Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szukany produkt jest niedostępny - może podobny produkt?

Niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Poczta Polska 10,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 10,99 zł

Opis

To drugie już wydanie rewelacyjnego podręcznika biologii, które zostało opracowane przez wybitnych naukowców amerykańskich. Książka jest oparta na rzetelnych badaniach, jednak nie musimy się obawiać nieznajomości naukowego żargonu, gdyż jej język jest przystępny i zrozumiały nawet dla laika.

Biologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o ewolucję, genetykę i ekologię, dlatego obecne wydanie zostało poszerzone, unowocześnione i uzupełnione o najnowsze odkrycia. Podręcznik będzie niezastąpioną pomocą dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych, jak również porywającą lekturą dla kogoś, kto chce rozszerzyć swoje horyzonty.

"Biologia Campbella" to rewelacyjny podręcznik, który zdobył międzynarodową popularność. Przystępnie zaprezentowana wiedza została przeznaczona dla uczniów, studentów kierunków medycznych, a nawet lekarzy lub chemików. Książka ta jest doceniana przez wykładowców akademickich i bardzo często polecana studentom. To najnowsze informacje z dziedziny biologii, oparte o badania wybitnych naukowców. Dzięki temu wydaniu można poznać nowoczesne kierunki badawcze, ale także lepiej zrozumieć otaczający człowieka świat.

Do podręcznika dołączono również specjalne teksty, zawierające zadania i sprawdziany. Zestaw pytań dotyczy zwłaszcza najważniejszych zagadnień z określonej tematyki. Dzięki temu możesz łatwo podsumować zdobytą wiedzę oraz przypomnieć sobie najważniejsze informacje z wybranego rozdziału. Wnikliwe analizy nowoczesnych badań biologicznych umożliwiają ponadto zrozumienie metodologii naukowej. Ważne miejsce w tej książce zajmują tematy związane z ekologią i ewolucją, które są ważnymi kierunkami badawczymi współczesności. Szczegółowe opisy procesów zachodzących w świecie przyrody uzupełnia ponad 10 000 definicji oraz wspaniała oprawa graficzna. Opracowanie "Biologii Campbella" dzięki współpracy wybitnych naukowców sprawia, że rozdziały mają dużą wartość merytoryczną i są zgodne z wynikami nowych badań.

Dom Wydawniczy Rebis to jedno z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Znajdziecie tu powieści popularnych pisarzy, poradniki, biografie i literaturę popularnonaukową. Ciągle uzupełniana jest również nowoczesna oferta, zawierająca książki w formie elektronicznej. Rebis stara się sprostać oczekiwaniom współczesnego czytelnika, oferując materiały o wysokiej jakości wydania.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 553985
Tytuł Biologia Campbella
Autor Jane B. Reece, Lisa A. Urry, Michael L. Cain, Steven A. Wasserman, Peter V. Minorsky, Robert B. Jackson
Wydawnictwo Rebis
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 1488
Data premiery 2016-02-24
Rok wydania 2015
Wymiary produktu [mm] 283 x 244
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 3.37
Cena detaliczna 199,00 zł
Nasza cena 146,78 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Zofia M.

5/5
| 01-11-2021
Nie ma lepszej książki jeśli chodzi o przygotowanie do matury.

Katarzyna C.

5/5
| 12-11-2020
Kupując tę książkę nie podejrzewałam, że tak dobrze będzie mi się z niej uczyło. Patrząc sobie na nią, pomyślałam: "cegła, po prostu cegła". Ale ta "cegła" okazała się dobrym podręcznikiem do nauki biologii. Kupując ją byłam przekonana, że ma bardzo dużo stron, a zarazem wiele nieużytecznych informacji napisanych trudnym, naukowym językiem, którego wrogiem jest każdy uczeń licealny. Kiedy zaczęłam czytać informacje o pierwszym zagadnieniu po lekcji, dziwiłam się, ponieważ okazało się, że "Biologia" nie jest napisana tak wyniosłym językiem jak przypuszczałam. Ucieszyłam się, ponieważ prosty język wpływa na jakoś nauki, ponieważ nie trzeba dodatkowo szukać potocznych znaczeń słów. Po tygodniu użytkowania stwierdziłam, że doskonale sprawdza się też dla ucznia liceum o profilu biologiczno-chemicznym, a nie tylko dla naukowca. Biologia Campbella zachwyca czytelnym i zrozumiałym wykonaniem schematów, wykresów i rycin, które znacznie pomagają w nauce. Ponadto zawarte w niej świeże informację, z pewnością zaciekawią czytelnika, nawet nie lubiącego tego przedmiotu. Ładne, kolorowe ilustracje oraz interesujące ciekawostki, odniesione do różnych dziedzin życia, przyciągają do nauki tego trudnego przedmiotu. Wszystkie zagadnienia i definicje są znakomicie opisane i wytłumaczone. Jedną wadą, którą zdążyłam zauważyć są dość łatwe zadania powtórzeniowe. Polecam "Biologię Campella" wydawnictwa Rebis, każdemu (nie tylko uczniom liceum i studentom), kto pragnie pogłębić wiedzę w zakresie biologii.

