło wiedzy na najwyższym poziomie. Poza tym szata graficzna także bardzo estetyczna. Wszystko tu jest takie profesjonalne. Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć do tych wszystkich dobrych opinii i polecić.

Sara P.

5/5
| 24-09-2021
Bardzo dobry podręcznik z anatomii. Generalnie na półce poza tytułem „Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy” pozostałe pozycje z tej serii i gorąco je wszystkie polecam. Książka jest świetnie opracowana, konkretna i bez zbędnego lania wody. Czyte informacje przedstawione w jasny i klarowny sposób. Polecają tą pozycję wszyscy profesorowie na naszej uczelni i wcale się temu nie dziwię, polecam i ja.

Paula B.

5/5
| 21-09-2021
Brzuch. Anatomia prawidłowa człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy  to bez wątpienia jedna z lepszych książek jakie miałam okazję studiować na medycynie o ile nie najlepsza, generalnie cała seria jest totalnie warta uwagi choć nie ukrywam, że trochę droga. W pozycji tej znajdziemy wiedzę na najwyższym poziomie, dużo ilustracji i zdjęć które  dodatkowo pozwalają zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia. Nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń co do tej pozycji i polecam ją bardzo mocno.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...