Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony

  2 recenzje

Oliwia jest znaną influencerką, która ma ostatnio na pieńku z płcią przeciwną. Zawiódł ją chłopak, mama związała się z podejrzanym typem Dziewczyna ma ochotę uciec jak najdalej od swojego życia i wybiera wyjazd do ukochanej babci. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które Oliwia uwielbia, więc nadchodzące dni wydają się idealną odskocznią od rzeczywistości i przeszłości.Problem w tym, że czasemCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: ImagineBooks
  • Data premiery: 2023-12-01
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 246
  • Wymiary: 205 x 141
więcej parametrów

O książce

Oliwia jest znaną influencerką, która ma ostatnio na pieńku z płcią przeciwną. Zawiódł ją chłopak, mama związała się z podejrzanym typem Dziewczyna ma ochotę uciec jak najdalej od swojego życia i wybiera wyjazd do ukochanej babci. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które Oliwia uwielbia, więc nadchodzące dni wydają się idealną odskocznią od rzeczywistości i przeszłości.

Problem w tym, że czasem przeszłość powraca nieproszona.

Dziewczyna podejmuje się wolontariatu w fundacji charytatywnej, gdzie pracuje również jej dawny crush. Chłopak, który kilka lat wcześniej złamał jej nastoletnie serce.

Oliwia nie cierpi Maksa, a ten nie ma pojęcia dlaczego, bo zwyczajnie jej nie pamięta.

Tych dwoje będzie jednak musiało jakoś się nawzajem znosić, przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie.

W kilkanaście dni życie dziewczyny wywróci się do góry nogami i okaże się, że tylko krowa zdania nie zmienia.

I kot :-)

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3443723
Tytuł
Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony
Wydawnictwo
Liczba stron
246
Typ okładki
miękka
Data premiery
2023-12-01
Rok wydania
2023
Wymiary
205 x 141
Waga
0.25 kg
Wysokość
141 mm
Długość
205 mm
Głębokość
18 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
29,99 zł
Powiązane tematy:

Opinie i recenzje książki Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony

4,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Kamila A. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2023-12-22Recenzja zweryfikowana
    Nie cierpię facetów. Uważam że każdy jest dupkiem i oszustwem. Nie planuje zmienić swojego zdania.
    Chciałam od wszystkiego uciec dlatego zdecydowałam się na wyjazd do babci. Zwłaszcza że zbliżają się święta Bożego Narodzenia które uwielbiam.

    Ale nie prosiłam o powrót przeszłości. Nie prosiłam by na mojej drodze stanął Maks, którego nie cierpię.
    Pech chciał że pracuje w fundacji w której jestem wolontariuszką.
    Nie będzie miał ze mną lekko. Już ja się o to postaram.


    ☃️☃️☃️☃️☃️☃️☃️☃️☃️

    Znacie twórczość J.Harrow?

    Ja czytałam kilka powieści spod pióra autorki i mile je wspominam. Gdy dowiedziałam się że będzie wydana książka świąteczna właśnie od tej pisarki wiedziałam że muszę ją przeczytać.
    Nie będę ukrywać że mocno przyciągnęła mnie okładka, jest przepiękna. Nie wiedziałam natomiast co znajdę w środku.

    Zostałam mile zaskoczona bo dostałam otulającą, świąteczną powieść z dużą dozą humoru i dowcipów. W pełni poczułam klimat świąt. Nie sądziłam że książka może sprawić bym poczuła magię w tym właśnie okresie bożonarodzeniowym.

    Niesamowicie ciekawiła mnie relacja Oliwii i Maksa. Nie wiedziałam dlaczego dziewczyna była tak negatywnie nastawiona do chłopaka,mimo że od początku znosił jej wahania nastroju i bezpośrednie szpileczki kierowanie do jego osoby.

    Zadziorna blondynka chciała jak najbardziej uprzykrzyć życie mężczyźnie, nie zważając na zranienie drugiej osoby.