Agata C.

5/5
| 13-10-2020
Biologia Campbella jest bardzo bogata w ilustracje, które w nauce biologi nie tylko wiele wyjaśniają ale także pozwalają na lepsze zapamiętywanie. Razem z dokładnie opracowaną treścią w zrozumiały sposób tłumaczą nauki biologiczne. Zakres informacji zawartych w tym podręczniku jest szeroki a tematy wyczerpane szczegółowo. Z tego powodu często można spotkać się z opiniami że w liceum Campbell jest zbędny i tylko utrudnia sprawę. Uważam to za nieprawdę ponieważ zagadnienia które są w podstawie programowej z łatwością znajdziemy w campbellu. Który tłumaczy je w o wiele lepszy sposób niż inne podręczniki z którymi się zetknęłam. Dzięki tym wyjaśnieniom rozszerzenie z biologi przestało być straszne. Kończąc liceum nadal będzie mi się przydawał, dlatego to bardzo opłacalna inwestycja. To jak duża jest ta książka, tylko dodaje mi satysfakcji gdy dział po dziale poznaje i zaczynam rozumieć materiał. A omawiam całość, nie okrajam zawartości dlatego że nauka z tym podręcznikiem jest niezwykle przyjemna, a ja staję się jeszcze bardziej pragnąca wiedzy. Z całego serca polecam ten podręcznik. Ja nigdy się na nim nie zawiodłam. Niesamowicie ułatwia naukę, zachęca i wzbudza ciekawość. Jest w niej mnóstwo zawartych przykładów, dzięki temu wiedza sama wchodzi do głowy, wiedza przekazywana jest w taki sposób że odrazu jest usystematyzowana. Wszystko łatwo zapamiętać. Do tej pory nie znalazłam lepszego sposobu na naukę biologi niż z tą cegłą na biurku. Polecam każdemu. Nie zawiedziecie się na pewno

Magda S.

5/5
| 25-08-2020
To zdecydowanie najlepszy podręcznik do biologii jaki powstał i jest to także podręcznik uniwersalny Posłuży wszystkim, młodszym starszym, wszystkim osobom, które chcą zrozumieć zagadnienia, które zazwyczaj uchodzą za totalnie niezrozumiałe. Ile to ja razy nie rozumiałem czegoś co próbował usilnie, na różne sposoby wytłumaczyć nauczyciel. Kilka godzin z tą książka i wszystko pojąłem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Ilona U.

5/5
| 25-08-2020
Nie da się zaprzeczyć temu, ze książka jest szalenie droga. Jednak warto. Kupiłam ją kilka alt temu synowi, a po dziś dzień wszyscy z niej czerpiemy pełnymi garściami. To źródło wiedzy, którego na próżno szukać w Internecie. Nauka biologii z takiej książki to po prostu też czyta przyjemność. Wszystko jest pięknie zilustrowane poparte przykładami. Trzeba oddać autorowi, ze włożył w nią ogrom pracy. Wszystko tu jest dopracowane w nawet najmniejszym szczególe. Polecam gorąco.

Jarosław J.

5/5
| 18-08-2020
Biologia Campbella to nie tylko zwyczajny podręcznik, ale także fascynująca książka po świecie przyrody. Ja czytałem z zapartym tchem i mimowolnie ta wiedza wpadała mi do głowy. W jej usystematyzowaniu pomagają liczne powtórki, czy sprawdziany. Polecam przede wszystkim studentom kierunków medycznych i pokrewnych, ale także osobom które chcą się nieco dowiedzieć o otaczającym nas świecie, o ludzkim ciele. Polecam bardzo mocno.

Andżelika F.

5/5
| 17-08-2020
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które są studentami medycyny i pokrewnych kierunków. Uwierzcie mi, ze przerabiając ten podręcznik od deski do deski, uważnie, nie będziecie mieli problemu z zaliczeniem większości przedmiotów, bo wszystko zrozumiecie. Książka to bestsellera i w pełni zasługuje na to miano. Polecam wszystkim bardzo mocno.

Wiktoria W.

5/5
| 11-08-2020
Nie dziwię się, ze jest to najlepiej sprzedający się podręcznik do biologii na świecie. Książka jest po prostu genialna i w moim odczuciu nie podlega to żadnej, ale to żadnej wątpliwości. Wydając te niemałe pieniądze otrzymujemy kompetentne treści, jakich nie sposób znaleźć nigdzie indziej, tym bardziej na Internecie. Ta pozycja jest istną skarbnicą wiedzy i przede wszystkim jest napisana przyzwoitym językiem, tak by przekaz autora mógł zrozumieć każdy, a nie tylko biolog z wykształcenia, czy student medycyny. Polecam!

Bernadetta D.

5/5
| 09-08-2020
Najlepszy podręcznik do biologii jaki kiedykolwiek powstał. A uwierzcie mi w swojej karierze przerobiłem już tego od groma, a moja półka pęka już w szwach od książek na temat biologii. Ta jest po prostu fenomenalna. Autor dotyka wszystkich dziedzin. Pisze zarówno o rzeczach prozaicznych, jak i zaawansowanej biologii. Wszystko wytłumaczone przyzwoitym językiem, łatwym do rozumienia przy odrobinie wysiłku i skupienia. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Mirosław D.

5/5
| 04-08-2020
Książka jest dosyć droga, ale moim zdaniem w pełni warta wydanych pieniędzy. Kupując książkę do biologii Campbella otrzymujemy rzetelne źródło wiedzy na najwyższym poziomie. Autor nie rozwodzi się na d teorią, która jest dostępna w każdym pierwszym lepszym podręczniku. Autor wgłębia się w tematy, analizuje je, stara się dobrze czytelnikowi wytłumaczyć każde zagadnienie, krok po kroku. Pozwala zrozumieć biologię, a nie się ją nauczyć. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisać – polecam.

Natalia H.

4/5
| 01-08-2020
Jeśli masz na studiach medycyny, czy pokrewnych jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem jakiegoś działu biologii, to szczerze polecam zakup tej książki. Owszem, jest droga, nawet bardzo, ale jest to też dobra inwestycja na lata. To czego nie był w stanie wytłumaczyć nam wykładowca, pojąłem dzięki przekazowi autora. Campbell nie stara się nam przekazywać suchej wiedzy, suchej teorii, suchych faktów. On uczy nas rozumieć biologię. Genialne, naprawdę. Polecam raz jeszcze.

Filip A.

5/5
| 28-07-2020
Ta książkę mam już na półce od dobrych kilku lat. I mimo, że dawno już ukończyłem studia i od dawna jestem lekarze, to i tak często do niej zaglądam Uważam, ze to świetne źródło wiedzy dla wszystkich, którzy jakikolwiek interesują się biologią. Autor tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, w bardzo przyzwoity sposób. Nie raz te treści pomogły mi w zaliczeniu jakiegoś egzaminu, za co jestem autorowi szalenie wdzięczny i ta książkę będę polecam zawsze.

Wiesława A.

5/5
| 24-07-2020
1500 stron nieocenionej wiedzy. Ten podręcznik jest już kultowy i chyba przejdzie do historii. Uczyłam się z niego gdy byłam na medycynie i nadal do niego sięgam, po 10 latach praktyki lekarskiej. Uważam, ze wszystkie zagadnienia są opisane w genialny sposób i zostaną zrozumiane przez każdego, nawet przez totalnego laika. Polecam tą księgę wszystkim, studentom, uczniom, ludziom którzy najzwyczajniej w świecie interesują się biologią i chcieliby nieco zgłębić tą dziedzinę.

Sonia H.

