Xi

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

„Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość! Jak to możliwe? Wystarczy, że rozpoznam twój indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu”. - mówi autor książki, biznesmen i mówca motywacyjny T. Harv Eker. On sam przeszedł drogę „od zera do milionera” zaledwie w 2,5 roku! W swojej książce „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie” pokazuje jak prawidłowo rozpoznać i skorCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Studio Emka
 • Data premiery: 2012-08-31
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 162
 • Wymiary: 220 x 145

„Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość! Jak to możliwe? Wystarczy, że rozpoznam twój indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu”. - mówi autor książki, biznesmen i mówca motywacyjny T. Harv Eker. On sam przeszedł drogę „od zera do milionera” zaledwie w 2,5 roku! W swojej książce „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie” pokazuje jak prawidłowo rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy w sposób pozwalający na znaczne zwiększenie dochodów i majątku. Niektórzy ludzie szybko się bogacą i stale pomnażają swoje dobra. Inni ledwo wiążą koniec z końcem. Nie wynika to ani z umiejętności, inteligencji, wykształcenia, nawyków zawodowych, czy kontaktów. Przyczyna nie leży też w umiejętnym wyczuciu czasu, uprawianym zawodzie lub biznesie, ani nawet szczęściu. Wszystko zależy od indywidualnego schematu pieniędzy. Jeśli nie wiedzie Ci się finansowo, to znak, że musisz go zmienić. Pomoże Ci w tym właśnie ta książka!

Książka "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie" ujawnia brakujące ogniwo między pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem. Schemat pieniędzy każdy z nas ma tak naprawdę zakorzeniony w podświadomości i to właśnie on decyduje o tym, jak potoczą się nasze finansowe losy. T. Harv Eker pokazuje, jak niejako "nastawić" go na osiągnięcie sukcesu za pomocą inspirujących wskazówek, pouczających historii i brawurowego, motywującego stylu. Autor łączy błyskotliwą inteligencję z niezwykłym poczuciem humoru, pokazując czytelnikom, jaką zajmuje pozycję w świecie finansów, oraz jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy. Wskazuje przy tym nie tylko na to, jak zrobić majątek - ale również utrzymać go i stale powiększać.

T. Harv Eker proponuje również opis praktycznych działań, które należy podjąć, żeby zdecydowanie i skutecznie zwiększyć swoje dochody. Za pomocą siedemnastu "zestawu myśli" pokazuje, w jaki sposób działają ludzie bogaci w odróżnieniu od większości ludzi biednych i średnio zamożnych, dzięki czemu w szerszym kontekście możemy spojrzeć na zawartość swoich portfeli.

