Xi

Bicie STOP! Porozmawiaj ze mną

"Książka powstała z myślą o dzieciach, którym zdarza się bić innych w złości, i tym, które nie wiedzą, jak reagować, gdy ktoś je atakuje (bije, szczypie, wyrywa zabawki). Opisywane w niej sytuacje mogą mieć miejsce zarówno w przedszkolu czy na placu zabaw, jak i w domu (między rodzeństwem).Publikacja zawiera instruktażowe porady – dla dzieci i rodziców, radzenia sobie ze złością w konkretnych sytuCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Zielona Sowa
 • Data premiery: 2024-06-05
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 32
 • Wymiary: 215 x 165
Polecamy podobne produkty

"Książka powstała z myślą o dzieciach, którym zdarza się bić innych w złości, i tym, które nie wiedzą, jak reagować, gdy ktoś je atakuje (bije, szczypie, wyrywa zabawki).

Opisywane w niej sytuacje mogą mieć miejsce zarówno w przedszkolu czy na placu zabaw, jak i w domu (między rodzeństwem).Publikacja zawiera instruktażowe porady – dla dzieci i rodziców, radzenia sobie ze złością w konkretnych sytuacjach.

„Bicie STOP!” to tytuł, który rozpoczyna serię „Porozmawiaj ze mną” autorstwa Anny Jankowskiej, znanej między innymi z internetowej grupy FB Aktywne czytanie."

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3479041
Tytuł
Bicie STOP! Porozmawiaj ze mną
Producent
Liczba stron
32
Data premiery
2024-06-05
Rok wydania
2024
Wymiary produktu [mm]
215 x 165
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.24
Długość
215
Wysokość
165
Nasza cena
17,29 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Judyta J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2024-05-27
  To, że emocje dotykają wszystkich sfer życia jest już każdemu znanym faktem. Uczymy się je odczytywać, rozumieć skąd się biorą i akceptować a dla dzieci to wyjątkowo wymagający proces. Już niebawem na półkach księgarni pojawi się "Bicie STOP!", książka Anny Jankowskiej znanej jako @ksiazki_aktywneczytanie , która jest odpowiedzią na nasze rodzicielskie i wychowawcze potrzeby a jednocześnie wypełnia po brzegi lukę dając nam wreszcie bardzo dobre narzędzie do kształtowania młodego człowieka. To na czym opiera się ta książka to płynna komunikacja, między dzieckiem a rówieśnikami lub dorosłymi dostępnymi w jego otoczeniu. Tłumaczy emocje, które narastając w małym ciałku mogą kierować malucha w stronę gwałtownych wyładowań złości czy frustracji na najbliższych. Kluczem do jej właściwego rozumienia jest wiedza o podstawowych emocjach, których doświadczamy. Warto rozmawiać o tym co jest radością, co smutkiem, strachem czy zazdrością. Znając podstawy można przejść dalej- do scenek pokazanych na rozkładówkach książek, w których możecie wspólnie odczytywać emocje bohaterów i poznawać ważne dla dziecięcej komunikacji wyrażenia, które nadadzą jej mocy sprawczej i pomogą lepiej określać swoje chęci i lęki. Co znajdziecie w środku? Życiowe przykłady sytuacji, w których dzieci znajdują się niemal codziennie. Wyrywanie sobie zabawek, niechęć do dzielenia, zazdrość o młodsze rodzeństwo czy ogromna złość, która skłania malucha do rękoczynów. Forma w której są przedstawione jest praktyczna. Nie są to opowiadania, które dodatkowo musicie wspólnie przetłumaczyć aby odkryć drugie dno, ale jest to niemal dziecięcy poradnik że wskazówkami na to, aby umieć porozumiewać się w zgodzie i bez krzywdzenia innych. Nacisk na dobrą komunikację jest genialny! Od jakiegoś czasu trenujemy nowe umiejętności w domu i dla mnie ta książka ma ogromną moc! To niezbędnik wśród książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wiec... kto z Was już wpisał na swoją listę?
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3479041
Ładowanie...