5/5
| 21-07-2020
Pamiętam jak jeszcze będąc studentką medycyny odkładałam pieniądze, żeby zakupić ten genialny podręcznik. Początkowo robiłam jedynie ksero, ale w końcu stwierdziłam, ze książka jest ta dobra i zapewne nie raz, nie dwa pomoże mi w nauce, więc zdecydowałam się na zakup egzemplarza. Po upływie 10 lat książka nadal dumnie ozdabia moją półkę i sięgam do niej dość często. Polecam!

Bogdan U.

5/5
| 16-07-2020
Bardzo dobre opracowanie. Jedno z lepszych jakie mi było dane czytać. Niektóre zagadnienia, które na pozór uchodzą zza bardzo trudne i skomplikowane, jak chociażby DNA zostało tu spisane przez autora w bardzo przystępny sposób. Poza tekstem znajdziemy tutaj od groma infografik, tabelek, czy ilustracji, które pomagają w zrozumieniu danego zagadnienia. Polecam bardzo mocno, choć książka tania nie jest, ale to klasyk, więc warto.

Lukasz F.

5/5
| 14-07-2020
Niezaprzeczalnie najlepszy podręcznik do biologii jaki kiedykolwiek powstał. I jest to także podręcznik uniwersalny. Posłuży wszystkim, czy to uczniom szkół wyższych, czy to studentom, czy osobom dorosłym, którzy chcieliby nieco poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biologii. Informacje są dobrze uporządkowane, przedstawione w przyzwoity sposób. Oprawa graficzna także na plus. Jedyne co może przerażać to cena. Książka jest naprawdę droga, choć moim zdaniem bardzo warto.

Malgorzata U.

5/5
| 09-07-2020
Książka, która z całą dozą pewności zasługuje na miano kultowej. Jest świetnie opracowana i wydana. Choć tak naprawdę szata graficzna nie ma tu największego znaczenia, bo przede wszystkim liczy się zawartość. Na każdej z 500 stron znajdziemy do groma ciekawych informacji, które nurtują każdą osobę zainteresowaną światem biologii. Wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Gwarantuję, ze po przeczytaniu tej pozycji nie nauczycie się Biologii na pamięć ale ją zrozumiecie. Polecam.

Amelia R.

5/5
| 07-07-2020
To był zdecydowanie najlepszy zakup książkowy w moim życiu. Książka bardzo pomogła mi zrozumieć trudne zagadnienia z zakresu biologii na studiach. Jest pięknie wydana, fajnie napisana, przyjemnym językiem. Po prostu dobrze się z niej uczyło. U ans za każdym razem wykładowcy powtarzali, ze jak studenci mają problem ze zrozumieniem jakiegoś zagadnienia, to sięgać po biologie Campbella i nie sposób się z tym nie zgodzić w 100%.

Sabina F.

5/5
| 10-05-2020
Bardzo lubię ten podręcznik. Korzystałam z niego gdy szykowałam się do matury z Biologii, potem przez cały okres studiów oraz nawet teraz gdy już jestem lekarzem, z 5 letnim stażem. Nie sposób jej się nauczyć na pamięć, tak jak typowego podręcznika. Autor przede wszystkim stara się nam wytłumaczyć dziedzinę nauki jaką jest biologia, jakkolwiek to brzmi. Polecam z całego serca. Zdaję sobie sprawę, że książka jest droga, ale jest warta wydania każdej złotówki.

Sara U.

5/5
| 06-05-2020
Biologia Campbella to książka, do której chcesz sięgać zdecydowanie częściej niż do każdego, standardowego podręcznika. Autor otwiera przed nami zupełnie inny, nie znany nam dotąd świat magicznej Biologii. Treść wzbogacona została o pełno grafik, rycin, obrazków, czy fotografii. Nie jest to książka do przeczytania i wykucia na pamięć. To pozycja do zrozumienia Biologii dogłębnie. Polecam.

Malwina C.

5/5
| 06-05-2020
Ciężko tą książkę nazywać podręcznikiem, chociaż zapewne nim jest. Wystarczyłaby na edukację od podstawówki aż po studia. Za tą cenę to naprawdę sporo nauki. Książka jest też bardzo dobra dla każdego, kto biologią się tylko interesuje. Jest napisana bardzo dobrze i przystępnie. Do tego posiada dokładne i porządne ilustracje. Polecam.

Amelia H.

5/5
| 29-04-2020
Jest to chyba jedyny podręcznik, do którego piszę opinie. Jest tak dobry, że trzeba go polecić. Nie patrzcie na cenę. Według mnie i tak jest za niska na to co ta książka oferuje. Niezależnie od waszego poziomu nauki znajdziecie w nim to czego szukacie. Oczywiście w zakresie biologii. Jest napisany przystępnym językiem. Wszytko dobrze posegregowane.

Maria U.

5/5
| 29-04-2020
To jeden z moich ulubionych podręczników. Czytam go bardziej jak książkę. Polecam lekturę i naukę z tej pozycji szczególnie tym wszystkim, którzy planują studia medyczne, albo przygotowują się do matury z biologii. Zagadnienia wyjaśnione są w bardzo trafny i łatwy sposób. Nauka z tą książką to naprawdę czysta przyjemność. Nigdy wcześniej wiedza z tej dziedziny nie wchodziła mi do głowy tak łatwo, szybko i sprawnie.

Arleta G.

5/5
| 22-04-2020
Książka była rozchwytywana na moim kierunku studiów. W bibliotece trzeba było się na nią zapisywać. W końcu ją kupiłam i nie żałuję. Wiem, że przyda mi się nie tylko w nauce. Dzięki solidnemu wydaniu zapewne posłuży także moim dzieciom. Chociaż może być dla nich mało poręczna. Za to na pewno ją zrozumieją. Jest naprawdę dobrze opisana. Gdyby tylko nasze polskie podręczniki takie były.

Wioletta F.

5/5
| 22-04-2020
Campbell stworzył swego rodzaju dzieło sztuki. Ta książka to nie tylko sucha treść, dostępna w każdym, pierwszym lepszym podręczniku. To coś znacznie więcej. Ile to razy nie mogłam czegoś pojąć na uczelni, wykładowcy dwoili się i troili żeby wytłumaczyć dane zagadnienie. Z tą książką wszystko przychodzi łatwo. Najważniejsze są chyba te przykłady, które szczegółowo objaśniają daną kwestię.

Malgorzata Z.

5/5
| 20-04-2020
Doskonała książka w każdym calu. Każdy, najmilejszy fragment jest doskonale opracowany, objaśniony, opisany, poparty wieloma przykładami. Co najważniejsze autor nie stara się nam wklepać jedynie teorii, ale chce abyśmy zrozumieli Biologię. Pojęli podstawy, dzięki którym ogarniemy trudniejsze zagadnienia. Moim zdaniem ten podręcznik to mistrzostwo i z całą pewnością pozycja obowiązkowa dla wszystkich przyszłych lekarzy.

Mariusz U.

5/5
| 15-04-2020
Fenomenalny podręczniki dla każdego. Można z niego korzystać od podstawówki po studia. Zakres materiału jest naprawdę spory, a co najlepsze cały czas odświeżany. Do tego czyta się go jak normalną książkę, a nie podręcznik. Wszystko przedstawione jest w bardzo przystępny sposób. Ilustracje są bardzo dokładne i czytelne. Polecam.

Irena U.

5/5
| 15-04-2020
Biologia Campbella na zawsze chyba zapisze się w historii medycyny, jako jedna z lepszych książek. To w zasadzie nie książka, a podręcznik, który pozwala nam zrozumieć zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane zagadnienia z Biologii. Poza samą treścią, która stanowi tutaj nieocenione źródło wiedzy, to szata graficzna także zasługuje na szczególną uwagę. Miło i przyjemnie się z tego uczy.

Marcin T.

5/5
| 08-04-2020
Ten podręcznik jest skarbnicą wiedzy na temat biologii. Nie raz zrozumiałem dzięki niemu trudne zagadnienia. Poza tym jest bardzo atrakcyjny graficznie. Poza tekstem, znajdziemy w nim mnóstwo tabel, wykresów, a także wyniki najnowszych badań. Dzięki tej lekturze nie raz zabłysnąłem wiedzą na wykładach. Polecam z całego serca.

Aldona I.

5/5
| 08-04-2020
Nauka Biologii z tą książką to pestka. I nie mam w tym ani grama przesadzenia z mojej strony. Wypróbowałam na sobie, więc wiem, z autopsji. Nauka tej dzieciny zawsze szła mi opornie. Autor wie jak trafić na do czytelnika laika. Cała wiedza poparta jest wieloma przykładami, dzięki czemu łatwo zrozumieć przekaz. Jedyny minus to cena. No ale z drugiej strony chyba warto.

