Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Bitzee Interaktywne zwierzątko

Bitzee Interaktywne zwierzątko to wyższy poziom zabawki, którą wielu rodziców zna ze swojego dzieciństwa. Tym razem jednak opieka na zwierzakiem obejmuje zdecydowanie więcej czynności. Im więcej uwagi poświęca się temu elektronicznemu pupilowi, tym większa szansa, że posiadacz tego modelu otrzyma dostęp do kolejnych zwierzątek.Czym jest Bitzee Interaktywne zwierzątko i jak go używać?To rewelacyjnaCzytaj więcej

 • Producent: Spin Master
 • Symbol produktu: 220112
 • Wymiary: 135 x 127
Polecamy podobne produkty

Bitzee Interaktywne zwierzątko to wyższy poziom zabawki, którą wielu rodziców zna ze swojego dzieciństwa. Tym razem jednak opieka na zwierzakiem obejmuje zdecydowanie więcej czynności. Im więcej uwagi poświęca się temu elektronicznemu pupilowi, tym większa szansa, że posiadacz tego modelu otrzyma dostęp do kolejnych zwierzątek.

Czym jest Bitzee Interaktywne zwierzątko i jak go używać?

To rewelacyjna interaktywna zabawka kanadyjskiego producenta Spin Master z jednej strony może towarzyszyć dziecku przez niemal cały dzień i zapewniać mu rozrywkę, a z drugiej strony stanowić świetny trening odpowiedzialności i systematyczności, którego wymagałby żywy zwierzak.

Opieka na Bitzee polega na karmieniu, zabawie i pieszczotach. Zanim nowy posiadacz zacznie zabawę tym interaktywnym gadżetem, warto zapoznać się z obszernymi instrukcjami producenta, który w dedykowanych filmikach tłumaczy nawet, jak w najprostszy sposób otworzyć opakowanie i nie uszkodzić żadnego elementu Bitzee.

Każdy nowy właściciel tego interaktywnego zwierzaka będzie mógł przejść przez kolejne lekcje samouczka, aby w kolejnych krokach postępować właściwie ze zwierzakiem i dbać o niego najlepiej jak się da. Nagrodą za właściwą opiekę będzie przemiana Bitzee w kolejne, bardziej rozwinięte formy, aż osiągnie poziom Super Bitzee!

Bitzee Interaktywne zwierzątko - rewelacyjne opinie i recenzje zachwyconych użytkowników

Cały produkt jest solidny, zwłaszcza że będzie wymagał delikatnego potrząsania i zmian pozycji, zasilany jest trzema bateriami. Ten mały zwierzak, dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi przybiera niezwykle realistyczną formę, która niemal odpowiada rzeczywistości 3D. Można, a nawet należy, go dotykać, uwielbia głaskanie po głowie, jednak potrzebuje także kołysania do snu, zabawy, jedzenia, a także porządku.

Na najmłodszych użytkowników czekać będzie cały zestaw czynności, których Bitzee potrzebuje i dzięki którym się rozwija. Za należytą, systematyczną i oddaną opieką na właścicieli czeka nagroda, w postaci nowych zwierzaków, a także gier, które wszystkie będą zamknięte w tym jednym, magicznym pudełku!

Dobra opieka nagradzana jest smakołykami, którymi użytkownicy mogą przyciągnąć inne interaktywne zwierzaki. W sumie jest ich 15, a pośród nich kot, królik i nawet jednorożec! Wszystkie zwierzaki mogą przejść transformacje w kolejne, bardziej rozwinięte formy, a dumny posiadacz będzie otrzymywał kolejne nagrody, w tym śmieszne przebrania oraz wciągające gry. Można w nie grać na urządzeniu, zaangażować inne osoby i bawić się w kilka osób!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3415006
Tytuł
Bitzee Interaktywne zwierzątko
Producent
Wymiary produktu [mm]
135 x 127
Waga Produktu [kg]
0
Minimalny wiek graczy
5
Długość
146
Głębokość
146
Wysokość
127
Symbol produktu:
220112
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bitzee Interaktywne zwierzątko” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł
3415006
Ładowanie...