Biżuteria z owocem
Pusheen bizuteria zestaw 2 zestawy kolczyków ukrytych w owocach: wisienkach i ananasach, wiele wariantów i możliwości miksowania w zależności od nastroju i ubioru kolczyki nie zawierają niklu i kadmu i ołowiu. materiał z którego zostały wykonane kolczyki: Stop cynku - 93% cynku + 3% miedzi + 4% aluminium 2 bransoletki: z logo Pusheen, oraz druga z kotkiem Pusheen ukrytym w kiwi materiał z któregoCzytaj więcej
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3688026
Tytuł
Biżuteria z owocem
Producent
Wiek od (lata)
14
Wymiary
125 x 125
Wysokość
125 mm
Długość
125 mm
Nasza cena
74,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Biżuteria z owocem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









