Xi
 » Książki  » Poradniki  » Motywacja i rozwój osobisty

ADHD - zaburzenie charakteryzujące się nadmierną ruchliwością, zaburzeniami koncentracji i uwagi oraz nadmierną impulsywnością - stereotypowo kojarzy się nam raczej z dziećmi aniżeli dorosłymi. Tymczasem zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi rozwija się we wczesnym dzieciństwie i nieleczone może przynosić duże trudności w dorosłym życiu. Wydana przez Insignis książka Roxanne Emery i Richarda Pinka zatytułowana przewrotnie "Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z tym radzić" to publikacja dedykowana osobom zmagającym się z ADHD oraz tym, którzy kochają ktoś, kto ma ADHD.

O czym jest książka "Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z tym radzić"?

"Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z tym radzić" Roxanne Emery i Richarda Pinka to nieupiększony, bezpośredni wgląd w chaos życia z ADHD. Autorzy dostarczają prostych trików, które faktycznie działają na mózg i pozwalają przekształcić nienawiść do siebie w wyzwalającą samoakceptację. Bliscy osób z ADHD często ich nie rozumieją i są sfrustrowani ich zachowaniem. Dlatego też niniejsza książka to także doskonałe źródło wiedzy dla partnerów lub partnerek, przyjaciół i rodziców, które pokazuje, jak przejść od frustracji do cierpliwości, zrozumienia - i miłości. "Brudne pranie" naucza, jak porzucić przekonanie, że coś jest z nami nie tak, przestać się oceniać według kryteriów tzw. neurotypowego świata, rozmawiać o swoich problemach z tymi, którzy nas kochają, wspierać osoby z ADHD w naprawdę skuteczny sposób oraz zastąpić osądzanie niezbędnym współczuciem.

"Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z tym radzić" - opinie

Książka "Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z tym radzić" została napisane przez małżeństwo stojące za sukcesem profilu @ADHD_Love - prawdziwego fenomenu mediów społecznościowych dedykowanego osobom z zaburzeniami osobowości oraz ich bliskim. Ich filmy obejrzało już ponad dwieście milionów razy. Roxanne Emery i Richard Pink w bezkompromisowy i niezwykle zabawny sposób pokazują, jak żyć z ADHD, jak uczyć się nowych rzeczy i realizować swój potencjał mimo trudności. Pokazują także uniwersalne patenty na uwolnienie się od wstydu, poprawę komunikację oraz znalezienie swojego własnego sposobu na szczęście w neuroróżnorodnym środowisku. "Brudne pranie" to książka, która wzrusza i bawi, a przede wszystkim - stanowi nieocenione źródło wiedzy i wsparcia zarówno dla osób neuroróżnorodnych, jak i dla tych, którzy je kochają.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3391720
Ładowanie...