Xi
Ponad 100 000 dostępnych
ksiązek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach

Kotok Aleksander

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Hartigrama
Liczba stron: 728

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
125,90 zł
91,48 zł
oszczędzasz 34,42 zł (27%)
-29%

65,00 zł

46,41 zł

oszczędzasz 18,59 zł (29%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Tego jeszcze nie było! Praktykujący lekarz i historyk medycyny podejmuje kontrowersyjny temat szczepionek i ich wpływu na ludzki organizm. Opowiada niezwykłą historię szczepionek od ich odkrycia do czasów współczesnych. Pokazuje medycynę jako wielki przemysł, który nad dobro pacjentów przedkłada chęć zysku i własne interesy firm farmaceutycznych.

Książka stanowi rzetelny zbiór naukowych źródeł, które odkrywają całą prawdę o przemyśle szczepionkowym i rozprawia się z popularnymi mitami dotyczącymi szczepionek i poszczepiennych powikłań. Wg autora koncepcja masowych szczepień profilaktycznych jest sprzeczna z naturą i może przynieść więcej szkody niż pożytku. Stąd konieczne jest zwiększanie świadomości pacjentów i pozostawianie im prawa wyboru. Ludzkie zdrowie powinno być dobrem nadrzędnym, które nie podlega prawom wolnego rynku, a instytucje powinny wspierać prozdrowotne zachowania zgodne z naturą i indywidualnymi przekonaniami pacjentów.

Jeśli szukasz prawdy o powszechnych szczepionkach i chcesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości, ta książka jest skierowana właśnie do Ciebie!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 523410
Tytuł Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach
Autor Kotok Aleksander
Wydawnictwo Hartigrama
Język wydania polski
Język oryginału rosyjski
Liczba stron 728
Data premiery 2015-09-16
Rok wydania 2015
Wymiary produktu [mm] 158 x 35 x 222
Okładka Miękka
Cena detaliczna 65,00 zł
Nasza cena 46,41 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Robert R.

5/5
| 16-11-2020
Bardzo ciekawa. Jest to książka niezbędna dla każdego. POLECAM.

Roksana J.

5/5
| 31-05-2020
Od dłuższego czasu miałam mieszane uczucia na temat szczepień. Z jednej strony to konieczność, a z drugiej szansa dla wielkich koncernów na zdobycie wielkich kwot. Autor podaje bardzo konkretne informacje i pozwala wyrobić własne zdanie na temat szczepionek. Warto przeczytać tę książkę, zmusza do myślenia.

Jolanta S.

5/5
| 16-05-2020
Świetne i rzetelne źródło wiadomości o szczepionkach. Autor sięga do naukowych i sprawdzonych źródeł informacji, a także zwiększa naszą świadomość w temacie. Poruszyło mnie to, że szczepionki stały się maszynką do zarabiania pieniędzy, a pacjenci niekoniecznie są informowani o wszystkich skutkach ich działania.

Barbara R.

5/5
| 10-05-2020
Osobiście jestem gdzieś pośrodku dyskusji, ale zauważam, że antyszczepionkowcy mają o wiele większą wiedzę niż ci, którzy są za obowiązkowymi szczepieniami. Wydaje mi się też, że dopiero czas pokaże która ze stron ma rację… Szczepię swoje dzieci, ale mam coraz więcej obiekcji do służby zdrowia z powodu presji, jaką wywierają na pacjentach…

Iwona D.

5/5
| 01-05-2020
Zdecydowałam się przeczytać tę książkę, bo z każdej strony zasypują nas liczne informacje na temat szczepionek i nie wiadomo już co jest prawdą. Autor rozkłada temat szczepionek na czynniki pierwsze. Przedstawia szczepionki od momentu ich wynalezienia, a przede wszystkim mówi otwarcie o ich wpływie na zdrowie i o tym, jak wielkim biznesem się stały.

Łucja W.

5/5
| 30-04-2020
Jestem zaskoczona ilością rzetelnej dokumentacji, jaką zgromadził autor. I mocno zaniepokojona kierunkiem w jakim idzie szeroko pojęta profilaktyka zdrowia. Do tej pory byłam za szczepionkami, teraz nie jestem już tego taka pewna. Rozwój medycyny w XX w. jest niezaprzeczalny, tylko dlaczego teraz wszystko kręci się wokół pieniędzy? Chyba nie o to chodziło w pierwszych szczepionkach...