    Duet wybuchowy, z wielką dawką humoru. To jest idealna pozycja na zimowy wieczór. Nie chciałam jej kończyć bo najzwyczajniej w świecie dobrze się bawiłam z tymi bohaterami jak również i pobocznymi.


    Jestem zachwycona tą pozycją. Zdecydowanie jest to dobra pozycja do przeczytania jeszcze w tym roku.
    Dajcie koniecznie znać czy macie ją w planach ☃️❤️
  • Sylwia S. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2023-12-07Recenzja zweryfikowana
    Książka to kolejna, która należy do gatunku młodzieżówki. Ostatnio sporo pojawia się recenzji odnośnie taj pozycji i ma dość dobre opinie. Czy i mnie urzekał? Grudzień sprzyja pojawianiu się świątecznych pozycji i muszę przyznać, że coraz ich więcej i są coraz lepsze. Lubicie świąteczne książki lub z motywem świątecznym?

    Oliwia to nastolatka, która przyjeżdża do babci na święta. Początkowo zostaje sama bo babcia jedzie do sanatorium. Oliwia zostaje sama z czarnym kotem, koty nie toleruje mężczyzn. Oprócz tego pracuje jako wolontariuszka w fundacji, w którą prowadziła kiedyś babcia. Robi to od lat ale teraz gdy prowadzeniem zajmuje się kto inny musi zmierzyć się z wyzwaniem. Tym wyzwaniem jest Max, który już 5 lat temu zaszedł jej za skórę. Wszystko potęguje to, że Oliwia ma za sobą dwa zawody miłosne i deklaruje się, że nienawidzi mężczyzn. Czym podpadł jej Max?

    Max to młody mężczyzna, który prowadzi wraz z rodzicami fundację. Okres przedświąteczny to dla niego gorący okres a nowa wolontariuszka nie ułatwia mu pracy. Ma wrażenie, że ja zna ale nie do końca wie skąd. W dodatku nie rozumie tej awersji, jaką do niego pała Oliwia. Wszystko się zmienia za sprawą kilku wydarzeń. Czy wyjaśni sobie z Oliwą wszystkie niejasności? Czy przypomni sobie ska ja zna? Czy przekona ją do siebie?

    Fabuła jest lekka, zabawna momentami nawet dość mocno. Postacie ciekawie opisane, fajnie ze sobą współgrające. Głowna bohaterka to zadziorna osóbka, która sama do końca nie wie, o co jej chodzi. Jest uparta, pyskata i jednocześnie ma swoje założenia, których się próbuje trzymać. Maks to miły gość, który stara się zrozumieć dziewczynę i te jej ataki i docinki. Im dziewczyna bardziej atakuje, tym jest nią bardziej zafascynowany. Książka to duża dawka humory z fajnym przesłaniem w tle. Perypetie głównych bohaterów czyta się lekko z uśmiechem na ustach. W książce odczuwamy dużo emocji, pozytywnych odczuć, humoru i zabawnych momentów. W tym wszystkim króluje czarny kot, który dopełnia całość. No bo kto by się nie uśmiechnął na widok sierściucha, który prycha i atakuje mężczyzn? Antonio ma swoje kocie humory ale to on wiedzie prym w historii.

    Zakończenie przewidywalne, choć z dawką humory i lekkiej dramaturgi o zabarwieniu humorystycznym. Polubiłam bohaterów książki, choć muszę przyznać, ze nie do końca Oliwa przypadłą mi do gustu. Przynajmniej na początku, gdy jej nastawienia nie do końca było adekwatne do sytuacji. Trochę dziecinne zachowanie ale szybko zaczęła zmieniać swoje nastawienie do świata i ludzi. Książka ciekawa, lekka czyta się ja przyjemnie obsadzona w świątecznym klimacie. I tu trochę mi tego klimatu zabrakło. Jest trochę potraktowany po macoszemu. Za to duży plus dla grafika, który stworzył okładkę. Idealnie obrazuje treść i jest obłędna. Polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka