Xi

Biblia dla kobiet

praca zbiorowa

Biblia dla kobiet z paginatorami to Biblia pomyślana przez kobiety dla kobiet. Piękna tłoczona okładka, kobieca kolorystyka okładki, praktyczne zapięcie na zamek oraz atłasowa zakładki i paginatory ułatwiające czytanie, przechowywanie i utrzymywanie wnętrza Biblii w czystości - to wydanie Pisma Świętego zachęca kobiety do obcowania ze Słowem Bożym każdego dnia.Wydanie zawiera spis skrótów oraz przCzytaj więcej

Biblia dla kobiet z paginatorami to Biblia pomyślana przez kobiety dla kobiet. Piękna tłoczona okładka, kobieca kolorystyka okładki, praktyczne zapięcie na zamek oraz atłasowa zakładki i paginatory ułatwiające czytanie, przechowywanie i utrzymywanie wnętrza Biblii w czystości - to wydanie Pisma Świętego zachęca kobiety do obcowania ze Słowem Bożym każdego dnia.

 • Wydanie zawiera spis skrótów oraz przewodnik po Biblii, dzięki któremu korzystanie z niej będzie jeszcze łatwiejsze.

 • Praktyczne paginatory pozwalają szybko odszukać interesujące sigla biblijne.

 • Tekst Pisma Świętego w nowym przekładzie z języków oryginalnych opracował Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła

 • Posiada imprimatur

Biblia dla kobiet nie zmienia nic w biblijnym przekazie, zawiera czytania Starego i Nowego Testamentu. Historia Boga do człowieka i ludzi między sobą jest niezmienna. Czy są wiec jakieś różnice pomiędzy innymi wydaniami Biblii? To wydanie zawiera dedykowany kobietom wstęp, który uświadamia nam do jak pięknej relacji z Bogiem i z drugim człowiekiem jesteśmy zapraszane. Urozmaicają go piękne, słoneczne, współczesne grafiki.

Dzięki tym tekstom początkowym można lepiej czytać Biblię przez pryzmat kobiecości: jest mowa o byciu apostołką piękna, o byciu partnerką Boga w trudnych sprawach i sile, jaka tkwi w osobie Maryi. To praktyczna pomoc do stawania się coraz bardziej sobą i umacniania się na drodze do świętości. We wstępie znajdziesz także dwa papieskie komentarze:

 • Bóg nie obył się bez Matki (Papież Franciszek)

 • Godność kobiety w świetle Słowa Bożego (List Jana Pawła II do kobiet).

Umacnianie wiary i pomnażanie miłości odbywa się przez kontemplację i modlitwę. Malinowa okładka przywołuje na myśl lato, czyli czas rozkwitu i owocowania. Zaprasza do czytania i do obcowania z oryginalnymi tekstami Świętej Księgi.

Biblia utrzymana w typowo kobiecej stylistyce to doskonały pomysł na prezent dla dziewcząt i kobiet z okazji świat religijnych, urodzin, ślubu czy ważnych rocznic. To zaproszenie do osobistej modlitwy, nawiązywania głębokiej relacji z Bogiem i karmienia się jego słowem każdego dnia.

„Za każdym razem, kiedy otwierasz Biblię, to jakbyś podchodziła do lustra. Tu zobaczysz siebie w prawdzie, zobaczysz, jak Bóg cię wymarzył. Za każdym razem, kiedy zasłuchujesz się w Słowo Boże, pozwalasz, aby Jezus patrzył na ciebie z miłością” - ze wstępu "Kobieta – apostołką Piękna", siostra Anna Maria Pudełko AP.

Sprawdź naszą ofertę książek religijnych.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2849730
Tytuł
Biblia dla kobiet
Autor
praca zbiorowa
Liczba stron
1504
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
19
Okładka
zintegrowana
Długość
195
Głębokość
125
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
9 recenzji
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Hanna G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-28
  Przepiękne wydanie, bardzo ułatwione szukanie poszczególnych ksiąg. Polecam!
 • Agnieszka Ż. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-13
  Bardzo dobre wydanie: lekkie i nieduże. Jestem bardzo zadowolona!
 • Sara D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-09
  Piękne wydanie biblii i zarazem moim skromnym zdaniem must have dla każdej kobiety. Wszystko jest tutaj dopracowane w każdym, niemal najmniejszym szczególe, od okładki, po zawartość, czcionkę. Generalnie szata graficzna bardzo na plus. Czytanie biblii z takiego wydania to czysta przyjemność. Idealna propozycja na prezent. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Teresa C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-07
  Jak Boga kocham, to jest najpiękniejsze wydanie biblii jakie ujrzało światło dzienne. Wszystko pięknie dopracowane, z dbałością o detale. No i jaka cena atrakcyjna, nic tylko kupować. Ja na początku kupiłam wyłącznie mamie, ale jak zobaczyłam na żywo jak ta wersja się prezentuje, to od razu domówiłam kilka egzemplarzy i teraz tak daje każdej przyjaciółce.
 • Dorota W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-07
  Bardzo estetyczne wydanie biblii, minimalistyczne, i w dobrej cenie. Spodoba się z całą pewnością każdej kobiecie. Ja osobiście jestem zachwycona i szczerze polecam. Dobra na prezent i dla kogoś i dla siebie. Szkoda, że tak mało na rynku jest spersonalizowanych wersji, lub skierowanych właśnie tylko do pań i panów.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 20. czerwca, czwartek
0,00 zł
2849730
Ładowanie...