Paulina B.

5/5
| 20-04-2020
Hehehehe… Ruch antyszczepionkowy preznie dziala!!!!!!!

Malwina S.

5/5
| 16-04-2020
Szczepionki to ostatnio dość głośny temat, więc chciałam pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Autor bardzo dogłębnie zajmuje się szczepionkami, poczynając od ich historii, aż po masowe szczepienia profilaktyczne i ich wpływ na organizm. Ważna wiedza zebrana w jednej książce, polecam.

Ilona L.

5/5
| 10-04-2020
Zgadzam się z autorem! Uważam, że obowiązek szczepień to zwykłe nabijanie kasy koncernom. Decyzja zawsze powinna należeć do rodziców, tak jak to jest np. w krajach skandynawskich!

Renata T.

5/5
| 31-03-2020
Wow. Czyta się to jak książki Robina Cooka! Można przestać wierzyć w etykę zawodową pracowników służby zdrowia :(

Gosia L.

5/5
| 21-03-2020
Ostatnio zupełnie przypadkowo okazało się, że koleżanka nie szczepi swojego dziecka. Zaskoczył mnie wtedy nawet nie sam fakt rezygnacji z profilaktycznych szczepień, co ogrom wiedzy, jaką posiadała w tym temacie. Nie mogłam w zasadzie w ogóle z nią podjąć tematu. Wyszło, że ślepo podążam za firmami farmaceutycznymi. Kupiłam tę książkę, żeby się czegoś dowiedzieć i móc wyrobić sobie swoje własne zdanie - przyciągnął mnie do niej naukowy tytuł autora. Jestem zła na siebie, że nie zrobiłam tego wcześniej!

Robert W.

