Bieszczady. Mapa Turystyczna 1:70 000
praca zbiorowa
skala 1:70 000 Mapa turystyczna szlaki turystyczne ciekawe miejsca informacje krajoznawcze plany miast: Lesko, Polańczyk, Sanok, Solina, Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Euro Pilot
- Data premiery: 2008-05-23
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 2
- Wymiary: 242 x 111
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
159708
Tytuł
Bieszczady. Mapa Turystyczna 1:70 000
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
2
Typ okładki
miękka
Data premiery
2008-05-23
Rok wydania
2026
Wymiary
242 x 111
Waga
0.06 kg
Wysokość
111 mm
Długość
240 mm
Głębokość
24 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
125 mm
Nasza cena
8,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bieszczady. Mapa Turystyczna 1:70 000” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










