Biblistyka Katolicka w świetle dokumentów IPN
2 zawiera następujące książki:Ksiądz Eugeniusz Dąbrowski. BiografiaTrzy postawy w świetle dokumentów IPN (ks. Piotr Nitecki, ks. Stanisław Mędala, ks Michał Czajkowski)Biblistyka katolicka w świetle dokumentów IPN Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Exit
- Data premiery: 2023-02-09
- Okładka: folia
- Liczba stron: 1800
- Wymiary: 329 x 234
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3339652
Tytuł
Biblistyka Katolicka w świetle dokumentów IPN
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
1800
Typ okładki
folia
Wydanie
I
Data premiery
2023-02-09
Rok wydania
2026
Wymiary
329 x 234
Waga
3.85 kg
Wysokość
234 mm
Długość
329 mm
Nasza cena
307,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Biblistyka Katolicka w świetle dokumentów IPN” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