5/5
| 30-06-2017
WSTRZĄSAJĄCE!
Jako ojciec dwójki dzieci, już po pierwszych szczepieniach miałem wątpliwości co do celowości, sensu i bezpieczeństwa tych zabiegów. W sposób naturalny zacząłem więc interesować się tematem. Najpierw były wykłady dr Jerzego Jaśkowskiego, prof. Majewskiej i dr Stępkowskiej, a także publikacje zagraniczne.
Wszystkie one mają wiele zalet - bo otwierają oczy na fakty dotychczas nieznane przeciętnemu konsumentowi wiadomości telewizyjnych, mają też jednak pewną wadę - są dość powierzchowne i ukazują tylko czubek lodowej góry, bo ile można powiedzieć w czasie godzinnego wykładu?
Książka Aleksandra Kotoka stanowi więc istne kompendium wiedzy o szczepionkach - począwszy od historii tych szkodliwych guseł (pełnej przemocy, korupcji, kłamstw przystrajanych w kostium nauki), przez szczegółowy opis chorób, przeciwko którym się je podaje (co w większości jest już bezsensem - bo "choroby wieku dziecięcego", jak sama nazwa wskazuje, są właśnie po to, by dziecko je przechorowało w sposób naturalny i uodporniło się nie tylko na nie już dożywotnio, ale i na inne - dużo poważniejsze, których ryzyko po przechorowaniu "dziecięcych" drastycznie maleje), aż po skład szczepionek i ich SZKODLIWY wpływ na cały organizm człowieka, a dziecka w szczególności. O tym, jak szczepionki (WSZYSTKIE) niszczą układ immunologiczny, nerwowy, oraz w jaki sposób wywołują całą gamę zdrowotnych problemów - aż do nieuleczalnych już chorób przewlekłych, czyniących z dziecka potencjalną kalekę (człowieka, który wskutek nabytych po szczepieniach chorób, już nigdy nie będzie mógł normalnie żyć, wykonywać pewnych zawodów, być może nawet mieć własnych, zdrowych dzieci) - o tym wszystkim dowiecie się z tej książki.
Autor jest nie tylko lekarzem, ale i historykiem medycyny - przytacza więc setki - jeżeli nie tysiące - potwierdzonych źródłami, szokujących faktów z historii szczepionkowego szamaństwa. Jest to historia ponura, pełna setek tysięcy (a kto wie, może w skali całego świata - może i milionów) ludzi - zupełnie zdrowych - którzy stracili życie i zdrowie, po przymusowych szczepieniach. Autor pokazuje, jak tworzył się szczepionkowy biznes, jakich kłamstw i podłości dopuszczali się owi kapłani rodzącej się wówczas sekty wyznawców kultu ropnych gałganków (którzy dziś zwą się uczenie - by dodać sobie powagi - "wakcynologami"), oraz jakich machlojek dopuszczają się ich dzisiejsi naśladowcy.
Autor bez większych problemów obala też mity, jak to szczepionki "uratowały świat od chorób i śmiertelnych epidemii" - było dokładnie odwrotnie. Owszem, wskutek panującej w poprzednich stuleciach biedy, tysiące ludzi (niedożywionych i zniszczonych bezdomnością, i brakiem higieny) umierały czasem w sposób bardzo spektakularny, ale epidemie prawdziwe, zbierające żniwo nawet w milionach ofiar, zaczęły się właśnie dokładnie po tym, jak wakcynatorzy zaczęli infekować zdrowych ludzi rozmaitymi parchami (ropne wydzieliny bakteryjne z chorych zwierząt i ludzi). Przykładów wybuchów wielkich epidemii dosłownie kilka dni po tym, jak wakcynatorzy zaczęli wprowadzać swoje gusła w czyn (bardzo często pod przymusem), Autor podaje tyle, że naprawdę, opowiadane przez nich bajędy o "uratowaniu świata" brzmią tak bezczelnie i absurdalnie, jak brzmiałyby oświadczenia Hitlera, że to tylko dzięki niemu żydzi przeżyli koszmar II wojny.
Wielu krytyków tej książki - nie mogąc podważyć w żaden sposób, ani podanych tam faktów historycznych, ani opinii medycznych - usiłuje podważyć wiarygodność samego autora, jako że już we wstępie przyznaje się on do swojej fascynacji homeopatią - która (z punktu widzenia tzw. medycyny akademickiej), jest metodą dość dyskusyjną i mocno kontrowersyjną. Nie będę się nad tym rozwodził, bo nie czuję się specjalnie kompetentny do rozsądzania takich sporów - mam o tym na razie pojęcie typowo gazetowe - czyli takie, jak przeciętny człowiek o szczepieniach. Nie daję się jednak nabierać na takie próby dyskredytacji Autora - jako, że nie jest on tylko fascynatem owej kontrowersyjnej homeopatii, ale także (lub nawet przede wszystkim - z punktu widzenia interesującej nas tematyki szczepień) REGULARNIE WYKSZTAŁCONYM W MEDYCYNIE AKADEMICKIEJ LEKARZEM, który dopiero po kilkunastu latach zawodowej praktyki, kiedy już zdał sobie sprawę z ograniczeń medycyny opartej na wiedzy przekazywanej w oficjalnych podręcznikach, zaczął interesować się metodami leczenia pochodzącymi z innych kręgów cywilizacyjnych. Z tego punktu widzenia jest więc lekarzem bardziej doświadczonym od swoich krytyków - posiada bowiem taką samą wiedzę jak oni (oficjalną, uniwersytecką), a oprócz tego stara się też poznać metody stosowane przez ludzi, którzy starają się leczyć człowieka bez udziału syntetycznej chemii.

Książka naprawdę fascynująca i miejscami straszna. Niestety, nie jest pozycją obowiązkową dla lekarzy (zwłaszcza pediatrów), więc ci nie mają pewnie nawet 10% tej wiedzy na temat szczepień (zarówno historycznej, jak i medycznej), która zawarta jest w tej książce. Pisana jest językiem dość prostym i łatwo zrozumiałym dla medycznego laika - owszem, czasem Autor musi posłużyć się jakimiś specjalistycznymi medycznymi terminami, ale zawsze wyjaśnia je w przystępny sposób, pozwalając poszerzyć czytelnikowi wiedzę na te tematy, oraz uzmysłowić mu przynajmniej skalę problemów, przez jakimi stawiają nad konsekwencje szczepionkowych eksperymentów.

Dagmara M.

5/5
| 19-02-2016
książka szczegółowo opisuje historię szczepień,skład szczepionek i wpływ na organizm,dobra dla przyszłych mam które chcą świadomie i z wiedzą podjąć decyzję o szczepieniach swoich pociech

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
21 Styczeń, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
22 Styczeń, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
22 Styczeń, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
22 Styczeń, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
21 Styczeń, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
21 Styczeń, Czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Ładowanie...

Polityka prywatności

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.