Konrad A.

5/5
| 01-04-2020
Kupiłem ten podręcznik za radą wykładowcy. Muszę przyznać, ze zanim go przeczytałem, miałem niemałe problemy ze zrozumieniem pewnych faktów z Biologii. Po lekturze wszystko się zmieniło. Autor nie zamieszcza tylko suchej teorii, ale uczy nas jak łączyć różne fakty. Jest też mnóstwo ciekawostek, które przykuły moją szczególną uwagę. Polecam.

Sara C.

5/5
| 01-04-2020
To zdecydowanie najlepsza książka, podręcznik traktujący o Biologii w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nauka tej dziedziny nigdy nie była taką przyjemnością. Szkoda, że nie wiedziałam o tej pozycji wcześniej, gdy szykowałam się do egzaminu maturalnego. Autor tłumaczy całą wiedzę w bardzo przejrzysty sposób, objaśnia wszystko przykładami. Nic tylko pogratulować. Polecam z całego serca.

Henryk E.

5/5
| 31-03-2020
Najlepsza książka o Biologii jaka kiedykolwiek powstała. Jeśli myślisz, ze ta dziedzina nauki jest trudna, to zapoznaj się z Biologią Campbella. Zrozumiesz wiele i przestaniesz wbijać sobie wiedzę do głowy. Wszystko stanie się oczywiste. Tak właśnie było ze mną. Za nic w świecie nie mogłem pojąć pewnych zagadnień. Po przeczytaniu wyjaśnień z tej pozycji, po przeanalizowaniu przykładów zrozumiałem wszytko. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Marlena R.

5/5
| 25-03-2020
Biologia Campbella to taki klasyk. Każdy kto studiuje nauki medyczne zna ta książkę, albo przynajmniej o niej słyszał. Autor nie uczy nas biologii, ale pomaga nam ją zrozumieć. Pamiętam gdy miałam problem z niektórymi zagadnieniami w liceum. Dzięki tej pozycji pojęłam najtrudniejsze kwestie w kilka chwil. Treści są napisane w przystępny sposób, jest dużo ilustracji której ułatwiają zrozumienie poczekalnych tematów. Polecam.

Przemysław B.

5/5
| 25-03-2020
Korzystam z tego podręcznika na studiach, uważam, ze nie ma lepszej pozycji z zakresu Biologii na rynku. To istne kompendium wiedzy od A, do Z. Treść jest dobrze uporządkowana, a co najważniejsze świetnie przekazana. Wykładowcy uważają tą książkę za fenomen, ciężko się z nimi nie zgodzić. Ponadto bardzo podoba mi się szata graficzna. Jest dużo ilustracji, tabel, wykresów. Wszystko przedstawione w ładny, przejrzysty sposób. Polecam!

Mieczysław E.

5/5
| 18-03-2020
To niezaprzeczalnie najlepszy podręcznik do Biologii jaki miałem w swoich rękach. Korzystałem z niego w liceum, gdy przygotowywałem się do matury. Teraz zaglądam do niego na studiach. Zawsze polecam go wszystkim kolegom z roku. Ta pozycja to nie tyko suche fakty, jakie możemy spotkać w książkach o tej tematyce. Autor skłania nas do samodzielnego wyciągania wniosków, uczy analitycznego myślenia. I o to właśnie chodzi w biologii.

Łucja R.

5/5
| 18-03-2020
Jeśli uczyć się Biologii to tylko z tą książkę. Żadna inna nie sprawi, że zrozumiesz dziedzinę jaką jest biologia w tak łatwy i przejrzysty sposób. Korzystałam z niej na studiach medycznych kupę lat temu i nawet teraz często do niej wracam. Moim zdaniem to nieocenione źródło wiedzy i co najważniejsze, wszystko opisane jest przystępnym językiem. Nie ma tutaj naukowego bełkotu, typowego dla pozycji tego typu. Czystym sumieniem polecam.

iwona s.

5/5
| 18-04-2016
Książka napisana pięknym i ciekawym językiem , z wiedzą wykraczającą daleko ponad poziom gimnazjum . Poziom bardziej dla studentów lub ambitnych uczniów liceum.Piękne ilustracje i ciekawe zdjęcia są cennym uzupełnieniem.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
4. października, wt. — 5. października, śr.
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
6. października, czwartek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...