Xi
 » Podręczniki szkolne  » Liceum, Technikum  » Klasa 4  » Biologia

Najczęściej kupowane razem

Biologia - pięćdziesiątka przed maturą. Zadania maturalne
5/5
29,19 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
92,67 zł

BIOLOGIA - PIĘĆDZIESIĄTKA PRZED MATURĄ to zbiór 50 rozbudowanych zadań skonstruowanych w formule matur wydawanych w maju oraz w czerwcu przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Przyszły maturzysta znajdzie tutaj okazję do solidnej powtórki wybranych zagadnień, rozbudowany schemat oceniania zwierający obszerne komentarze, wskazówki oraz możliwość wcielenia się w rolę egzaminatora. Wszystko to pomoże zdającemu w samodzielnym wyćwiczeniu i zrozumieniu sposobów udzielania odpowiedzi. Zadania różnią się poziomem trudności dlatego ze zbioru korzystać mogą nie tylko maturzyści, ale także uczniowie przygotowujący się do Olimpiady Biologicznej oraz wszelcy entuzjaści ciekawostek oraz łamigłówek przyrodniczych.

  • 50 autorskich zadań maturalnych!
  • Rozbudowany schemat oceniania z komentarzami egzaminatora!
  • Zadania problemowe rozwijające myślenie przyczynowo - skutkowe i wiązanie faktów.

Autor Grzegorz Gola
Studiował przez 5 lat biologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Obecnie nauczyciel w XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie uczący biologii na poziomie rozszerzonym w programie polskim oraz w programach anglojęzycznych, związanych maturą międzynarodową (MYP oraz IB Diploma Programme). Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Barbara P.

Klient zweryfikowany

4/5
| 03-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Fajny do zrobienia koło 2 miesiące przed maturą zadania ciekawe, maturalne ale po poleceniach spodziewałam się, że będą trudniejsze.

Dostawa

2997038
Ładowanie...