Xi
 » Książki  » Poradniki  » Książki hobbystyczne

Rozwijaj swoją kreatywność. Zrób bransoletkę dla siebie, przyjaciela/przyjaciółki lub partnera/partnerki. Znajdziesz tutaj wzory, które pasują do każdego.
Z książki dowiesz się, jak wiązać mulinę, nylonowy sznurek do makramy czy paracord, jak wplatać koraliki, a nawet w jaki sposób zrobić bransoletkę z koralików do prasowania. Dzięki jasnym instrukcjom wykonasz proste oraz bardziej skomplikowane projekty. Pracę ułatwią praktyczne porady dotyczące materiałów i technik oraz inspirujące przykłady zestawień kolorystycznych.
Jeśli bransoletka ma być prezentem, na końcu książki znajdziesz porady, jak elegancko ją zapakować.
Autorka - Karin Schaefer z wykształcenia jest graficzką. Wraz z córką Freją prowadzi blog o rękodziele dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Barbara D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-05-2023 | Recenzja zweryfikowana
Książka jest cudowna, by zagospodarować swój czas samemu, z córka, przyjaciółka czy bliska osoba. Moja córka od pierwszego spojrzenia ją pokochała. W świetny sposób obrazuje wykonanie przeróżnych bransoletek, dzięki grafikom i opisom. Weekend spędziłam z córka, by zagłębić się w instrukcje wykonania przeróżnych bransoletek. Można zrobić bardzo proste i delikatne a zarazem skomplikowane. Dla mnie są trudniejsze te sznurkowane- mix wiązań. Jednak stwierdziłam, że czym trudniejszy tym w ostateczności bardziej bransoletka mi się podoba. Całość książeczki to niewyobrażalna ilość istotnych faktów, trików i sugestii, aby wykonać coś z niczego. A później tylko cieszyć się z wykonanej bransoletki. Jeśli nie macie pomysłu jak zrobić własnoręczną i unikatowa ozdobę na rękę to jest to idealna książka. Będziecie nią zachwyceni. Efekt końcowy gwarantowany. Ja gorąco ją polecam. W wolnej chwili będę do niej niejednokrotnie wracała, aby zrobić unikatowy prezent dla kogoś bliskiego.

Dostawa

3366503
Ładowanie...