Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot
Niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł

Opis

Choroba to wynik zaburzonej równowagi energetycznej. Ból, brak apetytu, zmęczenie, wysypka czy katar to jej objawy. Ale powrót do zdrowia i utrzymanie dobrego samopoczucia nie są uzależnione tylko od pozbycia się fizycznych symptomów choroby. Zaburzona równowaga energetyczna w ciele, umyśle i duszy to jedna z przyczyn chorowania. Praca z energiami to najskuteczniejszy sposób, by pomóc sobie lub komuś wyzdrowieć, ulżyć w cierpieniu i dać nadzieję, ponieważ to zaburzenia w przepływie energii wywołują brak równowagi i chorobę. Uzdrawianie energetyczne jest terapią i skutecznym sposobem na harmonię w ciele, umyśle i duszy.

"Biblia energetycznej anatomii człowieka" to kompendium wiedzy o uzdrawianiu energetycznym, którego nie może zabraknąć w domowej biblioteczce.

Cyndi Dale to badaczka i uzdrowicielka. Pracuje rocznie z tysiącami ludzi, którzy chcą dokonać w swoim życiu pozytywnej zmiany. Pomaga im w otwieraniu się na niezbędne energie. Aby pomóc większej ilości ludzi, napisała książkę "Biblia energetycznej anatomii człowieka". Jest to niezwykłe źródło informacji o uzdrawianiu energetycznym. Umożliwia zrozumienie fizycznych, energetycznych i duchowych elementów ludzkiego zdrowia.

Publikacji przekazuje oparte na wiedzy, kompletne podejście do holistycznego uzdrawiania - traktowaniu człowieka-pacjenta jako całości. Opiera się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie, a wystarczy zachwianie któregoś z elementów i organizm choruje, dlatego zadaniem terapeuty jest przywrócenie harmonii całości.

Książka stanowi obszerny i pięknie ilustrowany przewodnik po niewidzialnych energiach ducha, psychiki i świadomości, to kompendium terapii, narzędzi i technik subtelnej energii oraz uzdrawiania kwantowego. "Biblia energetycznej anatomii człowieka" to:

  • zasady uzdrawiania kwantowego opartego na energii - czakry, ajurweda, Qigong, Reiki, kabała, akupunktura, refleksologia,

  • wiedza o anatomii, starożytne modele energetyczne i najnowsze badania dotyczące niewidzialnych pól, które decydują o stanie zdrowia,

  • medycyna integracyjna, czyli jak uzyskać optymalne zdrowie, łącząc wschodnie energetyczne sposoby leczenia z zachodnim naukowym podejściem,

  • szczegółowe informacje i wykresy wyjaśniające sposób, jak meridiany, pola energetyczne, aura, czakry i kamienie szlachetne pomogą odzyskać zdrowie,

  • rolę intencji w uzdrawianiu

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2914201
Tytuł Biblia energetycznej anatomii człowieka
Autor Cyndi Dale
Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 576
Data premiery 2020-11-27
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 247 x 175 x 43
Okładka Twarda
Waga Produktu [kg] 1.31
Cena detaliczna 149,90 zł
Nasza cena 117,67 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Renata M.

5/5
| 22-09-2021
Wszystko w pigułce, czytelnie i zrozumiale opracowane.

Marta S.

5/5
| 03-09-2021
Bardzo obszerna książka. Oczywiście z konkretnych tematów wiedzę należy zgłębiać dalej, ale tu otrzymujemy prawdziwe kompendium i uporządkowanie wiedzy.

Marta L.

5/5
| 16-04-2021
Pięknie zilustrowany przewodnik dla osób, które wierzą, że do uzdrowienia potrzeba czegoś więcej niż leków. Holistyczne podejście do leczenia to podstawa w tej książce. Spróbuj zrozumieć przepływ energii we własnym ciele oraz jego znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Chcesz wiedzieć więcej o akupunkturze, refleksologii i innych terapiach, które skupiają się na uzdrawianiu za pomocą energii? Jak dla mnie książka wyjaśnia wszystko związane z tym tematem.

Bogdan A.

5/5
| 14-04-2021
Książka pozwala zrozumieć własne ciało i przywrócić do niego harmonię. To równowaga pomiędzy działaniem ciała i energią sprawia, że możemy poczuć się w pełni szczęśliwi. Mnóstwo cennych i rzetelnych informacji.

Irena N.

5/5
| 12-04-2021
W zdrowym ciele, zdrowy duch. I w drugą stronę jest dokładnie tak samo. Książka pokazuje jak ważne jest utrzymanie równowagi i wyleczenie swojej duszy, by dało sie wyleczyć ciało. Co zrobić, by utrzymać stały przepływ energii? Książka nie bez powodu jest nazwana Biblią. To vademecum wiedzy, z którą powinniśmy się zapoznać. Szczególnie przydatne w tych niepewnych i chorych czasach.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
21 Październik, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
22 Październik, Piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
21 Październik, Czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
22 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
22 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
22 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
22 Październik, Piątek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
21 Październik, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...