Zasada jest prosta: powinniśmy myśleć tak, jak myślą ludzie bogaci oraz robić to, co oni robią, a zyskamy dużą szansę, że staniemy się jednym z nich. Autor rozwija ją w książce "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie" w pasjonującą opowieść o naturze pieniądza i człowieka - i ich wybuchowej mieszance, nad którą możemy zyskać kontrolę!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
340394
Tytuł
Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
162
Data premiery
2012-08-31
Rok wydania
2014
Wymiary produktu [mm]
220 x 145
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.23
Długość
220
Głębokość
145
Wysokość
10
Nasza cena
25,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
28 recenzji
 • 5
  28
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Malwina T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-06-30
  Świetna książka. Programująca podświadomość w trakcie czytania. O pieniądzach, ale też stosunku do świata. Sprawdza mi się w wielu innych aspektach życia. Jak tylko przeczytam, puszczę ją w obieg wśród moich przyjaciół, niech też się bogacą!
 • Sylwia S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-05
  Książka dobra na początek dla czytelnika. Wykonanie okey. Polecam.
 • Katarzyna W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-18
  Świetna książka pozwalająca dostrzec błędne nawyki i przekonania związane z pieniędzmi.
 • Sebastian J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-03
  Świetna książka, ukierunkowująca i prostująca sposób postrzegania pieniędzy i zarabiania ich. Polecam każdemu, obowiązkowa lektura.
 • Natalia D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Sporo w tej książce ciekawych, wartych do zastosowania w życiu informacji oraz dużo motywacji do działania. Sięgałam już po kilka książek na temat finansów, ale ta wyjątkowo mi się spodobała, głównie za sprawą zrozumiałego przekazu i fajnego stylu. Polecam każdemu!
 • Marta G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Świetnie napisana książka, która przypadnie do gustu chyba każdemu. No bo w końcu kto nie chciałby poznać recepty na sukces i bogactwo? Ta książka udowadnia, że tak naprawdę każdy z nas jest w stanie to zrobić przy odrobine nakładu pracy i przede wszystkim chęci. Różnica wynikająca z tego, czy jesteśmy bogaci, czy biedni nie wynika z tego gdzie się urodziliśmy, w jakiej rodzinie, z jakim statusem społecznym, ale z tego czy mamy odpowiednio pary by sukces osiągnąć. Ta książka otwiera oczy na pewne sprawy, naprawdę.
 • Jola K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-16
  Ta pozycja jest moim odkryciem minionego roku i jak tylko mogę to polecam ją wszystkim. Szczególnie tym ludziom, którzy tylko wiecznie narzekają na swój los i mówią jak to oni biednie żyją i nie mogą nic osiągnąć. Klucz do tego jest bardzo prosty, łatwiejszy niż się wszystkim wydaje i o tym właśnie jest ta rewelacyjna książka, którą polecam z całego serca.
 • Irena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-11
  Jeśli masz problemy z zarządzaniem finansami, to ta książka jest dla Ciebie! Znaleźć w niej można sporo podpowiedzi, jak zmienić sposób myślenia oraz w jaki sposób postępować, aby mieć lepszą sytuację finansową. Książka motywuje do działania. Serdecznie polecam!
 • Kamila T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Po przeczytaniu otwierają się oczy i inaczej patrzy się na kwestie finansowe. Autor podpowiada, w jaki sposób sprawić, aby zmieniła się nasza sytuacja finansowa. Każdy może się wzbogacić i to w dość krótkim czasie – co prezentuje przykład autora. Ogólnie publikacja jest ciekawa i wiele wnosi do myslenia o finansach.
 • Robert L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Kolejna pozycja, która wiele zmieniała w moim życiu. To niesamowite, jakie książki mają moc. Po tej lekturze zacząłem świadomie podejmować wiele ważnych decyzji i poukładałem sobie w głowie niektóre ważne kwestie finansowe. Teraz wiem co, jak, z czym.
 • Krzysztof O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Książka dzięki które czytelnicy zrozumieją, dlaczego pewne osoby osiągnęły sukces, zyskały bogactwo, a inne nie. Autor przytacza nam mnóstwo przykładów z życia wziętych, opowiada o ciekawostkach, radzi. Po przeczytaniu tej książki wiele tygodni nie mogłem o niej zapomnieć. Niby to wszystko wiedziałem, a jednak nie było do końca tego świadomy. Cieszę się, ze trafiłem na ta pozycję i na pewno przeczytam jeszcze inne od tego autora. Polecam.
 • Marzena B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Dobra lektura, napisana w przyjemny i bardzo przystępny sposób. Wiele wskazówek autora przeniosłam do swojego życia. Może nie wszystkie moje działania odniosły sukces, jednak wszystko zmierza w dobrym kierunku.
 • Sławomir W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Ta książka to jeden wielki biznes. Autor niby daje złote rady, które w zasadzie każdemu są znane i nie są niczym odkrywczym. Tak naprawdę pod banalną treścią przemyca informacje o swoich kursach,. No cóż. Facet pisze o finansach i sam wie jak zarobić.
 • Barbara J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-21
  Ta książka podpowiada, w jaki sposób zwiększyć swoje dochody. Sporo w niej ciekawych porad oraz inspiracji w temacie mądrego zarządzania finansami. Polecam!
 • Wiktor O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-20
  Książka, która daje spory zastrzyk wiedzy na temat finansów. Fajnie, ze autor pisze obrazowo i szczegółowo przedstawia sylwetki bogatego oraz biednego. Ksiązka pozwala przełamać znane dotad schematy finansowe i zachęca do działania.
 • Robert O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Szczerze mówiąc, to wcale nie dziwie się, że ta książka ma takie dobre opinie wśród czytelników. Jest po prostu genialna! I to pod każdym względem. Treść to po prostu mistrzostwo, daje dużo do myślenia, skłania do refleksji, otwiera oczy na pewne kwestie. Pochłonąłem ją w jedno popołudni, a to u mnie o czymś świadczy. Poza tym styl, język jakim posługuje się autor jest rewelacyjny, Książkę czyta się lekko i szybko, a cała wiedza zostaje w głowie. Polecam mocno!
 • Dawid D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Z pozoru błahy temat, jednak przedstawiony w fajny, przystępny sposób. Autor opisuje podstawowe różnice w myśleniu ludzi bogatych i tych biedniejszych. Kwestie, które porusza otwierają nieco oczy. Dobrze napisana, ładny język. Fajnie się ją czytało, chętnie do niej wrócę.
 • Mieczysław C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Po tej lekturze zacząłem świadomie zarządzać swoim biznesem i finansami. Wcześniej skupiałam się głównie na pracy, a kwestie pieniędzy pozostawiałem księgowej. Gdy przeczytałem tą książkę, u uświadomiłem sobie, ze chcę wiedzieć co i jak. Poza tym ,że autor zawarł dużo informacji praktycznych, o których nie miałam pojęcia, to jest to prostu przyjemna lektura, napisana w fajny sposób.
 • Judyta M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Świetna pozycja o tematyce finansowej. Muszę przyznać, że kupiłam ją, bo tytuł przykuł moją szczególną uwagę. Takie pozycje z reguły zawierają w sobie wiele „kopniaków” motywacyjnych. Tak samo było tym razem. Polecam.
 • Janina W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-31
  To ksiazka, do której z chęcia się wraca. Bardzo podobała mi się dogłebna analiza bigatego i biednego oraz wskazanie różniących ich aspektów. Autor inspiruje do działania i pokazuje całkowicie inny schemat finansowy niż dotychczas nam znane.
 • Małgorzata H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Przeciętna książka motywacyjna. Jak dla mnie, autor przesadził z ilością informacji na temat swoich kursów itp. Uważam, że na rynku jest wiele znaczniej bardziej wartościowych pozycji na temat finansów. Tutaj jest za dużo lania wody, mało natomiast merytorycznych, przydatnych treści. Nic odkrywczego. Plus za to, że autor pisze prostym i nieskomplikowanym językiem.
 • Żaneta T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Dobra książka motywacyjna, która daje zastrzyk energii. Dużo cennych porad i wskazówek. Wszystko z życia wzięte. Nie przeczytałam jej raz. Sięgam po nią średnio 2 razy do roku. Genialna pozycja! Polecam gorąco.
 • Ewa J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2016-04-06
  Książkę bardzo polecam osobom które chca sie dowiedzieć na czym ta roznica polega.a wierzcie mi jest ogromna. Warto przeczytać! Wracam do tej książki każdego dnia. Polecam
 • Dorota K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2013-12-13
  Bardzo polecam .
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. maja, czwartek
0,00 zł
340394
Ładowanie...