Bóg w mojej historii życia
Pytanie o Boga jest centralnym pytaniem każdego ludzkiego życia. To, czy człowiek stanie się człowiekiem, zależy od tego, czy szuka Boga i czy tego Boga znajdzie. O. Anselm Grn daje nam konkretne wskazówki, jak doświadczać Boga w naszym życiu. Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Salwator
- Data premiery: 2003-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 160
- Wymiary: 165 x 120
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
110787
Tytuł
Bóg w mojej historii życia
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
160
Typ okładki
miękka
Data premiery
2003-01-01
Rok wydania
2003
Wymiary
165 x 120
Waga
0.13 kg
Wysokość
120 mm
Długość
160 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
11,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bóg w mojej historii życia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









