Xi

Biologia Campbella REBIS

Opracowanie zbiorowe

(okładka twarda)

Wydawnictwo : Dom Wydawniczy Rebis
Liczba stron : 1488
-37%

199,00 zł

125,94 zł

oszczędzasz 73,06 zł (37%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Druga polska edycja fenomenalnego podręcznika biologii opracowanego przez zespół słynnych biologów amerykańskich. Perfekcyjna kompozycja materiału, mnóstwo doskonałych ilustracji, rzetelne opracowanie i przystępny język, to niezaprzeczalne atuty tej niezwykłej książki. To wydanie - zmienione, unowocześnione i znacznie poszerzone - zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań w tej błyskawicznie rozwijającej się gałęzi nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak ewolucja, ekologia czy genetyka. Podręcznik stanowi nieodzowną pomoc dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych ale jest także pasjonującą lekturą dla wszystkich tych, którzy po prostu są ciekawi świata i rządzących nim mechanizmów.

Najczęściej kupowane razem:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 553985
Tytuł Biologia Campbella REBIS
Autor Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rebis
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 1488
Data premiery 2016-02-24
Rok wydania 2015
Wymiary produktu [mm] 73 x 243 x 291
Okładka Twarda
Cena okładkowa 199,00 zł
Nasza cena 125,94 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Konrad A.

| 01-04-2020
Kupiłem ten podręcznik za radą wykładowcy. Muszę przyznać, ze zanim go przeczytałem, miałem niemałe problemy ze zrozumieniem pewnych faktów z Biologii. Po lekturze wszystko się zmieniło. Autor nie zamieszcza tylko suchej teorii, ale uczy nas jak łączyć różne fakty. Jest też mnóstwo ciekawostek, które przykuły moją szczególną uwagę. Polecam.

Sara C.

| 01-04-2020
To zdecydowanie najlepsza książka, podręcznik traktujący o Biologii w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nauka tej dziedziny nigdy nie była taką przyjemnością. Szkoda, że nie wiedziałam o tej pozycji wcześniej, gdy szykowałam się do egzaminu maturalnego. Autor tłumaczy całą wiedzę w bardzo przejrzysty sposób, objaśnia wszystko przykładami. Nic tylko pogratulować. Polecam z całego serca.

Henryk E.

| 31-03-2020
Najlepsza książka o Biologii jaka kiedykolwiek powstała. Jeśli myślisz, ze ta dziedzina nauki jest trudna, to zapoznaj się z Biologią Campbella. Zrozumiesz wiele i przestaniesz wbijać sobie wiedzę do głowy. Wszystko stanie się oczywiste. Tak właśnie było ze mną. Za nic w świecie nie mogłem pojąć pewnych zagadnień. Po przeczytaniu wyjaśnień z tej pozycji, po przeanalizowaniu przykładów zrozumiałem wszytko. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Marlena R.

| 25-03-2020
Biologia Campbella to taki klasyk. Każdy kto studiuje nauki medyczne zna ta książkę, albo przynajmniej o niej słyszał. Autor nie uczy nas biologii, ale pomaga nam ją zrozumieć. Pamiętam gdy miałam problem z niektórymi zagadnieniami w liceum. Dzięki tej pozycji pojęłam najtrudniejsze kwestie w kilka chwil. Treści są napisane w przystępny sposób, jest dużo ilustracji której ułatwiają zrozumienie poczekalnych tematów. Polecam.

Przemysław B.

| 25-03-2020
Korzystam z tego podręcznika na studiach, uważam, ze nie ma lepszej pozycji z zakresu Biologii na rynku. To istne kompendium wiedzy od A, do Z. Treść jest dobrze uporządkowana, a co najważniejsze świetnie przekazana. Wykładowcy uważają tą książkę za fenomen, ciężko się z nimi nie zgodzić. Ponadto bardzo podoba mi się szata graficzna. Jest dużo ilustracji, tabel, wykresów. Wszystko przedstawione w ładny, przejrzysty sposób. Polecam!

Mieczysław E.

| 18-03-2020
To niezaprzeczalnie najlepszy podręcznik do Biologii jaki miałem w swoich rękach. Korzystałem z niego w liceum, gdy przygotowywałem się do matury. Teraz zaglądam do niego na studiach. Zawsze polecam go wszystkim kolegom z roku. Ta pozycja to nie tyko suche fakty, jakie możemy spotkać w książkach o tej tematyce. Autor skłania nas do samodzielnego wyciągania wniosków, uczy analitycznego myślenia. I o to właśnie chodzi w biologii.

Łucja R.

| 18-03-2020
Jeśli uczyć się Biologii to tylko z tą książkę. Żadna inna nie sprawi, że zrozumiesz dziedzinę jaką jest biologia w tak łatwy i przejrzysty sposób. Korzystałam z niej na studiach medycznych kupę lat temu i nawet teraz często do niej wracam. Moim zdaniem to nieocenione źródło wiedzy i co najważniejsze, wszystko opisane jest przystępnym językiem. Nie ma tutaj naukowego bełkotu, typowego dla pozycji tego typu. Czystym sumieniem polecam.

iwona s.

| 18-04-2016
Książka napisana pięknym i ciekawym językiem , z wiedzą wykraczającą daleko ponad poziom gimnazjum . Poziom bardziej dla studentów lub ambitnych uczniów liceum.Piękne ilustracje i ciekawe zdjęcia są cennym uzupełnieniem.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
3 Kwiecień, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
3 Kwiecień, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...