Xi
Polecamy inne produkty z serii "Psi Patrol" Zobacz wszystkie

Boom Boom Psi Patrol - odkryj grę z popularnymi pieskami!

Weź udział w przygodzie z Psim Patrolem! Gra planszowa Boom Boom Psi Patrol to świetny prezent dla fanów popularnych bohaterów, a mały miłośnik ich przygód z pewnością chętnie spotka się z nimi tym razem na planszy. Rozgrywka z Psim Patrolem jest bardzo emocjonująca, a przy tym nie wymaga znajomości wielu zasad. To pełna kolorowych kart planszówka, w którą można zagrać już z dziećmi w wieku 6 lat.

Dla kogo przeznaczona jest gra Boom Boom Psi Patrol?

  • dla całej rodziny

  • świetna dla fanów Psiego Patrolu

  • dla 2-4 graczy

  • wiek graczy: od 6 lat

Na czym polega gra Boom Boom Psi Patrol?

Boom Boom Psi Patrol to dynamiczna planszówka, która polega na wymienianiu kart. Ważne są tu spostrzegawczość i szybkość reakcji. Każdy gracz próbuje zebrać zestaw kart z tymi samymi bohaterami. Gracze wymieniają swoje karty z tymi znajdującymi się na planszy. Gdy gracz zbierze 4 takie same postacie, wtedy uderza w dzwonek, a w ten sposób daje znać pozostałym graczom, że ma cały zestaw.

Oczywiście gracze mogą próbować zdobyć zestawy tych samych bohaterów! Wtedy rozgrywka staje się bardzo emocjonująca. Zwycięża ten gracz, który zbierze swoje zestawy bohaterów. Marshall, Chase, Skye i inne postacie z Psiego Patrolu już czekają na wszystkich graczy!

Boom Boom Psi Patrol - zawartość pudełka

  • plansza z pieskami

  • dzwonek

  • 56 kart

  • instrukcja

Gra Boom Boom Psi Patrol - opinie

Gra Boom Boom Psi Patrol zapewnia szybką rozgrywkę dla najmłodszych graczy, a dzieci znajdą tu swoich ulubionych bohaterów z popularnego serialu, który trafia już do widzów na całym świecie. Przygody sympatycznych piesków, chętnie pomagających ludziom w potrzebie, teraz są również dostępne w formie planszówki. Ta gra sprawdza się jako jedna z pierwszych planszówek dziecka. Gry planszowe dla dzieci ćwiczą spostrzegawczość i pomagają rozwijać umiejętności manualne, dlatego warto wybrać grę, której tematyka dodatkowo zachęci dzieci do grania

Boom Boom Psi Patrol ma mało zasad, które szybko wytłumaczysz dzieciom przed rozgrywką. Dobieranie kart z postaciami z Psiego Patrolu na pewno spodoba się wielu fanom serialu, a w tę grę mogą grać nawet dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać. Na tę wypełnioną barwnymi ilustracjami rozgrywkę nie trzeba dziecka długo namawiać!

Zbierz ulubione pieski z Psiego Patrolu! Komu patrol pomoże tym razem? Jakie przygody czekają dzielnych bohaterów? Czy znów uratują kogoś przed niebezpieczeństwem? Najpierw trzeba zebrać zespół! Na kartach znajdziesz postacie doskonale znane fanom serialu. Czy trafisz na wszystkie karty z ulubionym bohaterem przed innymi graczami? Spróbuj zebrać swoją ekipę dzielnych piesków, która wkrótce z pewnością wyruszy na nową misję!


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

2891477
Ładowanie...